صفحه 206 از 2682 نخستنخست ... 1061561961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162563067061206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون . رشته من دیمند فکر نمی کنم باشه . کامپیوتر است . کد 2174 است .
    یک سئوال داشتم ، در نامه csq زیر entrevue نوشته شده R شما می دونید R مخفف چیه ؟
    با سلام.
    R یا Requis به معنی اینه که شما با مصاحبه قبول شدید و NR یا NonRequis به معنی اینه که مصاحبه لازم نبوده و شما بدون مصاحبه قبول شدید. موفق باشید.

با عرض معذرت در کنار فایل نامبر فدرال قبل از B یک کد 013 برای من خورده شما میدونید معنیش چی هست ؟؟؟
    ویرایش توسط nikma : June 13th, 2011 در ساعت 10:01 AM دلیل: اشتباه نوشتن

یک سوال دیگه داشتم شرکتی که وکیل ما در پروسه مهاجرت شده هیچ اقدامی برای پیگیری وضعیت پرونده ما انجام نمیده یکی از دوستان که در مونترال هستند حضوراً به اداره مهاجرت کبک که به مونترال منتقل شده مراجعه کردند و در خصوص وضعیت پرونده ما جویا شدند افرادی که در آن اداره حضور داشتند وضعیت پرونده ما را در کامپیوتر مشاهده کردند و گفتند بهتر است دوستتان یک فرم مبنی بر عزل وکیل خود انجام بدهند و شما که حضوری مراجعه میکنید را بعنوان رابط معرفی کنند ما تمام اطلاعات مربوط به روند بررسی پرونده دوستتون رو به شما میدیم ولی وکلایی که در دفاتر مهاجرت هستند اعتقاد دارند این کار موجب به تعویق افتادن روند پروسه مهاجرت میشه حالا با توجه به اینکه فدرال نامبر من برای 19/5/2010 هست فکر میکنید اگر این کار را انجام بدهم ممکن هست ارسال مدیکال من جلو بی افتد یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط nikma نمایش پست ها
    یک سوال دیگه داشتم شرکتی که وکیل ما در پروسه مهاجرت شده هیچ اقدامی برای پیگیری وضعیت پرونده ما انجام نمیده یکی از دوستان که در مونترال هستند حضوراً به اداره مهاجرت کبک که به مونترال منتقل شده مراجعه کردند و در خصوص وضعیت پرونده ما جویا شدند افرادی که در آن اداره حضور داشتند وضعیت پرونده ما را در کامپیوتر مشاهده کردند و گفتند بهتر است دوستتان یک فرم مبنی بر عزل وکیل خود انجام بدهند و شما که حضوری مراجعه میکنید را بعنوان رابط معرفی کنند ما تمام اطلاعات مربوط به روند بررسی پرونده دوستتون رو به شما میدیم ولی وکلایی که در دفاتر مهاجرت هستند اعتقاد دارند این کار موجب به تعویق افتادن روند پروسه مهاجرت میشه حالا با توجه به اینکه فدرال نامبر من برای 19/5/2010 هست فکر میکنید اگر این کار را انجام بدهم ممکن هست ارسال مدیکال من جلو بی افتد یا نه
    Nikma ي عزيز
    الان شما در شرايطي هستيد كه بايد صبر كنيد و اگر تا الان مديكال براتون نيامده يعني اينكه احتمالاً در فصل پاييز مديكالتون خواهد آمد و پيگيري هم فقط يكبار ممكن است و بعد از آن اصلاً جواب نمي‌دهند (براي ما كه اينطور بوده) بنابراين پروسه تون رو بي‌خودي طولاني و پيچيده نكنيد. وكيلها در اين مرحله كار زيادي ازشون ساخته نيست چه شركت مهاجرتي‌تون باشه و چه دوستتون.

فايل نامبر: فوريه 2010

سلام
    این کار روند رسیدگی را تسریع نمی کند و شما طبق قراردادتون با وکیل ممکنه حتی بعد از ورود به کانادا از طرف وکیل برای پرداخت کامل پولی که تو قرارداد قول داده بود به دادگاه خوانده بشید
    مراقب این قضایا باشید خلاصه
    ضمناً اصولاً تو این مرحله کاری از دست وکیل برنمیاد ...
    ضمن این که ضخصی که شما باهاشون قرارداد دارید وکیل نیستند ، مشاور مهاجرتند به احتمال زیاد.
    خلاصه قبل از هر کاری حتماً تحقیق کنید.
    موفق باشید
    PR since Oct 7th 2011

meissam عزیز
    راستش من تمام پول درج شده در قرارداد وکیل را پرداخت کرده ام تا الان از زمان گرفتن فدرال نامبر وکیل اصلا پاسخگوی سوالات ما نبوده و اصلا نمی توانیم پیدایش کنیم ضمنا این شرکت محترم وکیل ما را بدون اطلاع ما عوض کرده و دفتر تهران هم پاسخگوی سوالات ما نیستند برای همین از دوست خودمان درخواست کردیم به اداره مهاجرت مراجعه کنند
    اداره مهاجرت هم با اینکه میدانند ایشان وکیل نیستند ولی گفتند به جای خوده ما میتوانند اطلاعات به ایشان بدهند در خصوص روند پرونده به شرطی که وکیل را عزل کنیم

یک مطلب دیگر این دوستی که در موردشان حرف زدم زمانی که به سوریه رفته بودند برای گرفتن ویزا درخصوص پرونده ما سوال کردند چون قبولی در مصاحبه ما 16/03/2010 و فایل نامبر فدرال برای 19/5/2010 هست البته این تأخیر هم به لطف همین وکیل محترم بود که مدارک ما را دیر ارسال کرد.
    کارمند سفارت فرمودند مبنای ارسال مدیکال تاریخ قبولی در مصاحبه هست نه فایل نامبر !
    البته با این اوضاع و احوال که سفارت داره همان زمان صدور فایل نامبر فدرال را هم حساب کنند باز هم خوب هست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_sun نمایش پست ها
    دوستان عزیز که مثله من فایل نامبرشون سال 2010 هستش،به نظر من خودتون رو برای اومدن مدیکال تو سال 2011 زیاد اذیت نکنید،چون قطعا با توجه به ویزاهایی که توی این مدت به سوری ها دادن و همین طور ویزاهای family که الان سفارت داره میده ظرفیت سال 2011 به زودی تموم میشه .با این اوصاف ما می تونیم از اواسط زمستان امید به امدن مدیکال داشته باشیم.feb 2010- file number
    کلا شما دوست دارین انرژی منفی به بقیه بدین
    FN Quebec :2009.Nov.9, Interview. 2010.May.20
    CSQ:2010.May.20 FN Federal:2010.Jun.01,
    File transferred to paris :2013.Feb.28 Update : 2012.Aug.02
    Medical:24/6/2013

meissam عزیز
    راستش من تمام پول درج شده در قرارداد وکیل را پرداخت کرده ام تا الان از زمان گرفتن فدرال نامبر وکیل اصلا پاسخگوی سوالات ما نبوده و اصلا نمی توانیم پیدایش کنیم ضمنا این شرکت محترم وکیل ما را بدون اطلاع ما عوض کرده و دفتر تهران هم پاسخگوی سوالات ما نیستند برای همین از دوست خودمان درخواست کردیم به اداره مهاجرت مراجعه کنند
    اداره مهاجرت هم با اینکه میدانند ایشان وکیل نیستند ولی گفتند به جای خوده ما میتوانند اطلاعات به ایشان بدهند در خصوص روند پرونده به شرطی که وکیل را عزل کنیم
    اول تغییر وکیل و نماینده تغییری در زمان رسیدگی نمی دهد.
    دوم چون همه پول مشاور را داده اید عزل وی سودی ندارد.
    سوم بستگی به شرایط و قراردادی که دارید و اینکه مشاور امضا کرده یا نماینده اون در دفتر مهاجرتی. حتما ازشون شکایت کنید و درخواست فسخ وکالت مزبور و برگشت حق الوکاله کنید بدلیل تخطی دفتر از انجام وظایف.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

با سلام
    ديروز من نامه رسيد لندينگ في را دريافت كردم كه پستچي آورده بود. تاريخ نامه 10 مي خورده در صورتيكه نتايج مديكال من 13 آوريل رسيده پاريس و لنديگ في و عدم سوء پيشينه هم 2 مي، به نظر شما بايد از تاريخ همين رسيد لندينگ في منتظر ويزا باشم؟ مرسي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)