صفحه 2238 از 2682 نخستنخست ... 123817382138218822282229223022312232223322342235223622372238223922402241224222432244224522462247224822882338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22,371 تا 22,380 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedf85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می خواستم ببینم کسی هست که فایل نامبر feb / 2013 رو داشته باشه و ایمیلی رو از اداره مهاجرت مبنی بر انتقال پرونده از آنکارا به پاریس دریافت کرده باشه یا آپدیت یا مدیکال براش اومده باشه .؟؟؟
    من هنوز هیچ ایمیلی نگرفتم . پروندم هم آنکاراس
    اصلا نمی فهمم و نمی دونم تکلیف پرونده هایی که مونده آنکارا چیه ؟ اصلا نمیدونم چجوری باید پیگیری کنم . ایمیل هم که جواب نمیدن . دیگه داره نگران کننده میشه
    FN 28 Nov 2011/CSQ 8 Nov 2012/FFN 7 Feb 2013 /in pro 24 Jan 2014/medical 8 Feb 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood1363 نمایش پست ها
    من هنوز هیچ ایمیلی نگرفتم . پروندم هم آنکاراس
    اصلا نمی فهمم و نمی دونم تکلیف پرونده هایی که مونده آنکارا چیه ؟ اصلا نمیدونم چجوری باید پیگیری کنم . ایمیل هم که جواب نمیدن . دیگه داره نگران کننده میشه
    دوستانی که پرونده هاشون در آنکارا مانده و به پاریس منتقل نشده به تاپیک زیر مراجعه کنن که البته اکثر پرونده ها متعلق به دو ماه ژانویه و فوریه 2013 استاعتراض به نحوه عملکرد آنکارا در رسیدگی به پرونده ها

رشته: 12 امتیازی، فایل کبک: نوامبر 2011، CSQ: اکتبر 2012، فایل فدرال: 10 ژانویه 2013،این پروسس: 5 نوامبر 2013، مدیکال:8 نوامبر 2013، پاس ریکوست: 21 فوریه 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان کسی آمار حدودی در مورد پرونده های 2011 باقی مونده نداره؟ منظورم باقی مونده غیر دیمند که منتظرن؟؟؟؟؟؟؟
    QF : 11.05.2010 INTERVIEW : 29.11.2011 FN:4.2.2012 Update :4.4.2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ingénieur mechanique

نقل قول نوشته اصلی توسط ARVINARVIN نمایش پست ها
    واییی مدیکالم اومد. الان وکیلم زنگ زد گفت که اومده. با عرض معذرت از 2011 ها فایل فدرال من مارچ 2012
    دوست عزیز میتونین بمن بگین آیا اطلاعاتتون شبیه به اینه یا نه:

سی اس کیو 10-20 فوریه 2012
    فایل فدرال 15-20 مارس 2012
    تاریخ آپدیت 5 - 15 آوریل 2012

؟

این رو از این باب میگم که شما بین ردیف 173 الی 235 ویزا نما جا میگیرید و اصلا (بر طبق محاسباتی که مشروحش رو تو صفحات قبل میتونین بخونین) هیچ تعجبی نداره که شما مدیکال گرفتین.
    ویرایش توسط kavehtaban : September 1st, 2013 در ساعت 09:09 AM
    ----------------------------------------
    QFN :SEP2010 CSQ: OCT 2012 FFN: DEC2012 Update (Paris): May2013 MEDICAL: JAN2014 PR: MAR2014 Billet d'avion: MAY 2014

ApplyAbroad Veteran

دوستان گرامي
    لطفاٌ از نوشتن پستهايي كه منجر به مكالمات شخصي مي گردد خودادري نمائيد چنين پستهايي حذف خواهد شد.

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط tears64 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان منتظرمدیکال.یه سوال داشتم من آپدیت هام رو تقریبا سه ماه پیش فرستادم پاریس که همزمان تو همون فرصت 60 روزه عقد کردم و مدارک همسرم رو هم فرستادم به غیر از هزینه بررسی و لندینگ فیش و ازمونترال هم درخواست CSQ کردم.حالا دیروز واسم ایمیل اومده که CVخودت و خانمتو ظرف 30 روز واسمون بفرست و همچنین هرچه زودتر هزینه ها رو پرداخت کن.حالا به نظر شما این میتونه نشونه ی چی باشه ؟!نزدیک شدن به پروندم واسه صدور میدیکال مگه بدون CSQجدید ممکن هست؟ یا نه جهت اطمینان؟واینکه من دیگه بعد ازمصاحبه بیمه واسم رد نشده و به کاری غیر ازرشته ام مشغول هستم مشکل ساز نمیشه توی رزومه ام؟؟ff:29/12/2011 توسایت هست و رشته ام 6 امتیازی
    این که ازتون اپدیت خواستن که طبیعیه و اینکه بیمه ندارید بازم هیچ مشکلی نداره چون شما از طرف کبک پذیرفته شدید و دیگه بقیش مهم نیست و نگران نباشیدو دیگه اینگه csqشما مطمئنا تودید شده اما نسخه مربوط به شما به دستتون نرسیده به پست یه سر بزنید و ختما اونجا گیر کرده.
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم

1. من چند هفته است واسه تحصیل اومدم آلمان، یکی دو روز قبل اومدن اینجا برام نامه اپدیت اومد و من اومدم اینجا و پول و ریختم. حالا باید تغییر آدرس و سفرم رو خبر بدم؟ اگه ندم چی می شه؟ منظورم اینه ضروریه؟
    2. اگه آره چه طوری خبر بدم؟
    3. تو نامه فقط ازم پول خواسته! این عادیه یا چیزه دیگه ای هست من متوجه نمی شم؟ ایمیل که اومده اینه
    Dear Applicant:

In the interest of better workload distribution, Citizenship and Immigration Canada has transferred your application for permanent residence to our office for further processing.

Your application number, indicated in reference above, remains the same. Your application will be processed according to the date it was initially received. This transfer will not cause any delay.

From receipt of your application in our office, we assume responsibility for the processing of your application to its conclusion. Any correspondence directed to the previous visa office will remain unacknowledged.

In order to continue processing your application, we require the additional documents listed below within 60 days.

PLEASE ENCLOSE A COPY OF THIS LETTER WITH YOUR REPLY :
    This is to remind you that the Right of Permanent Residence Fee (RPRF) must be paid to our office in Paris before a permanent resident visa can be issued. The amount required is CAD $490 for the principal applicant as well as for his or her accompanying spouse or common-law partner (maximum of 980$). Please consult the fee schedule for the amount to be paid in Euros: http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d

The RPRF is refundable if the application is refused, if you withdraw your application or if you choose not to use your visa. The fee is refunded without interest and at the rate of exchange at the time of reimbursement. If you delay in the payment of the RPRF, your security or medical results may no longer be valid. We therefore encourage you to pay the RPRF as soon as possible. Please refer to the following information on how to pay the fee: WE DO NOT ACCEPT PAYMENTS BY: CREDIT CARD, PERSONAL CHEQUE, MONEY ORDER, POSTAL MONEY ORDER

In Euros

By bank transfer, to the following account:

Transfer to: Immigration Section - Embassy of Canada, Paris, France

Bank: BRED Banque Populaire 66 Ave des Champs-Elysées, 75008 Paris

For transfers from within France:

RIB: Bank (10107); branch (00138); account (00623006604); key (72)

For transfers from a country other than France :

IBAN (International Bank Account Number): FR76 1010 7001 3800 6230 0660 472

BIC code (Swift): BREDFRPP

Information that will allow us to identify the principal applicant must be provided with the transfer: family name, given name(s) and date of birth.

Important: Please ensure that all transfer fees have been paid and that they will not be deducted from the amount payable to the Embassy.

You must send us proof of payment (receipt issued by the bank) clearly indicating your application number. The receipt must be legible and must show the date of the transfer. Please keep a copy for your own files before sending the receipt.

In Canadian Dollars

By bank draft or certified cheque drawn on a Canadian bank and made out to the Canadian Embassy.

Cheques issued in Canadian dollars by a bank located outside of Canada must clearly indicate the bank correspondent’s complete address and account number in Canada, this being the establishment through which the cheque may be cashed in Canada.

You must send us the bank draft or certified cheque, clearly indicating your application number. If you have already paid the above fees, please ignore this request.

Please forward all requested documents together within 60 days from the date of this letter. Remember to quote your file number on all correspondence, including the envelope. We will update your file but not acknowledge receipt of the documents. We will contact you if the need arises.

Please note that your application is still subject to admissibility checks and verifications that are deemed necessary. You should not take any irrevocable action such as selling your property, quitting your job, or buying plane tickets until we have advised you of the final decision on your application.

Please not make case status enquiries for the next 8 months, as our resources are devoted to case processing and we will not be able to answer routine enquiries.

However, please do advise us if there is a change in your personal circumstances, such as the birth of a child, a marriage or divorce.

You must also inform us of a:

● Change of address, including change of e-mail address;

● Change of immigration representative. You must include a completed and signed Use of a Representative form (IMM5476E). You can find the form at http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5476E.pdf)

● Request for withdrawal of your application.

For information on how to update your application, please refer to the instructions on our website at http://www.canadainternational.gc.ca...nt.aspx?view=d

Please note that if we do not receive these documents and/or information within 60 days your application will be examined on the basis of the material available. This could result in the refusal of your application.

Please note that if you expect longer delays to obtain certain documents, you must send what you are able to provide within 60 days along with a letter indicating which documents will be provided at a later date, why they are not available now and when you believe you will be able to provide them.

We look forward to your reply.

NOTE CAREFULLY:
    For all further correspondence, you must include the complete FILE NUMBER, written as above, in the title and in the text of your message.
    FAILURE TO DO SO MAY DELAY THE PROCESSING OF YOUR APPLICATION.

Yours truly,

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط msh.civil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم

1. من چند هفته است واسه تحصیل اومدم آلمان، یکی دو روز قبل اومدن اینجا برام نامه اپدیت اومد و من اومدم اینجا و پول و ریختم. حالا باید تغییر آدرس و سفرم رو خبر بدم؟ اگه ندم چی می شه؟ منظورم اینه ضروریه؟
    2. اگه آره چه طوری خبر بدم؟
    3. تو نامه فقط ازم پول خواسته! این عادیه یا چیزه دیگه ای هست من متوجه نمی شم؟ ایمیل که اومده اینه
    Dear Applicant:
    .
    .
    .
    Yours truly,
    1. اگر بيشتر از سه ماه قراره بمونيد. بله ضروريه. احتمالا بعدا ازتون سوء پيشينه آلمان هم ميخواهند.
    2. ميتونيد همراه با ارسال رسيد پرداخت پول يك نامه امضا شده بگذاريد و در آن قيد كنيد كه آدرستون عوض شده. و همچنين ميتونيد ايميل كنيد.
    3. شما ذكر نكرديد فايل نامبرتون مال چه تاريخيه. ولي اگر 2013 هستيد. بله طبيعيه.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    1. اگر بيشتر از سه ماه قراره بمونيد. بله ضروريه. احتمالا بعدا ازتون سوء پيشينه آلمان هم ميخواهند.
    2. ميتونيد همراه با ارسال رسيد پرداخت پول يك نامه امضا شده بگذاريد و در آن قيد كنيد كه آدرستون عوض شده. و همچنين ميتونيد ايميل كنيد.
    3. شما ذكر نكرديد فايل نامبرتون مال چه تاريخيه. ولي اگر 2013 هستيد. بله طبيعيه.
    مرسی دوست عزیز
    CSQ و فایل نامبر فدرالم مال 2013 هست. 4 5 ماه پیش ولی فایل کبکم مال 3 سال پیشه
    آره فعلا اینجا موندنیم. ولی نمی خوام اونا بفهمن. واسه همین کارای اضافه. اگه پیشنهادی هست بگین اگه هم نه که میگم بهشون.

در ضمن می خواستم اگه مقدوره یه نگاهی به میل شون بندازین بگین غیر پرینت همین میل، فیش و نامه تغییر آدرس چیزی هست که جا انداخته باشم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msh.civil نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    CSQ و فایل نامبر فدرالم مال 2013 هست. 4 5 ماه پیش ولی فایل کبکم مال 3 سال پیشه
    آره فعلا اینجا موندنیم. ولی نمی خوام اونا بفهمن. واسه همین کارای اضافه. اگه پیشنهادی هست بگین اگه هم نه که میگم بهشون.

در ضمن می خواستم اگه مقدوره یه نگاهی به میل شون بندازین بگین غیر پرینت همین میل، فیش و نامه تغییر آدرس چیزی هست که جا انداخته باشم؟
    سلام دوست عزیز،

چرا نمی خواین اونا بفهمن؟ شما کاری غیر قانونی انجام ندادید. اتفاقا اگر این تغییر رو بهشون اعلام نکنید کار خلاف انجام دادید.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)