صفحه 2005 از 2682 نخستنخست ... 1005150519051955199519961997199819992000200120022003200420052006200720082009201020112012201320142015205521052505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,041 تا 20,050 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    سلام
    من امضا کردم اما مگه بعدش نباید برای تایید نهایی میلی که میاد به باکسمو دوباره بفرستم؟؟جی میل من که قطع شده از صبح رسما کسی مشکل منو داره ؟؟
    دوست عزیز برای تاییدش فقط کافیست میلی که براتون میاد را باز کنید و روی آدرس (لینک) که داده کلیک کنید، همین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_msh نمایش پست ها
    سلام بابك جان،ايشالله هرچي خيره اتفاق بيافتد.
    منتظر داستانهاي شما در مورد وزير جديد هستيم. براي خودشم بفرست تا گوشي دستش بياد با كيا طرفه.
    ضمنا عكسش رو اتچ كردم، به نظرم قيافش از جيسون كه خيلي بهتره، تازه مك گيل هم درس خونده.

کریس الکساندر ، ۴۴ ساله و متولد سپتامبر سال ۱۹۶۸ در استان اونتاریو می باشد. ایشان متاهل و دارای دو فرزند دختر می باشد. کریس لیسانس تاریخ خود را از دانشگاه مک گیل کانادا و از دانشگاه آکسفورد ، فوق لیسانس فلسفه را اخذ نمود.
    ایشان به مدت ۱۸ سال به عنوان دیپلمات در روسیه و افغانستان مشغول و بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان مشغول خدمت بوده است.

ایشان از ماه می سال ۲۰۱۱ به عنوان نماینده پارلمان کانادا و همزمان به عنوان کارمند در وزارت دفاع کانادا مشغول خدمت بوده است
    .

با سپاس

فایل پیوست 21309
    سیاست مهاجرتی کانادا تغییر کرده از نوع برخورد با پرونده ها کاملا مشخص شده! تغییر وزیر به چه معنایی خواهد بود وقتی کلا حزب محافظه کار دیدش به مهاجرت همینه که هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    سیاست مهاجرتی کانادا تغییر کرده از نوع برخورد با پرونده ها کاملا مشخص شده! تغییر وزیر به چه معنایی خواهد بود وقتی کلا حزب محافظه کار دیدش به مهاجرت همینه که هست!
    میشه کمی بیشتر توضیح بدهید ممنون میشم
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

سلام دوستان
    من یک توضیحی راجع به چگونگی امضا برای پیتیشن در مورد اعتصاب آنکارا می دهم :
    روی لینک که کلیک می کنید عملآ باید در این سایت عضو شوید
    بالای صفحه نوشته inscription ..روی آن کلیک می کنیدودر مرحله ی بعدی اسم / فامیل / ای میل و پس ورد خود را وارد کرده و اکانت را می سازید.
    یک لینک فعال سازی اکانت به ای میل شما می آید.
    بعد از آن می توانید وارد سایت شده و پیتیشن را امضا کنید. signez/صفحه ی دیگری می آید و دوباره بر روی signez کلیک کنید.
    پس از آن قادر به دیدن اسم خود در لیست امضا کنندگان می توانید باشید.
    موفق باشید
    فایل نامبر کبک :نوامبر 2010 / مصاحبه : نوامبر 2012 / رسید مدارک به سیدنی :10 دسامبر2012/ فایل فدرال :13 فوریه 2013 / این پراسس : 13 دسامبر 2013/مدیکال : 10 فوریه 2014/

Member jolia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امار

من فکر نمیکنم به این زودی این سیاست تغییر کنه شاید تعداد مدیکال به این دلیل کم شده که خوب باید پرونده ها بررسی بشه بعد مدیکال بدن یه هفته بررسی یه هفته مدیکال . بعدم همونطور که خودتون میدونید همه کسایی که مدیکال میگرن که نمیان اینجا بنویسن
    رشته: امار(12 امتیازی)/ارسال مدارک: دسامبر 2010/فایل نامبر: آپریل 2011/مصاحبه: فوریه 2013/مدیکال:اگوست 2013
    ما نسل بدبختی هستيم، دست مان به مقصر اصلی نمی رسد، از همديگر انتقام می گيريم!(عباس معروفی | تماماً مخصوص)

Junior Member a_write1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار سیستم

نقل قول نوشته اصلی توسط jolia نمایش پست ها
    من فکر نمیکنم به این زودی این سیاست تغییر کنه شاید تعداد مدیکال به این دلیل کم شده که خوب باید پرونده ها بررسی بشه بعد مدیکال بدن یه هفته بررسی یه هفته مدیکال . بعدم همونطور که خودتون میدونید همه کسایی که مدیکال میگرن که نمیان اینجا بنویسن
    من با نظر شما کاملا موافقم و فکر نمی کنم که روند کلی اونها با تغییر یک نفر عوض بشه. به هر ترتیب بهتره که خوش بین تر به موضوع نگاه کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mart9564 نمایش پست ها
    با سلام ودرود
    من تازه به فروم پیوستم. فوق لیسانس کارگردانی ؛ مجرد ، رشته صفرامتیازی
    federal file no : 7 nov 2010 - Transfer to paris : 28 feb 2013 - update from paris : 15 may 2013- Medical : waiting
    سلام دوست عزیز خوش آمدید. شما می تونید مشخصات خودتون رو داخل امضاتون بگذارید تا هر پستی که میفرستید در زیر آن درج شود. شما احتمالا بزودی میدکالتون رو دریافت می کنید. با توجه به رشته تحصیلیتون و عدم بازار مناسب برای این رشته در کانادا و همچنین اینکه همسر بنده هم هم رشته شما و از اهالی هنر هستند اگر تمایل داشتید پیغام خصوصی بدهید تا شاید بعداٌ زمینه همکاری وجود داشته باشد. من با افرادی در این زمینه صحبتهایی کردم که البته اونها الان در کانادا هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    دوستان آيا فكر نميكنيد توقف ناگهاني صدور مديكال حتي يك عدد از طرف دفتر پاريس ربطي به اومدن وزير جديد داشته باشه؟ اين يه سوال كه ديروز تا حالا فكرم و مشغول كرده!
    اولا که با امدن وزیر جدید شاید اولش به نفع ما باشه چون ابتدای کار برای این که کمی جدی تر عمل کنند سفارت رو وادار به انجام کارهای بیشتر بکنه مگر اینکه با امدنشون کمی اشنایی با روند کار و مدیریت کامل زمان ببره که اونم به ما ربطی نداره .بچه ها خیلی وقته منتظر مصاحبه هاشونن استانبول تقریبا نیمه تعطیله (منظورم مصاحبه هاست ) به نظرم علتش هم انباشته شدن پرونده های ماست .پس باید روند کاریشون سریع باشه .
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    شايد يك اميدي باشه كه با توجه به روي كار آمدن وزير جديد اعتصاب كنندگان بخواهند يك فرصتي به وزير جديد بدهند و موقتا اعتصاب را متوقف كنند و سرعت دوباره بره بالا.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

فقط یه سوال ذهن منو مشغول کرده اونم اینه که نکنه پاریس اخیرا اعتصاب کرده باشه ؟البته الان خیلی زوده . باید ببینیم و روز های اینده دوباره مدیکال یا پاس ریکوست رو می دن یا نه ؟شایدم دیروز برای این وزیر جدید جشن گرفته بودن که خبری ازشون نبود ه .
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)