صفحه 1833 از 2682 نخستنخست ... 833133317331783182318241825182618271828182918301831183218331834183518361837183818391840184118421843188319332333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,321 تا 18,330 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

The interruption of services will take place at the following locations: London (immigration section), Buenos Aires, Santiago, and at HQ in the International Economic Relations & Summits Division, Treaty Law Division, North America Bureau, North America Policy & Relations Division, Director General for Africa, Eastern & Southern Africa Relations Division.

نقل قول نوشته اصلی توسط gh2niazi نمایش پست ها
    ـ اين طور كه من متوجه شدم, اعتصاب شامل دفتر آنكارا و باريس نميشه.
    ـ لطفا شما هم ببينيد, شايد من دارم اشتباه ميكنم!
    http://www.newswire.ca/fr/story/1169...al-posts-and-#

درسته .100 دفعه هم دوستان اینو گذاشتن ولی یه عده بازم اصرار دارن که پاریس اعتصاب کرده.
    CSQ 2011.2
    FFN:2011.4
    MEDICAL:10OCTOBER2013

Junior Member

پاريس اعتصاب نكرده و دارن آپديتارو بررسي ميكنن ديروز برام ايميل اومد از سفارت كه به خاطر تغييري كه تو پروندم دادم تو آپديت بايد يه فرمي و پر كنم و ايميل كنم، پس اين بحث تعطيلي سفارت و اعتصاب و واسه هميشه تموم كنيد!
    در ضمن كسي ميدونه كه اگه بخوان يه مبلغي كه اضافه پرداخت شده تو پرونده رو برگردو نن ايرانيا بايد چيكار كنن؟ من يه حساب خارج از ايران دارم يعني برام مشكلي پيش نمياد اگه اون حساب و بدم؟
    ف فدرال: 2010/10/28، آپدیت: 2013/05/14 دريافت مدیکال: 2013/07/08 رسيدن مديكال به پاريس: 2013/07/19 پاس ریکوئست:

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط FMAL6357 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای اضافه کردن فرزند به پرونده، برای گرفتن مانی اردر من در قسمت "در وجه" برای 150 دلار Canadian Embassy نوشتم و درخواست Bank Draft کردم ولی راستش خیلی شک دارم چون با توجه به Processing fee هایی که قبلا دادیم در وجه Receiver General of Canada بود ولی با مکاتباتی که من با پاریس کردم یک ایمیل کلیشه ای برام فرستادند با تیتر Method of Payment که توش همون دو روش ذکر شده در نامه آپدیت ذکر شده و نوشته در وجه Canadian Embassy.
    از چند تا از دوستام که پرسیدم گفتند باید Receiver…. باشه، لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
    د
    شما اگه الان پروندتون پاریس باشه برای پروسسینگ فی باید مانی اردر در وجه canadian embassy بگیرید . کسانی باید جنرال رسیور فور کانادا بگیرند که تاره میخوان پرونده برا فدرال باز کنند و پروندشون هنوز به پاریس منتقل نشده . اگه متوجه نشدید پیغام خصوصی بدید
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh353 نمایش پست ها
    پاريس اعتصاب نكرده و دارن آپديتارو بررسي ميكنن ديروز برام ايميل اومد از سفارت كه به خاطر تغييري كه تو پروندم دادم تو آپديت بايد يه فرمي و پر كنم و ايميل كنم، پس اين بحث تعطيلي سفارت و اعتصاب و واسه هميشه تموم كنيد!
    در ضمن كسي ميدونه كه اگه بخوان يه مبلغي كه اضافه پرداخت شده تو پرونده رو برگردو نن ايرانيا بايد چيكار كنن؟ من يه حساب خارج از ايران دارم يعني برام مشكلي پيش نمياد اگه اون حساب و بدم؟
    سلام . منم مشکل مشابه شما رو دارم . یه چیز حدود 400 دلار اضافی پرداخت کردیم. فعلا به سفارت ایمیل زدیم تا ببینیم اونا چی میگن.البته این اتفاق حدود 2 هفته پیش افتاد و تو این مدت ما از طریق بانکی که پولو واریز کرده اقدام کردیم لی تا حالا نتونستیم باقی پولو پس بگیریم. اگه شما راه حلی پیدا کردید به منم بگید
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

بهتون یه چک میدن به دلار کانادا که البته در داخل ایران قابل نقد کردن نیست. باید در یکی از شعب خارج از کشور بانک صادر کننده نقدش کنید
    سابق بر این خود چک رو از سفارت کانادا در ایران میشد دریافت کرد که الان اون هم دیگه نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوستان دقت کردین از موکلهای آقای اسمش رو نبر 2 نفر 12 امتیازی با فایل جولای 2012 هفته پیش مدیکال گرفتن؟
    بله،من هم اعلام كردم كه شخص با فايل نامبر 3 جولاي و رشته شيمي ذوست من بوده كه مديكال گرفته...يعني از صحت خبر مطمئن باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rayiss نمایش پست ها
    بله،من هم اعلام كردم كه شخص با فايل نامبر 3 جولاي و رشته شيمي ذوست من بوده كه مديكال گرفته...يعني از صحت خبر مطمئن باشيد.
    از پاریس یا آنکارا ؟
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    از پاریس یا آنکارا ؟
    از پاريس ،البته تاريخ دقيق نامه مديكال ايشان 4 جون هستش و همينطور تاريخ دريافت مداركشون از سيدني 28 مي2012 هست و بعد از دريافت نامه مديكال وضعيتشون هم در سايت به in process تغيير كرده

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

شما به هر سفارتی که پرداخت را برای آن انحام داده اید از سایتش یک فرم به نام Refund را باید دانلود کنید، نه از سایت سفارتهای دیگر، مثلا اگر پرداخت شما به پاریس است از سایت سفارت کانادا در پاریس و در ادامه
    داخل فرم مبلغ وارد می کنید و یک شماره حساب می دهید، در صورتی که حساب شما داخل فرانسه نباشد، باید ایبن یا سویفت شماره حساب را نیز وارد کنید.
    نوع پرداخت را overpayment باید علامت بزنید. سپس فرم به سفارت تحویل می دهید البته همراه با مدارکی که نشان می دهد اضافه پرداخت انحام شده
    پس از آن پس از مدتی پول را حسابتان واریز می کنند.

حساب شما باید یا به دلار آمریکا یا ارزی یا به پول کشوری باشد که سفارت در آنجاست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)