صفحه 2250 از 2682 نخستنخست ... 125017502150220022402241224222432244224522462247224822492250225122522253225422552256225722582259226023002350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 22,491 تا 22,500 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی -بابل

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmehr نمایش پست ها
    بعله یعنی شما هم بعله مبارک باشه
    ببخشید اقا بهرام این نمونه مدیکال جدیده؟چون چیزی در مورد مدیکال گفته نشده.و چرا بیوگرافی پاسپورت میخوان؟
    NOC CSQ : FEBR 2012
    FED FIL NO :JULY 2012
    UP TO PARIS : MAY 2013 -- med res 2013/11/29
    MEDICALct16 علوم آزمایشگاهی (دیمند 12 امتیازی)متاهل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1234 نمایش پست ها
    سلام. شماها اولین نفراتی هستید که دارم بهشون خبر میدم اگر دریافت این نامه: diquez ces numéros quand vous correspondez avec notre bureau.

Ceci est un message automatisé. Veuillez NE PAS Y RÉPONDRE.

Madame/Monsieur ZAHRA .......I,

Veuillez trouver, dans le document ci-joint, de l'information relativement à votre demande. S'il vous est impossible d'afficher le document ou n'avez pas reçu de document, veuillez nous en faire part en transmettant ce courriel au: ......................
    و ÷ی دی اف همراهش به معنی دریافت مدیکاله ...........یعنی بله! منم مدیکال گرفتم
    راستی یه امیل دیگه هم اومده که پاسپورتت داره منقضی میشه برو جدیدش رو بگیر:
    Dear Applicant,We note that yourpassport will expire soon. This may affect the validity of your permanent resident visa.We strongly recommend that you have the passport renewed or the validity extended as soon as possible. Once this has been done, please return this letter to us with a photocopy of the biographical pages and the page showing the validity of the passport. Please reply by e mail. Yours truly,

سلام مبارک باشه
    متاهل هستید؟
    ممنون
    رشته 6 امتیازی، متاهل
    CSQ: Dec 2010, FFN: Feb 2011, Update: May 2013, Medical: Oct 2013, PR: Nov 2013

Post پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام. شماها اولین نفراتی هستید که دارم بهشون خبر میدم اگر دریافت این نامه: diquez ces numéros quand vous correspondez avec notre bureau.

Veuillez trouver, dans le document ci-joint, de l'information relativement à votre demande. S'il vous est impossible d'afficher le document ou n'avez pas reçu de document, veuillez nous en faire part en transmettant ce courriel au: ......................
    و پی دی اف همراهش به معنی دریافت مدیکاله ...........یعنی بله! منم مدیکال گرفتم
    Dear Applicant,We note that yourpassport will expire soon. This may affect the validity of your permanent resident visa.We strongly recommend that you have the passport renewed or the validity extended as soon as possible. Once this has been done, please return this letter to us with a photocopy of the biographical pages and the page showing the validity of the passport. Please reply by e mail. Yours truly,

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmehr نمایش پست ها
    بعله یعنی شما هم بعله مبارک باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط chalosian نمایش پست ها
    ببخشید اقا بهرام این نمونه مدیکال جدیده؟چون چیزی در مورد مدیکال گفته نشده.و چرا بیوگرافی پاسپورت میخوان؟

بگو آقا بابک نه آقا بهرام !

...
    تند تند خوندی چی ازش در آوردی داداش من

منو با نمایندگی مزدا تووی کانادا اشتباه نگیری این دفعه !!!
    ( صرفا" محض مزاح و بس )
    ...
    میگه متقاضی محترم
    پاسپورتت داره Expire میشه ، برای اینکه واسه ویزای اقامت دائمت مشکل پیش نیاد زودی بدو عوضش کن then مارو (از طریق ایمیل) خبر کن با برگردوندن این نامه به همراه یه کپی از صفحات (اول) پاسپورت جدیدت که حاوی و نشان دهنده اطلاعات بیوگرافی (همون 2 صفحه ای که حاوی مشخصات و عکس و تاریخ اعتبار هستش) و تاریخ اعتبار پاسپورت می باشه !
    ...
    و همچنین فرم مدیکالش هم با فرمت PDF پیوست نامه مذکور شده است !

خدا این شتر رو در خونه هممون بخوابونه ... آمین ...

...
    و
    ÷ی دی اف همراهش به معنی دریافت مدیکاله ...........یعنی بله! منم مدیکال گرفتم

1- مبارکت باشه به حق 10 ایالت و 3 قلمرو کانادا ...
    2- فکر کنم یا کیبورد سیستم ات حرف "پ" نداره یا جاش رو یادت رفته ، پس من یه دونه " پ " بهت قرض میدم کانادا ازت پس می گیرم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس ریاضی

و ÷ی دی اف همراهش به معنی دریافت مدیکاله ...........یعنی بله! منم مدیکال گرفتم
    پس خدا رو شكر يه مديكال اين مدلي مثل مديكال من اعلام شد چون من كلي سرچ كردم تا فهميدم نمونه فرم جديد همينه !تبريك
    noc 4131-not demand-sending document sep 2009-first file nov2009-interview march2010-federal file jan 2011-update 9 april 2013,medical 5 sep 2013-pass request 4 dec, land in Montreal June 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

سلام

مدیکال من امروز ساعت 2 اومده. فایل فدرال نوامبر 2010. البته هنوز سی اس کیو برای همسرم نیومده اما چهار روز پس از پرداخت هزینه های ایشون مدیکال برای هر دو ما صادر شده. خدا رو شکرررررررررررر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rayan2014 نمایش پست ها
    سلام مبارک باشه
    متاهل هستید؟
    ممنون
    ممنون.نه مجرد هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها

1- مبارکت باشه به حق 10 ایالت و 3 قلمرو کانادا ...
    2- فکر کنم یا کیبورد سیستم ات حرف "پ" نداره یا جاش رو یادت رفته ، پس من یه دونه " پ " بهت قرض میدم کانادا ازت پس می گیرم !
    والا اصلا این ایمیل مدیکال دیروز اومده بوده! شاید 20 روزه این ایمیل رو هر روز چک میکردم یه دیروز چک نکردم. عصر هم داشتیم میرفتیم بیرون مامان اینا تا آماده شن گفتم بزار این ایمیلم همینجوری چک کنم! که دیدم بعله ! یک فقره مدیکال رسیده! هم عجله داشتم برای رفتن هم میخواستم قبلش خبر رو بدم واسه همینم ÷ و پ قاطی شد!!!! خلاصه پ اهدایی شما رو نگه میدارم تا تو کانادا پسش بدم...
    امیدوارم برای دوستان چشم براه مدیکال هم زودتر مدیکال بیاد
    ارسال مدارك به دمشق: جون2010 _ مصاحبه و فايل فدرال مارس 2011- ايميل آپديت 12 آپريل2013 و دریافت مدیکال 6سپتامبر 2013 . ارسال ای مدیکال 24 سپتامبر2013 .پاس ریکوست : 9اکتبر2013

ممنون.نه مجرد هستم.

والا اصلا این ایمیل مدیکال دیروز اومده بوده! شاید 20 روزه این ایمیل رو هر روز چک میکردم یه دیروز چک نکردم. عصر هم داشتیم میرفتیم بیرون مامان اینا تا آماده شن گفتم بزار این ایمیلم همینجوری چک کنم! که دیدم بعله ! یک فقره مدیکال رسیده! هم عجله داشتم برای رفتن هم میخواستم قبلش خبر رو بدم واسه همینم ÷ و پ قاطی شد!!!! خلاصه پ اهدایی شما رو نگه میدارم تا تو کانادا پسش بدم...
    امیدوارم برای دوستان چشم براه مدیکال هم زودتر مدیکال بیاد
    مبارک باشه، ولی فکر کنم باید امضاتون رو اصلاح کنید! 6 سپتامبر و نه آگوست!
    به امید خبرهای خوب برای همه
    6 امتیازی، فایل نامبر کبک:اکتبر2010، مصاحبه: 29 ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال: 27 مارس 2013، درخواست آپدیت از پاریس: 8 آگوست 2013، مدیکال: 2 اکتبر 2013، پاس ریکوئست: 14 فوریه 2014

Junior Member

خوب به سلامتی ما هم باید از این فروم اثاثکشی کنیم بریم به خوان بعدی
    البته این اتفاق مبارک 28 آگوست اوفتاد ولی به دلیل ف ی ل تر نتونستم توی فروم اعلام کنم
    به امید اینکه همه دوستان به زودی زود از این مرحله عبور کنن
    CSQ: 2009/09*****FNF:2010/06/02*****2UP DATE:2013/04***medical:2013/08/21
    مصاحبه دوم :11/11/2013******پاس ریکوئست: 2014/01/03

Junior Member

سلام دوستان، مدیکال من هم بالاخره پنجشنبه اومد
    فایل فدرال: 2010/08/10
    متاهل
    رسیدن آپدیت دست سفارت:24 may

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)