صفحه 227 از 2682 نخستنخست ... 1271772172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372773277271227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

من هم دیمند (شیمی) هستم و فایل نامبر فدرال فوریه 2011 است وهنوز مدیکال در یافت نکرده ام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-امیر کبیر

سلام به همگی
    من هم متاهل و رشته دیمند هوافضا هستم که تا الان مدیکال نگرفتم
    البته دیروز وضعیم in process شده...
    رشته: فوق لیسانس هوافضا - امیر کبیر/ رشته همسر: لیسانس مکانیک - امیر کبیرتاریخ مصاحبه: 28 فوریه 2011/ تاریخ فایل نامبر فدرال: 27 مارچ 2011/ تاريخ دريافت نامه مديكال و آپدیت : 06 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن مديكال به پاريس :20 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن آپديت به آنكارا: 28 سپتامبر 2012/تاريخ دريافت نامه پاس ريكوئست: 27 نوامبر 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1356 نمایش پست ها
    1- ilian2 - (اپریل )26
    2-
    slmz -( اپریل) 15
    3-ashraf - (می) 12
    4-
    Nazli - (اپریل) 18
    5-farnooshrahimi - (اپریل) 15
    6-SoheilM -( زانویه) 24
    7- (اپریل 26)mahan -
    ۸--۲۲ (مارس)
    9-Ryam-(
    اپریل)27

سلام به همه دوستان ،مخصوصاً،(ilian,slmz,ashraf,nazli,farnoos hrahimi,soheil,بردیا,Ryam),...عزیز

من دیروز نامه پاس رکویست را از طریق (-میل) دریافت کردم.

مدیکالم ۲۶ آوریل به دستشون رسیده بود.

اگر باز سوالی هست،بگید تا جواب بدم.

به امید رسیدن خبرهای خوب برای همه شما.

مرسی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1355 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ،مخصوصاً،(ilian,slmz,ashraf,nazli,farnoos hrahimi,soheil,بردیا,Ryam),...عزیز

من دیروز نامه پاس رکویست را از طریق (-میل) دریافت کردم.

مدیکالم ۲۶ آوریل به دستشون رسیده بود.

اگر باز سوالی هست،بگید تا جواب بدم.

به امید رسیدن خبرهای خوب برای همه شما.

مرسی‌
    خیلی مبارکککککککککککه مرسی از اطلاع رسونیتون.امیدوار شدم .با سیستم کاری سفارت گاهی آدم احساس کسانی رو پیدا می کنه که توی یه جزیره ی دور افتاده گیر کردند و فکر می کنند که دیگه کسی سراغشون رو نمی گیره و فراموش شدند.

Junior Member amirhossein79 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Birmingham, UK

من از 1 مارس 2010 منتظر مدیکال هستم که هنوز خبری ازش نیست. جالبه که از روزیکه مدارکمو ارسال کردم تا زمانیکه در مصاحبه قبول شدم کمتر از 3 ماه طول کشید....... ولی الان 16 ماهه منتظرم... کسی خبری از فدرال نامبر های 2010 داره؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein79 نمایش پست ها
    من از 1 مارس 2010 منتظر مدیکال هستم که هنوز خبری ازش نیست. جالبه که از روزیکه مدارکمو ارسال کردم تا زمانیکه در مصاحبه قبول شدم کمتر از 3 ماه طول کشید....... ولی الان 16 ماهه منتظرم... کسی خبری از فدرال نامبر های 2010 داره؟؟
    شما بايد حالا حالاها صبر كنيد براي ما كه اول فوريه 2010 هستيم كه هيچ هنوز براي بچه‌هاي ژانويه و بعضي از بچه‌هاي دسامبري و حتي قبل از اون مديكال نيامده هرچند كه با خبرهاي بالا اميدوار مي‌شيم كه يواش يواش سفارت كارهاي ارسال مديكال رو شروع كنه

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان لطف کنن و اطلاعات پرونده مهاجرتیشون رو در امضاشون قرار بدن ... ویزا نما رو هم یادتون نره
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

با سلام
    دوستان 2 تاسوال داشتم.
    1- ما هم مثل شما منتظر مدیکال هستیم. پروسس تایم ما هم در cic زده 20 جولای 2010 . این نرمال هست که هنوز خبری از مدیکال نشده ؟
    2- پاسپورت هامون منقضی شده بود و هفته پیش پاسپورت جدید گرفتیم. تصویر اسکن پاسپورت ها رو به چه آدرسی براشون ایمیل کنیم؟ ( با توجه به بسته شدن آفیس دمشق)

نقل قول نوشته اصلی توسط eh-ti نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان 2 تاسوال داشتم.
    1- ما هم مثل شما منتظر مدیکال هستیم. پروسس تایم ما هم در cic زده 20 جولای 2010 . این نرمال هست که هنوز خبری از مدیکال نشده ؟
    2- پاسپورت هامون منقضی شده بود و هفته پیش پاسپورت جدید گرفتیم. تصویر اسکن پاسپورت ها رو به چه آدرسی براشون ایمیل کنیم؟ ( با توجه به بسته شدن آفیس دمشق)
    سلام دوست عزیز
    اگر رشته شما تو گروه رشته های A و B نیستش ، طبیعی هست که انقدر طول کشیده و احتمالاً حدود 10-8 ماه دیگه هم طول خواهد کشید.
    ضمناً پاسپورت ها رو نیازی نیست که به جایی ارسال کنید و یا اطلاع بدید که عوض کردید و تنها چیزی که باید ظرف نهایتاً 30 روز اعلام بشه تغییرات در وضعیت خانوادگی و کاری شما هست.
    باز هم اگر سئوالی بود من و بقیه بچه های فروم در خدمتتون هستیم.
    موفق باشید
    PR since Oct 7th 2011

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی

دوستان منتظر مدیکال، سلام

پست های اخیر در این فروم نشان از گلایه های دوستان از این انتظار به ظاهر بی پایان دارد، خصوصاً اینکه دوستان وضعیت پرونده خود را با تاریخ های سایرین در این فروم مقایسه می کنند بنابر این گاهی امیدوار می شوند و گاهی نیز نا امید.

اما واقعیت این نیست ... "وضعیت هر پرونده منحصر به فرد است و صدور مدیکال یا ویزا به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد"

مثلاً ما که مارس 2011 فایل نامبر گرفتیم و تا حالا دوبار کسری مدارک و توضیحات از ما خواسته شده (که خود ما نیز پیش بینی آن را می کردیم) در صورتیکه دوستان دیگر من با تاریخ های مشابه " نه با وضعیت مشابه در پرونده " مدیکال و یا حتی ویزا را نیز دریافت کردند.

ضمناً جهت اطلاع به عرض می رسانم که در هفته گذشته برای بیش از 20 نفر از دوستان دیمند و غیر دیمندم مدیکال و ویزا صادر شده که عضو این فروم نیستند تا بتوانند به سایرین خبر بدهند. اما واقعاٌ بررسی ها ، صدور مدیکالها و ویزاها با سرعت همیشگی در جریان است و نگران نباشید.

بنابر این دوستان خوبم خوشبین و صبور باشید چرا که تاریخها به هیچ وجه ملاک خوبی برای مقایسه نیست و لذا در امتداد این انتظار، زبان و یا سایر مهارتهای مرتبط با رشته خودتان را ارتقاء بدهید که حقیقتاً بهترین فرصت است.

موفق و پیروز باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)