صفحه 2166 از 2682 نخستنخست ... 1166166620662116215621572158215921602161216221632164216521662167216821692170217121722173217421752176221622662666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21,651 تا 21,660 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member a_write1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار سیستم

Red face پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1359 نمایش پست ها
    من خیلی ناراحتم چون فایل فدرال من با یکی از دوستام تو یه روز اومد حتی زمان انتقال به پاریسش هم تو یه روز بوده2013 ... اما برای اون دیروز آپدیت اومده برای من نیومده ..... خدایا نکنه به قیافه نگاه میکنن و از هرکی خششون بیاد زود تر کاراشو راه می اندازن ... بخدا بعد مصاحبم من هزارو یک مشکل جسمی و روحی پیدا کردم تا یکم بهتر میشم یک خبر تازه میشنوم که منو داغون میکنه ..... تو رو خدا یه چیزی بگین یه دلیلی بگین که بفهمم چی به چیه ؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز من هم مثل شما هستم ولی تا جایی که متوجه شدم آپ دیت ها رو بر اساس تاریخ صادر شدن CSQ می دهند نه فایل فدرال. برای دوستان من هم که تاریخ فایلشون بعد من بوده آپ دیت اومده چون که تاریخ CSQ شون زودتر از من بوده. شما هم نگران نباشید. صبر کنید هین روز ها میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL ENGINEERING- M.Sc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    چه جالب! تبریک میگم اما شما مگه 6 امتیازی نبودی؟ چی شد که اینقدر زود مدیکالت اومد؟!
    خدا از دهنت بشنوه moonlight عزیز. عرض کردم آپدیت.
    CSQ:11 FEB 2013 , FFN:17 MAY 2013 , PARIS:8 JUNE 2013 , UPDATE:14 AUGUST 2013 , MEDICAL: 27 SEP.2013 , PR: 20 FEB. 2014

Junior Member

بخدا csq من از اون یک هفته زود تر بوده ... گریه امونمو بریده .... خسته شدم خداااااااااااااااااااا

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

توی ویزا نما 66درصد از 2010 ایها به مدیکال رسیدند،یعنی فقط 34درصد از 2010 ایها باقی موندند،با توجه به اینکه این امار هیچوقت به 100 درصد نخواهد رسید می توان گفت تنها 30 درصد از بچه های 2010 مدیکال نگرفتند،اگه سفارت همین طوری پیش بره و هر از تقریبا 20 روز یه بار هم یه طوفانی می فرستند و حماسه خلق می کنند،باید انتظار داشت تا 15 شهریور تقریبا همه 2010 ایها مدیکال گرفته باشند،فقط امیدوارم تا اون موقع بچه های 2011 رو هم فراموش نکنند و حداقل هفته ای چند تا 2011 هم مدیکال بدند تا ما 2011 ایها هم یه کم دلخوش بشیم.تا اونجا که می دونم همه از خواب و خوراک افتاده ایم.
    به امیدش

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط netsky نمایش پست ها
    همکار گرامی این دوستمون راهنمایی خواستند بهتره اگه اطلاعاتی بهشون میدید یه نگاهی هم به ویزا نما و تاریخ و آمار مدیکال بکنید و آمار را براساس واقعیت بفرمایید نه نظر شخصی پیش بینی هم لازم نیست واقعیتها پیداست. اگه شما 40-30 ماه صبر کردیده اید قرار نیست با دوستان جدید اینطوری برخورد کنید همان طور که اون زمان که شما جدید بودید ما این طوری شما را راهنمایی نمیکردیم واقعا" دلم تنگ شده واسه اون روزها زمانی که دوستانی مثل افشین . معینی و .... با صبر دوستان جدید را راهنمایی میکردند
    دوست عزیز ممنون و متشکر از جواب منطقی ای که دادید
    من خودم فایل نامبر فوریه 2013 هستم و 2 سال منتظر مصاحبه بودم که چون شما هم خودتون این پروسه رو گذروندید می دونید که صبر در مرحله مصاحبه به مراتب بدتر از صبر در مرحله مدیکال است چون بلاتکلیفی قبل از مصاحبه و استرسی که برای یادگیری زبان فرانسه وجود داره تمام زندگی آدم رو به هم می ریزه.
    متاسفانه بچه های این فروم همون طور که فرمودید خیلی خصمانه برخورد می کنند و من مدت زیادی است که فقط نوشته ها رو می خوانم و مانند شما افسوس اون زمان ها رو می خورم.

من بارها هم در این تاپیک عنوان کردم اگه از ابتدای پروسه مهاجرت کبک در نظر بگیرید یک 2013 با یک 2010 ای نهایت یک سال تفاوت زمانی دارد. پس این عادلانه نیست که بچه های 2013 که 2 سال منتظر مصاحبه بودند 3 سال هم منتظر مدیکال بمونند. در حقیقت در همان زمانی که دوستان 2010 ای در انتظار گرفتن مدیکال تاخیر می خوردند دوستان 2013 در استرس مصاحبه و در بی خبری به سر می بردند. پس این فاصله 2 تا 3 سال تاخیر در پرونده ها تا کنون شامل حال تمام دوستانی شده که هنوز پروسه مهاجرتشون تموم نشده، از 2010 تا 2013

متاسفانه جنگ سوریه باعث این بی نظمی و اختلال در کارها شد و همه ما هم درد هستیم. اما برخی دوستان به جای کمک به همدیگه، گویا در یک مسابقه سرعت قرار دارند و برخی هم به رسم مادرشوهرهای قدیم که می گفتند چون ما سختی کشیدیم عروس هم باید بکشد(!!!) این امر رو خیلی بدیهی می دونند که اگه خودشون 3 سال منتظر بودند پس دیگران هم باید مثل اون ها 3 سال انتظار بکشند.
    در حالی که حداقل به عنوان هم وطن باید در گرفتن حقمون به هم دیگه کمک کنیم.

بحث سر این نیست که چرا آنکارا مدیکال من 2013 ای رو نمی ده بلکه صحبت این است که چرا آنکارا عملکرد خوبی از خودش نشون نمی ده.
    همه ما می دونیم که پرونده های ایرانی ها حدود یک سال در آنکارا بود بدون این که تغییر قابل توجهی بکنه
    همه ما می دونیم که فاصله ای از رسیدن پرونده ها به آنکارا نشده بود که بچه ها سفارت رو با ایمیل های مختلف بمب باران کردند و نتیجه این شد که آنکارا ایمیلش رو به روی همه بست.
    درسته که شاید سیل ایمیل ها زیاد بوده اما چرا هنوز که هنوز است با وجود خلوت شدن سفارت آنکارا همچنان به ایمیل های ما جواب نمی دهند!؟
    من حدود 3 هفته پیش به سفارت آنکارا ایمیل زدم و سوالی راجع به پرونده ام داشتم که هنوز پاسخی نگرفتم.
    در حالی که پاریس خیلی بااحترام به تمام ایمیل های دوستان حتی در حد چندین بار تکرار جواب داده و می دهد.

نگرانی دوستان ژانویه و فوریه 2013 بسیار بجا است. نه از این جهت که گرفتن مدیکالشون دیر شده بلکه از این جهت که سفارت آنکارا عملکرد خوبی از خودش نشان نداده.

نظر من اینه که ما در مورد این که چرا کاری برای پرونده هامون انجام نشده شاید نتوانیم اعتراضی کنیم چون بلافاصله ما رو به انبوه پرونده های قبل از ما و زمان 35 ماهی که در سایت زده شده ارجاع خواهند داد.
    اما حداقل می تونیم اعتراض خودمون رو نسبت به جواب ندادن به ایمیل ها اعلام کنیم و نگرانی مون رو از عملکرد کند آنکارا در سال های گذشته ابراز کنیم
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد دوستانی که مثل من فایل فدرالشون مال ژانویه و فوریه 2013 هست می خواستم درخواست یه همفکری بکنم.
    همونطور که میدونید، فایل های فدرال مربوط به این دو ماه ظاهراً به پاریس نرفته و احتمالاً در آنکاراست.
    ممکنه بعضی از دوستان باز بگن که خیلی زوده و چرا اینقدر پر رویی که به این زودی می خوای خبری بشه و ... خیلی بحث ها که قبلاً هم شد و جواب هایی هم داده شد.

ولی من حرفم چیز دیگست. الآن خیلی از دوستان که چندین ماه بعد از ماها به مصاحبه رفتند و فایل فدرالشون حتی مال ماه می هست، پروندشون رفته پاریس و آپدیت گرفتن.
    خوب حالا ما چه کنیم ؟ پروندمون که معلوم نیست کجاست! حق اعتراض هم که نداریم چون خیلی از زمان فایل فدرالمون نگذشته، یعنی کار درست اینه که بشینیم و منتظر بمونیم ؟

به نظرتون کار جمعی فایده داره ؟ آیا صرف اینکه یک عده بعد از ما آپدیت گرفتن و پروندشون هم رفته پاریس، منطقیه که اعتراض کنیم ؟
    لطفاً نظر بدید تا به یه اجماعی برسیم، شایدم الکی نگرانیم و باید صبر کنیم.

سپاس
    سپاس فراوان از دوستانی که راهنمایی کردند و یا نظرشون رو گفتند.
    برای من خیلی مهم نیست که کسی بخواد ناراحت بشه و بد و بیراه بگه، دوست ندارم یواشکی و خصوصی و یا با یک ID دیگه وارد فروم بشم، مهم اینه که به یک نتیجه برسیم و درصورت نیاز یک کار عملی انجام بدیم

زمانی که تصمیم گرفته شد یک حرکت با توییت به جیسون کنی انجام بشه، من خودم خیلی تلاش کردم،
    اون زمان می تونستم بگم که ما که خیلی برای ویزامون زمان مونده پس بگذار خود 2010 ها توییت کنند و ... ولی واقعاً کار هرکدام از دوستان 2010 2011 2012 2013 و ... راه بیوفته برای من که جای خوشحالی داره.

به نظر من برای اینکه بتونیم یه تصمیم خوب بگیریم و یک آمار از کسایی که تو چند ماه اول 2013 فایل فدرال گرفتند و به پاریس منتقل نشدند داشته باشیم >>
    >> یک تاپیک به نام : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده اند بزنیم و اونجا کار رو پیگیری کنیم.

باور کنید اینکار برای دوری از دوستانی نیست که ناراحت میشن، برای تمرکز بهتر روی این مسأله فکر می کنم به یک تاپیک جدا نیاز داریم.
    دوستان لطفاً نظر بدن و اطلاع رسانی بکنند.
    سپاس فراوان

Junior Member

اینطور که من میبینم پاریس هم قانون نداره ....داره حرسم میده .... اصلا عادلانه پیش نمیره .... اولویت بندی نداره ..... هرکیو خوششون بیاد کارشو سریعتر راه میاندازن .... من که داغونم .... واضح دارم میبینم ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1359 نمایش پست ها
    بخدا csq من از اون یک هفته زود تر بوده ... گریه امونمو بریده .... خسته شدم خداااااااااااااااااااا
    بابا ایقدر سخت نگیرید. بچسبید به زندگیتون. مگه چند سال عمر میکنید که حرص میخورید. منم اولاش فکر میکردم مصاحبه نمیاد و بعدش دوبار کنسل شد حرص خوردم. اما بین خودمون باشه. به سفارت نگید. کار من طولانی شد اصلاً برام بد نشد که هیچ خیلی هم خوب شد. شما هم به جای حرص خوردن از اون چیزهایی که الآن میتونید لذت ببرید که شاید بعداً دم دست نباشه.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سپاس فراوان از دوستانی که راهنمایی کردند و یا نظرشون رو گفتند.
    برای من خیلی مهم نیست که کسی بخواد ناراحت بشه و بد و بیراه بگه، دوست ندارم یواشکی و خصوصی و یا با یک ID دیگه وارد فروم بشم، مهم اینه که به یک نتیجه برسیم و درصورت نیاز یک کار عملی انجام بدیم

زمانی که تصمیم گرفته شد یک حرکت با توییت به جیسون کنی انجام بشه، من خودم خیلی تلاش کردم،
    اون زمان می تونستم بگم که ما که خیلی برای ویزامون زمان مونده پس بگذار خود 2010 ها توییت کنند و ... ولی واقعاً کار هرکدام از دوستان 2010 2011 2012 2013 و ... راه بیوفته برای من که جای خوشحالی داره.

به نظر من برای اینکه بتونیم یه تصمیم خوب بگیریم و یک آمار از کسایی که تو چند ماه اول 2013 فایل فدرال گرفتند و به پاریس منتقل نشدند داشته باشیم >>
    >> یک تاپیک به نام : همفکری در مورد فایل نامبر های فدرال ژانویه و فوریه 2013 که به پاریس منتقل نشده اند بزنیم و اونجا کار رو پیگیری کنیم.

باور کنید اینکار برای دوری از دوستانی نیست که ناراحت میشن، برای تمرکز بهتر روی این مسأله فکر می کنم به یک تاپیک جدا نیاز داریم.
    دوستان لطفاً نظر بدن و اطلاع رسانی بکنند.
    سپاس فراوان
    تجربه نشون داده بهترین و سریعترین راه تویت هست. آقا تویت کنید. من هم هستم واسه کمک. فقط حتماً وفتی تویت میکنید به من خبر بدید. واقعاً هیچی بدتر از بی خبری نیست.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member a_sh آواتار ها

هم اکنون منتظر دعای خیرتان هستیم
    شاید که بیاید....
    Interview & CSQ = 23 Feb 2010 , Federal F.N = 25 May 2010
    1st update Doc. = 18 Jul 2012 , 2nd update = 12 Apr 2013
    Medical Done = 09 Sep 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)