صفحه 20 از 2682 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930701205201020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

[QUOTE=پاشا;284914]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    صد در صد اونها هم دخیلند. در کل مدیکال شما زودتر از پرونده های بدون اولویت میاد.[/QUOTE
    من سوالی دارم اون موارد ذکر شده در ویکی که در امدن مدیکال موثر هستند از کجا برای فدرال ارسال میشه شما که فقط CSQ رو به فدرال میدید بقیه موارد که شما نمره زبانت چند بوده یا دیگر موارد که در فرمهای فدرال نیست را از کجا مطلع میشند؟
    در اطراف من کسانی بودن که رشته شیمی بودند و مدیکالشان زیر 1 ماه امده و دوست دیگری ماشینکاری مدرک داشت 2 هفته ای امده و دوست دیگری پرستاری بود و با زبان 7 مدیکالش 4.5 اومده
    سلام
    شما از کجا مطمئن هستید که یک کپی از پرونده شما برای فدرال ارسال نمیشه؟من حدس میزنم سی اس کیو ارسالی حکم یک نامه داره که به وسیله آن یک نسخه از پرونده شما را فدرال از آفیس ایالتی کبک میگیره.به هر حال اینها حاصل افکار منتظرین مثل من و شما است. اینم تموم میشه باز هممون در باره پاس ریکوئست و چک امنیتی میشینیم صحبت میکنیم.
    به امید پایان این انتظار
    مونترال- بهار 90

سلام بچه ها
    نمیدونم تاحالا توی سایت cic فایل نامبرتون رو چک کردید یا نه ولی من با گذشت 4 ماه هنوز In process نشده ام ولی دوستان دیگه که همزمان فایل نامبر فدرال رو گرفتیم خیلی وقته که in process شدند. واقعا نمیدونم دلیلش چیه
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    راستی به Afshin.o هم تبریک میگم. دوستان میشه تو CSQ ببینن آیا کد رشته و شغل همسر هم خورده یا نه. مال ما که نخورده. ولی یکی از دوستان اینجا گفته بود که همسرش که مین نبوده دیمند بوده و مدیکالشون زود اومده آخه تو CSQ که همسر چیزی از شغلش نیست؟!!
    سلام
    یعنی تو CSQ همسرتون قسمت شغلش (شماره 12)کد نداره؟ آخه من خودم مین نیستم ولی کد رشتم تو CSQ خودم نوشته شده و اونم دادیم به فدرال

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط sjhvi نمایش پست ها
    سلام
    یعنی تو CSQ همسرتون قسمت شغلش (شماره 12)کد نداره؟ آخه من خودم مین نیستم ولی کد رشتم تو CSQ خودم نوشته شده و اونم دادیم به فدرال
    کم کم دارم به این نتیجه میرسم خیلی سلیقه افسر مهاجرت روی موارد مختلف اعمال میشه.شاید هم این موضوع کد رشته همسر اونقدر که برای ما مهمه برای اونا مهم نیسن.البته من اسم اینو میزارم جنون مدیکال (با عرض معذرت همین الان اعلام میکنم خودم سر دسته مجانینم) میشینیم میگردیم یک نقطه تو سی اس کیو پیدا میکنیم میپرسیم ببینیم بقیه چه جوریه . البته تو تحمل انتظار موثره به شرطی که نگران نباشیم از اینکه ما بقیه نقطه داره مال ما نداره.
    خوش باشید این مدیکال mince هم به بالاخره میاد.
    مونترال- بهار 90

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    نمیدونم تاحالا توی سایت cic فایل نامبرتون رو چک کردید یا نه ولی من با گذشت 4 ماه هنوز In process نشده ام ولی دوستان دیگه که همزمان فایل نامبر فدرال رو گرفتیم خیلی وقته که in process شدند. واقعا نمیدونم دلیلش چیه
    سلام دکتر جان
    تو اولین نفری هستی که میبینم که پندینگ مونده معمولا این داستان برای بچه های فدراله برای کبکیها نشنیده بودم. یک نامه پیگیری فکر نکنم ضرری داشته باشه.
    با آرزوی موفقیت
    مونترال- بهار 90

Junior Member

خانمها، آقایان چند وقتی است که از کسی نشنیده ایم یا خبری از آماده بودن مدیکال کسی وجود نداره حتی کسایی که 12 ماه هست از تاریخ فایل نامبرشون میگذرد. شاید این مسئله به طولانی تر شدن پروسه مدیکال ربط داشته باشه!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

من که اصلا سر در نمیارم، از ماه ژوئن هیچ کدوم از بچه های دور و بر ما مدیکال نگرفتن ، حتی کسایی که 12 ماهشون تو جولای یا اگوست پر شده، در حالیکه بچه های ژوئن و می 2009 قبل از پرشدن 11 ماه مدیکالشون اومد... فکر کنم این افسرهای کانادایی به جای خواب زمستانی به خواب تابستانی فرو رفتن! ما که 10 ماه و 10 روز از فایل نامبر فدرالمون گذشته و هیچ خبری نیست! اگه کسی خبر جدیدی از فعالیتهای این افسرها داره خبر بده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mary-pedi نمایش پست ها
    من که اصلا سر در نمیارم، از ماه ژوئن هیچ کدوم از بچه های دور و بر ما مدیکال نگرفتن ، حتی کسایی که 12 ماهشون تو جولای یا اگوست پر شده، در حالیکه بچه های ژوئن و می 2009 قبل از پرشدن 11 ماه مدیکالشون اومد... فکر کنم این افسرهای کانادایی به جای خواب زمستانی به خواب تابستانی فرو رفتن! ما که 10 ماه و 10 روز از فایل نامبر فدرالمون گذشته و هیچ خبری نیست! اگه کسی خبر جدیدی از فعالیتهای این افسرها داره خبر بده!
    سلام دوستان
    در مورد مدیکال، من شنیدم که اگه در csq کد 130 خورده باشه و البته از 2010 به بعد اقدام کرده باشیم، مدیکال 3-6 ماهه میاد.می خواستم ببینم کسی این مطلب رو تایید میکنه؟
    ممنون
    csq & ffn: 14 july 10

دوستان : اینقدر با این CSQ ها ور نرید.....این مطالب که کد 130 خورده و ..... از کجا نقل می کنید که مطمئن هستید درسته؟ بجای اینکه اینجوری اعصابتون و خرد کنید و همش روزشماری کنید سعی کنید زبانتون و تقویت کنید . مخصوصا کسانیکه قصد ادامه تحصیل دارن حتما اینجا امتحان آیلتس رو بدن و نگه ندارن برا اونجا.
    یک مطلب دیگه: یکی از دوستانم که همسرش در سفارت کانادا در تهران کار میکنه میگفت: 80% آفیسرها رفتن تعطیلات و تا آخر آگوست این وضع ادامه داره.

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط lapine نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد مدیکال، من شنیدم که اگه در csq کد 130 خورده باشه و البته از 2010 به بعد اقدام کرده باشیم، مدیکال 3-6 ماهه میاد.می خواستم ببینم کسی این مطلب رو تایید میکنه؟
    ممنون
    از دوستان کسی است که کد غیر از 130 خورده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)