صفحه 209 از 2682 نخستنخست ... 1091591992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192593097091209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

مدت انتظار برای رشته های 0 امتیازی و 6 امتیازی هیچ فرقی نمی کنه؟؟؟
    یعنی از زمان صدور فایل نامبر فدرال تا صدور ویزا برای همه همون 19 ماه هست یا نه؟؟؟
    فایل نامبر فدرال 19/5/2010
    رشته 6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    ممنونم جواب ایملتون رو دادن یا هنوز نه؟
    نه هنوز هیچی

Junior Member

سلام دوستان

دیروز ایمیل پاس ریکوئست را دریافت کردیم. امیدوارم به زودی ایمیل دمشق را در inbox هاتون مشاهده کنید. برای همه منتظران مدیکال و ویزا آرزوی موفقیت می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس صنايع-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    تو همین فروم نوشتم اما یادم نیست کدام صفحه.......به طور خلاصه میگم: ابتدا همسر همه مدارک رو مثل مین اپلیکنت جمع میکنه و شما هم فرم ها رو پر می کنید و همسر هم همین طور ترجمه سند ازدواج و ترجمه جدید دو تا شناسنامه یا یک مانی اردر 152 دلاری و یک نامه که توضیح می دهید جریان رو و اصل CSQ و بالای همه فرم ها یک کادر که فایل نامبر کبک نوشته و در نامه توضیحی هم فایل نامبر ذکر شود. میفرستید دفتر کبک در مونترال حدودا سه ماه بعد سی اس کیو جدید براتون میاد و سی اس کیو جدید که اسم دو نفر هست را با مدارک همسر می فرستید فدرال که ان هم دو ماه بعد یک نامه میاد که رسید لندینگ و مدیکال توش هست.
    ممنون از توضیحاتتوم. ولی من یک نگرانی بزرگ دارم در خصوص زمان انتظار برای مدیکال پس از دریافت CSQجدید. آیا این زمان بطور متوسط همان 19 ماه نیست؟ یعنی دوباره نباید از صفر انتظار بکشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negarjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان

دیروز ایمیل پاس ریکوئست را دریافت کردیم. امیدوارم به زودی ایمیل دمشق را در inbox هاتون مشاهده کنید. برای همه منتظران مدیکال و ویزا آرزوی موفقیت می کنم.

ضمن تبریک و با آرزوی موفقیت
    لطف میفرمأیید تاریخ‌هاتون رو هم اعلام نمایید؟
    مرسی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

سلام دوستان
    کسی شرایطی مثل من را داره که مدیکالش آمده باشه؟

شرایط من:
    رشته تحصیلی: دیمند (شیمی) - فرانکوفون
    ارسال مدارک به دفتر کبک - دمشق: 11/10/2010 (19/07/89)
    فایل نامبر کبک از طریق پست: 11/01/2011 (21/10/89)
    ایمیل مصاحبه: 23/01/2011 (03/11/89)
    تاریخ مصاحبه و دریافت CSQ از دفتر کبک: 21/03/2011 (01/01/90)
    فایل نامبر فدرال - دمشق: 22/03/2011 (02/01/90)
    In Process در سایت: 29/03/2011 (09/01/90)
    ایمیل درخواست کسری مدارک (کپی پاسپورت جداگانه برای بچه ها): 30/03/2011 (10/01/90)
    ارسال مدارک: 19/04/2011 (30/01/90)
    مدیکال یا آپدیت مدارک: ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_m نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتوم. ولی من یک نگرانی بزرگ دارم در خصوص زمان انتظار برای مدیکال پس از دریافت CSQجدید. آیا این زمان بطور متوسط همان 19 ماه نیست؟ یعنی دوباره نباید از صفر انتظار بکشم؟
    قبلا كه زمان انتظار 12 ماه بود براي دوست من كه بعد CSQ ازدواج كرد حدود 18 ماه طول كشيد و به مصاحبه دوم دعوت شدن كه همون روز بهشون CSQ جديد و فرم مديكال دادن!!! اما خوب الان واقعا هيچي معلوم نيست و از طرفي كمتر كسي پيدا مي شه كه اين ريسك رو كرده باشه و بياد نتيجه اش رو اينجا اعلام كنه .اين دغدغه خيلي ها است با اين روند طولاني و تازگيا نامشخص..... ولي اگه تصميمتون قطعي است توصيه مي كنم كه همسرتون سعي كنه كه حتي المكان حداكثر امتيازات ممكن رو بياره. بخصوص در مورد زبان فرانسه كه اصلا ريسك جايز نيست و بهتره كه مدرك مناسب ارائه كنيد كه خيالتون جمع باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    تو همین فروم نوشتم اما یادم نیست کدام صفحه.......به طور خلاصه میگم: ابتدا همسر همه مدارک رو مثل مین اپلیکنت جمع میکنه و شما هم فرم ها رو پر می کنید و همسر هم همین طور ترجمه سند ازدواج و ترجمه جدید دو تا شناسنامه یا یک مانی اردر 152 دلاری و یک نامه که توضیح می دهید جریان رو و اصل CSQ و بالای همه فرم ها یک کادر که فایل نامبر کبک نوشته و در نامه توضیحی هم فایل نامبر ذکر شود. میفرستید دفتر کبک در مونترال حدودا سه ماه بعد سی اس کیو جدید براتون میاد و سی اس کیو جدید که اسم دو نفر هست را با مدارک همسر می فرستید فدرال که ان هم دو ماه بعد یک نامه میاد که رسید لندینگ و مدیکال توش هست.
    اين كاري كه شما مي گين رو كي بايد انجام داد در مدت انتظار براي مديكال ؟ اينجوري كه شما مي گين يعني بفرض كسي كه CSQ گرفته اگه 2 ماه بعدش بياد و ازدواج كنه و مدارك همسرشو و فرم جديد رو بفرسته نهايتا 5 ماه بعد از فدرال مديكال مي گيره؟ چطور همچين چيزي ممكنه .اونم در شرايطي كه متقاضيان ديمند هم هستن كه فقط 6 ماه طول مي كشه تا مديكال بگيرن بعد CSQ؟ نمي دونم شايد من درست متوجه نشدم منظورتون رو اگه ميشه يك كم واضح تر توضيح بدين
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

سلام دوستان

خیل یمبارک باشه یعنی منم امیدوار باشم مال منم بیادش دیگه امروز شد دقیقا 2 ماه از زمان دریافت مدیکال در پاریس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه

سلام دوستان

سلام
    مبارک باشه.خیلی خوشحال شدم .لطفا تاریخ هاتون رو بگین.من ۱۲ می مدارکم رسیده پاریس و منتظر ویزام.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)