صفحه 1954 از 2682 نخستنخست ... 954145418541904194419451946194719481949195019511952195319541955195619571958195919601961196219631964200420542454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,531 تا 19,540 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

به نظرم چون اکثر بچه های 2010 که مدیکال گرفتن و بچه های 2011 و 2012 هنوز باور ندارند که داره کم کم نوبت اونها میرسه در نتیجه ایمیلا شون زو چک نمی کنن، دوستان ایمیلهای را نبندید تند تند رفرش کنید، شاید بیاید '
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    به نظرم چون اکثر بچه های 2010 که مدیکال گرفتن و بچه های 2011 و 2012 هنوز باور ندارند که داره کم کم نوبت اونها میرسه در نتیجه ایمیلا شون زو چک نمی کنن، دوستان ایمیلهای را نبندید تند تند رفرش کنید، شاید بیاید '
    دوستان 2011 تاكنون كمتر پست گذاشته اند ولي بيشتر آنها خواننده خاموش هستند و مثل من هر 5 دقيقه از ظهر ايميل شان را ريفرش مي كنند ولي فعلاٌ از مديكال خبري نيست .
    اميدوارم از امروز براي اين دوستان نيز مديكال ارسال شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    دوستان 2011 تاكنون كمتر پست گذاشته اند ولي بيشتر آنها خواننده خاموش هستند و مثل من هر 5 دقيقه از ظهر ايميل شان را ريفرش مي كنند ولي فعلاٌ از مديكال خبري نيست .
    اميدوارم از امروز براي اين دوستان نيز مديكال ارسال شود.
    srj عزیز ما که هر لحضه چک میکنم و حضور دارم ولی امروز کمی عجیبه که تا الان کسی اعلام مدیکال نکرده. احتمالا آفیسرش عوض شده و دوباره میخوان از یه سر دیگه مدیکال بدن!

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

دوستان عزیز می خواستم عرض کنم مدیکال من 14:15 امد
    من از تمام دوستانی که دراین مدت به من لطف داشتن و انرژی دادن سپاسگزاری میکنم
    امیدوارم همه دوستان در کوتاه ترین زمان ممکن مدیکال بگیرند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    دوستان عزیز می خواستم عرض کنم مدیکال من 14:15 امد
    من از تمام دوستانی که دراین مدت به من لطف داشتن و انرژی دادن سپاسگزاری میکنم
    امیدوارم همه دوستان در کوتاه ترین زمان ممکن مدیکال بگیرند

آقا تبریک میگم به سلامتی امیدوارم ویزاتون سریع بیاد.
    پس معلوم شد تاریخهای کیپس هم بعضی وقتها ملاک نیست. حدس میزنم شماطبق پستهای قبلیتون برای شهریور آماده شده بودید.

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

مايك عزيز هر موقع صلاح دونستي اين پست رو پاك كن. ديگه طاقتم تمام شد نتونستم نگم.

با سلام خدمت بعضي دوستان، مخصوصا دوستان جديد،

بابا ناسلامتي چهار ماه ديگه ميخوايد بريد كانادا. با يه فروم فارسي بلد نيستيد كار كنيد پس اوجا مي خواهيد چيكار كنيد كه همه چي آنلاينه. صد بار گفتيم ويكي كبك هست همه چيز توشه باز ميپرسند كسي ايميل پاريس رو نداره؟ صد بار گفتيم در اين فروم براي هر موضوعي مثل مديكال، پاس ركوئست، مصاحبه، پرواز، كار و ... تاپيك جدا هست باز اينجا ميپرسند مديكالم اومد الان بايد پيش كدوم دكتر برم و مدارك چي ببرم! يه زحمت به خودتون نميديد اطلاعاتتون رو تو امضاتون بگذاريد تا بقيه هي سوال نپرسند و حجم فروم نره بالا! يا اطلاعاتتون رو براي ويزا نما نمي فرستيد تا يه آمار براي خودتون در بياد لاقل بعد هي مي پرسيد كسي از فلان ماه مونده كه مديكال نگرفته باشه هنوز!

باور كنيد براي ويكي شبانه روز زحمت كشيده شده براي ويزا نما همينطور. مايك بنده خدا شب و روزش رو گذاشته تا پست اضافي نياد و افراد بتونند مطالب مفيد رو سريع پيدا كنند ولي باز ما در اين تاپيك در مورد دكتر مديكال و نحوه ارسال پاسپورت، بيمه زايمان و غيره مي پرسيم.

دوستان عزيز من، باور كنيد ما هم مثل شما بوديم و از سال 2009 از اطلاعات اين فروم استفاده مي كرديم، الان هم سعي ميكنيم با كمك به ديگران جبران كنيم، منتي نيست ولي هر سوال رو بيش از صد بار جواب داديم ولي بازهم با اختلاف چند پست مجددا پرسيده بشه بدون اينكه شخص بخودش يه زحمت بده يه گشت توي فروم بزنه. باور كنيد اون بالا رو نگاه كنيد ميبينيد انجمن > كشورها > كانادا > مهاجرت به كانادا > كبك > ...داريم.

يه بار از خودتون پرسيدين رو كبك كليك كنم ببينم ديگه چيا داره؟ يه بار رو مهاجرت به كانادا كليك كنم ببينم چيا داره؟ بابا يه ذره سرتون رو بچرخونيد ببينيد چيا داره خوب. روي نام كاربر كليك كنيد يه گزينه ميبينيد "مشاهده تمام پستهاي كاربر" خوب بجاي اينكه بپرسيد فلاني هفته پيش يه پست گذاشتي فلان چيز رو گفتي ميشه حالا دوباره بفرستي از اين طريق ببين.

من از اين دلم ميسوزه كه كسي كه ميخوايد بياد خبر دار بشه از روند مديكالها چه خبر، مجبوره 20 صفحه بره عقب بين صد ها پست تكراري و ناله و نفرين و دلداري و غيره بگرده ببينه از ديروز تا حالا چه روندي داشته كار سفارت.

بعدش هم يكي مياد پست ميگذاره كه چرا به سوال تكراري من زود جواب نداديد آدمهاي خودخواه و بدون روح همكاري! همفکری و کمک بین ما ایرانیها خیلی کمرنگ شده!
    مي دونيد مشكل بيشتر ما ايراني ها چيه؟ اينه عادت كرديم همه چي آماده بره تو حلقمون. دير بيايم زودهم بريم و هيچ تلاشي هم نكنيم از همه هم شاكي باشيم با هزار افاده.

با عرض معذرت از همه. توي اين 5 سال اين اولين پست اين مدلي من بود. به بزرگي خودتون ببخشيد.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

سلام
    خب این از پاشا،اینقدر از خوشحالی دست و پامو گم کردم که نگو .درست مثل همه بچه های فروم خودمون .من منتظر مهران و باربین و جا مونده های مارس و آوریل هستم .(از امشب ساعت 12 به بعد پاشم یک پست بذارم تا این بچه ها زودتر به مدیکال برسن دیشب که اینکارو کردم یه خبرایی شد وبخت این پاشامون باز شد .از شوخی گذشته درسته که توی این سایت تالارهایی برای زندگی در کانادا ویا مشاغل و این حرفا هست .اما این گروه 2010تا2013 حتی اون کم لطفاییکه تو ویزا نما نمیشه پیداشون کنی باز هم خبر خوشحالیشونو با ما قسمت کردن یک چیز دیگه ای هستن .بخاطر این روزهاییکه طی کردیم رنج هاییکه کشیدیم و هیچکس جز اهالی اینجا حرفامون نمیفهمید .حتی بخاطر بحث هاییکه با هم میکردیم بخاطر اینکه حتی امروز یکی از ما ناراحت بود که چرا بمن جواب نمیدید من آپدیتم نیومده .یکباره چند نفری برگشتیم ببینیم چه کسی ما رو صدا میکنه چی میخواد مشکلش چیه ....بخاطر این علاقه و این احساس اتحادی که بین ماهست دلم میخواد یک تالار نمیدونم بنام چی ؟؟؟باشه که بچه ها همینطور که جلو میرن تجربیاتشونو مشکلاتشونو مطرح کنند .شاید یک روزی اون طرف یک جا قرار گذاشتیم دور هم جمع شدیم و انسانهای پشت این آیدی های فروم را دیدیم و بعضی از این صفحات رو باهم خوندیم و به این استرس ها خندیدیم .خداوندا خود را تقدیم تو میداریم پس بهترینها و موفقترینها را برای یکایک ما رقم بزن وبما هدیه کن .آمین
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

Junior Member

سلام به همگي
    من تقريباً يك ساله مطالب اين فروم را ميخونم،كلي از استرس و دلواپسي هايم كم شده و خدا رو شكر كه بچه هاي 2010 كارشون داره انجام ميشه!!
    اما چون ديدم تعداد 2011 كمتره گفتم بيام عضو بشم.
    به اميد خبرهاي جذاب
    Q.F.N:28.jun.2010.....C.S.Q :21.dec.2010......F.F.N:11.apr.2011.....2nd update:15.apr.2013.....Medical:16.dec.2013......Visa:17.Mar.2014

نقل قول نوشته اصلی توسط maedehrad نمایش پست ها
    من هم Aug 24 هستم و تا حالا نشنیدم کسی مدیکال گرفته باشه!
    همانطور که قبلا هم گفته بودم دوستم با فایل 4 اوت 2010 روز 8 تیر مدیکال گرفت 3 جون اپدیتش رسیده به سفارت و 28 جون کمتر از یه ماه مدیکال گرفته من چند روز قبلش بودم مدارکم هم 27 می برستشون رسیده ولی از مدیکال خبری تا امروز که نشده

Member sasa_msh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

Red face پاسخ : آخرين آمار انباشت پروندهها

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa12 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سپاس. فایل دوم باز نمی شه ممکنه لینک مستقیم بدین. مرسی
    خواهش ميكنم.
    لينك مستقيم فايل اول رو در خط بعد مشاهده ميكنيد:
    http://www.cic.gc.ca/opendata-donnee...000023-eng.xls
    ولي فايل دوم لينك مستقيم نداره، چون نسخه قبلي لينك بالاست و cic از سايتش برداشته.
    درنتيجه دوباره آپلودش ميكنم (متاسفانه اينجا نميشه فايل excel آپلود كرد، بصورت zip ميشود)
    با شرمندگي
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: zip 2.zip (254.8 کیلوبایت, 46 views)
    همراهی، همفكري، همبستگي و اتحاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)