صفحه 2119 از 2682 نخستنخست ... 1119161920192069210921102111211221132114211521162117211821192120212121222123212421252126212721282129216922192619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,181 تا 21,190 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    مطمئن باشید سفارت با جدیت داره کار می کنه و اعتصاب دیگه به اون شدت در کار نیست من فکر می کنم به صورت دوره ای کار می کند حالا روی آپدیت پرونده های جدید(2013)پاس ریکوئست و بکگراند چگ تمرکز دارند(ایمیل های چند روز اخیر گواه این مسئله هست)در یکی دو هفته بعد شاهد از سر گیری مدیکالها و پاس ریکوئست ها خواهیم بود
    متاسفانه اصلا با شما موافق نیستم....
    ف ن:اگست 2010
    درخواست مدارک اپدیت:10می
    رسیدن مدارک به پاریس:17می
    مدیکال:20 اگست که نرسید به دست من بار دوم 19 سپتامبر

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    دوست من

موافقت یا عدم موافقت، خرد شدن اعصاب یا حفظ آرامش، چه دردی رو دوا میکنه؟ اتفاقیه که افتاده و هیچ کاریش نمیشه کرد. تیم ملی قایقرانی بانوان هم یه سال تمرین کرد و نتونست بره مسابقات جهانی کانادا!
    مشکل به وجود اومده فقط برای ما نیست.

سعی کن دیدت رو عوض کنی. برای خودت بهتره.

به امید خبرهای خووووووووووب
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

حهت اطلاع دوستان

Michelle Zilio
    ‏@MichelleZilio
    11h PSLRB decision could take 3-4 wks: PAFSO spokesperson. Possibly faster for "economic reasons." Bad news for those affected by #dipstrike

Michelle Zilio ‏@MichelleZilio 11h
    PAFSO spokesperson: union expects to meet w/ PSLRB late this week/early next to discuss bad faith complaint against government #dipstrike
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

دوستان Pafso در جواب من که ازش در مورد اعتصاب کارکنان در پاریس پرسیده بودم این جوابو داد:

All PAFSO members are currently working to rule, even if they have not withdrawn service. The best way to find out how job action is affecting a specific immigration section is to contact them directly. You can find contact information here:
    www.canadainternational.gc.ca/france

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    نظر شما و هر کسی دیگه محترمه ولی دوست گرامی باید به روند پروسه خوش بین باشیم و با روحیه در غیر اینصورت با بی تابی و اعصاب خردی مطمئن باشیم دودش به چشم خودمون می ره من آرزو دارم همه و علی الخصوص شما زود به مدیکال برسید

و یک جواب دیگر :

We are hoping to hear from the PSLRB this week, and will update as soon as we have news we can share.
    ((PSLRB(
    Public Service Labour Relations Act (PSLRA

Junior Member

دوستان خسته مثل من سلام
    در پاسخ به اعتراض من به وزير كبك، پاسخ داده شده رو براي اطلاعتون ميذارم:
    چاره اي جز صبر و حفظ اميدواريمون نداريم
    شاد باشيد
    Monsieur,J’ai pris connaissance de votre courriel du 14 juillet dernier que vous avez adressé à la première ministre du Québec, Mme Pauline Marois. Votre correspondance a été transmise à Mme Diane De Courcy, ministre de l’Immigration et des Communautés culturelles et ministre responsable de la Charte de la langue française. Mme De Courcy m’a confié le soin de vous répondre.Même si nous sommes sensibles à votre situation, il n’est pas dans le pouvoir du Québec d’intervenir dans les dossiers traités par les ambassades du Canada.En effet, en vertu du partage des compétences entre le Canada et le Québec en matière d’immigration, la délivrance d’un visa relève exclusivement de la juridiction du gouvernement du Canada. Par ailleurs, si vous désirez obtenir des informations sur le traitement de votre dossier, nous vous invitons à visiter le site Internet du bureau canadien des visas à Ankara à l’adresse suivante :
    http://www.cic.gc.ca/francais/information/bureaux/missions/ankara.asp
    Vous y trouverez les indications pour obtenir ces informations.Veuillez agréer, Monsieur, l’expression de nos sentiments les meilleurs. Pierre GalipeauConseiller à l’immigration

la vie est courte, Il faut la profiter
    FFN 15/June/2010, , Second update Apr. 2013, Medical 14/Sep/2013, Interview 13/Mar/2014, PR: 26/Mar 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Mirabel نمایش پست ها
    دوستان خسته مثل من سلام
    شاد باشيد
    Monsieur,J’ai pris connaissance de votre courriel du 14 juillet dernier que vous avez adressé à la première ministre du Québec, Mme Pauline Marois. Votre correspondance a été transmise à M
    سلام
    دوست عزیز بهرحال تلاشتون قابل تحصینه ولی چرا به اداره مهاجرت کبک ؟ این که خیلی واضحه آخه دولت کبک که اختیاری در این مورد نداره که کاری بتونه انجام بده !
    Q.F.N : 2010 /Medical : 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی -بابل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mirabel نمایش پست ها
    دوستان خسته مثل من سلام
    شاد باشيد
    Monsieur,J’ai pris connaissance de votre courriel du 14 juillet dernier que vous avez adressé à la première ministre du Québec, Mme Pauline Marois. Votre correspondance a été transmise à Mme Diane De Courcy, ministre de l’Immigration et des Communautés culturelles et ministre responsable de la Charte de la langue française. Mme De Courcy m’a confié le soin de vous répondre.Même si nous sommes sensibles à votre situation, il n’est pas dans le pouvoir du Québec d’intervenir dans les dossiers traités par les ambassades du Canada.En effet, en vertu du partage des compétences entre le Canada et le Québec en matière d’immigration, la délivrance d’un visa relève exclusivement de la juridiction du gouvernement du Canada. Par ailleurs, si vous désirez obtenir des informations sur le traitement de votre dossier, nous vous invitons à visiter le site Internet du bureau canadien des visas à Ankara à l’adresse suivante :
    http://www.cic.gc.ca/francais/information/bureaux/missions/ankara.asp
    Vous y trouverez les indications pour obtenir ces informations.Veuillez agréer, Monsieur, l’expression de nos sentiments les meilleurs. Pierre GalipeauConseiller à l’immigration
    دوست عزیز
    شما که اینهمه زحمت کشیدید و نامه نگاری کردید یه لطفی بکنید برای چی چی می گن(.... افکار عمومی )ترجمه جوابشو بصورت خلاصه برامون بنویسید تا شتباه برداشت نکنیم . ممنون داماد بشی ایشالله
    NOC CSQ : FEBR 2012
    FED FIL NO :JULY 2012
    UP TO PARIS : MAY 2013 -- med res 2013/11/29
    MEDICALct16 علوم آزمایشگاهی (دیمند 12 امتیازی)متاهل

Junior Member

لپ مطلب اينه كه كبك و وزير مهاجرت كبك در مورد صدور ويزا اختياري ندارند و اين مورد فقط و فقط در اختيار دولت «كانادا» ست.

نقل قول نوشته اصلی توسط chalosian نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما که اینهمه زحمت کشیدید و نامه نگاری کردید یه لطفی بکنید برای چی چی می گن(.... افکار عمومی )ترجمه جوابشو بصورت خلاصه برامون بنویسید تا شتباه برداشت نکنیم . ممنون داماد بشی ایشالله
    Medical Letter: -?- -?- -?- /Update Letter: 25 apr 2013
    Federal F.No.: 27 sept 2012 /CSQ Date: 20 july 2012
    Quebec F.No.:06 oct 2010 / Interview: 26 mars 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)