صفحه 2042 از 2682 نخستنخست ... 1042154219421992203220332034203520362037203820392040204120422043204420452046204720482049205020512052209221422542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,411 تا 20,420 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora798 نمایش پست ها
    دو هفته است از اعضاي فروم حتي يك نفر هم مديكال نگرفته اگه اشتباه نكنم فقط نقل قول بوده كه اونم خدا عالمه موثقه يا رو هواست فكر كنم تا تكليف اين عده كه مديكال گرفتند رو روشن نكنند و يه حسابي رو سهميه ويزاشون نكنند نبايد انتظار مديكال آنچناني داشته باشيم.
    نه دوست عزیز.5شنبه گذشته ما مدیکال گرفتیم که اعلام هم کردم.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    براي يكي از دوستان من با فايل آگست ٢٠١٠ امروز مديكال اومده
    پیشاپیش عذرخواهی میکنم از اینکه خبرم دو تا پست شد و نتونستم ویرایش کنم:
    مدیکال دوست من با مشخصات زیر امروز اومد:
    فایل آگست 2010، دارای فوق دیپلم نقشه کشی، 30 ساله، مجرد، بدون کار دولتی، کارت معافیت کفالت، ارسال آپدیت یک ماهه پیش.
    مصاحبه کبک: فوریه 2010 فایل نامبر فدرال: 27 آپریل 2010 رشته: لیسانس کامپیوتر ، اضافه کردن همسر اواخر نوامبر 2011 ، مصاحبه دوم جون 2012
    دریافت آپدیت 17 جولای 2012 , دریافت آپدیت از پاریس 5 آپریل 2013 , رسیدن مدیکال به پاریس: 22 جولای 2013، پاس ریکوئست: 14 آگست 2013

Junior Member

سلام دوستان . آیا از دوستان دیمند خبری هست ؟ 2011 -2012-2013

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Robbert_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از جولاي 2010 كسي مونده كه مثل من مديكالش نيومده باشه؟
    منم هستم .ببخشید دیر گفتم .الان امروز چک کردم سایتو .امروز چه خوب بود اینترنتم قطع بود .کاش تا وقتی مدیکال بدن اینترنتم قطع شده باشه
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

برای یکی از دوستان من با فایل نامبر دسامبر 2010 همین الان مدیکال اومد.
    مجرد، رشته صفر امتیازی، کار غیر دولتی ، سربازی معاف
    فایل نامبر کبک: 17 اکتبر 2010، مصاحبه: 4 جولای 2012، فایل نامبر فدرال: 3 ژانویه 2013، نامه آپدیت:4 می 2013، مدیکال: 12 فوریه 2014، مدیکال ریسیود:6 مارچ 2014
    متاهل، دارای یک فرزند، صفر امتیازی

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Leilasamadi نمایش پست ها
    برای یکی از دوستان من با فایل نامبر دسامبر 2010 همین الان مدیکال اومد.
    مجرد، رشته صفر امتیازی، کار غیر دولتی ، سربازی معاف
    احتما لا زودتر امده و ایشان میلشان را چک نکردندچونکه مدیکال بعد از 18:30 نمیاد و ساعت کاری سفارت تمام میشه در هر صورت جای امیدواری هست

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    احتما لا زودتر امده و ایشان میلشان را چک نکردندچونکه مدیکال بعد از 18:30 نمیاد و ساعت کاری سفارت تمام میشه در هر صورت جای امیدواری هست
    تا19:30امکان امدن ایمیل هست یکی از ایمیل های من در ساعت16:46:39 به وقت پاریس اومد(من ساعت سیستمم با وقت پاریس متچ کردم)

Junior Member a_sh آواتار ها

دوستانی که از جیمیل استفاده می کنند میتوانن از روش زیر و با استفاده از نرم افزار اوت لوک (از مجموعه میکروسافت آفیس) استفاده کنن. به راحتی با تنظیم اوت لوک و جیمیل می تونید هز رمان که شبکه مشکلی داشت به ایمیل هاتون دسترسی داشته باشید.

1. Open Outlook
    2. Click the Tools menu, and select Accounts or Account Settings...
    3. On the E-mail tab, click New...
    4. If you are prompted to Choose E-mail Service, select Microsoft Exchange, POP3, IMAP, or HTTP, and click Next.
    5. Use the information below to configure POP with your mail client.

If you're setting up POP for the first time, confirm your settings to make sure they're correct
    If you're not using one of the clients or devices above, we offer general instructions on configuring some clients below. If you encounter difficulties, we suggest contacting your mail client's customer support department -- we're unable to provide assistance for clients not listed above.
    Standard configuration instructions:
    Incoming Mail (POP3) Server - requires SSL: pop.gmail.com
    Use SSL: Yes
    Port: 995
    Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS or SSL: smtp.gmail.com
    Use Authentication: Yes
    Port for TLS/STARTTLS: 587
    Port for SSL: 465
    Server timeouts Greater than 1 minute, we recommend 5
    Full Name or Display Name: [your name]
    Account Name or User Name: your full email address (including @gmail.com or @your_domain.com)
    Email Address: your email address (username@gmail.com or username@your_domain.com)
    Password: your Gmail password
    Unless you're using recent mode to download mail to multiple clients, make sure you've opted not to leave messages on the server. Your POP settings in Gmail settings are what determines whether or not messages stay on the server, so this setting in your client won't affect how Gmail handles your mail.
    Interview & CSQ = 23 Feb 2010 , Federal F.N = 25 May 2010
    1st update Doc. = 18 Jul 2012 , 2nd update = 12 Apr 2013
    Medical Done = 09 Sep 2013

Member the_godfather آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD in gambling lasvegas university

you can also use it on livemail on windows seven
    or outlook express on windows XP

press START go to SEARCH. type LIVEMAIL

نقل قول نوشته اصلی توسط a_sh نمایش پست ها
    دوستانی که از جیمیل استفاده می کنند میتوانن از روش زیر و با استفاده از نرم افزار اوت لوک (از مجموعه میکروسافت آفیس) استفاده کنن. به راحتی با تنظیم اوت لوک و جیمیل می تونید هز رمان که شبکه مشکلی داشت به ایمیل هاتون دسترسی داشته باشید.

1. Open Outlook
    2. Click the Tools menu, and select Accounts or Account Settings...
    3. On the E-mail tab, click New...
    4. If you are prompted to Choose E-mail Service, select Microsoft Exchange, POP3, IMAP, or HTTP, and click Next.
    5. Use the information below to configure POP with your mail client.

If you're setting up POP for the first time, confirm your settings to make sure they're correct
    If you're not using one of the clients or devices above, we offer general instructions on configuring some clients below. If you encounter difficulties, we suggest contacting your mail client's customer support department -- we're unable to provide assistance for clients not listed above.
    Standard configuration instructions:
    Incoming Mail (POP3) Server - requires SSL: pop.gmail.com
    Use SSL: Yes
    Port: 995
    Outgoing Mail (SMTP) Server - requires TLS or SSL: smtp.gmail.com
    Use Authentication: Yes
    Port for TLS/STARTTLS: 587
    Port for SSL: 465
    Server timeouts Greater than 1 minute, we recommend 5
    Full Name or Display Name: [your name]
    Account Name or User Name: your full email address (including @gmail.com or @your_domain.com)
    Email Address: your email address (username@gmail.com or username@your_domain.com)
    Password: your Gmail password
    Unless you're using recent mode to download mail to multiple clients, make sure you've opted not to leave messages on the server. Your POP settings in Gmail settings are what determines whether or not messages stay on the server, so this setting in your client won't affect how Gmail handles your mail.
    federal simplified send 2008>>investor New Brunswick send 2009>>quebec send 2010>>CSQ OCT2010>>update MAY 2013>>medical send 3SEP 2013>>>DM 16 fevr2014>>PR18fev 2014<<landing 15 june 2014

Junior Member

یکی از دوستانمون با همسرش رفتن توریستی امریکا. چون 3ماه از ویزاشون مونده تصمیم گرفتن از سفارت کانادا در امریکا ویزا بگیرن که خواهرشو تو کانادا ببینه اما سفارت ویزا نداده گفته ما اعتصابیم؟؟!! جالبه !!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)