صفحه 229 از 2682 نخستنخست ... 1291792192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392793297291229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط meissam نمایش پست ها
    دوستان سلام ،
    هفته آینده در مورد مدیکال ها خبرهای خوبی تو راه هستش
    امیدوارم که زودتر همتون به مدیکال برسید.
    سفارت ارسال مدیکال افراد قدیمی (مثل من) رو دوباره شروع کرده مثل اینکه ، امروز یک نفر نوامبر 2009 مدیکال گرفته.
    من به محض اینکه خبری بشه تو وبلاگ خودم مینویسم و در واقع این آخرین پست من تو این سایت هستش ، خدا نگهدارتون
    ممنون از اطلاع رسانیتون ... اگه امکان داره مشخصات پرونده اون شخصی که مدیکال گرفته و یا هر شخصی که مطلع میشید رو بگذارید و یا به اون شخص بگید که در ویزا نما اطلاعات رو درج کنن ...
    ویرایش توسط saman_shahin : July 3rd, 2011 در ساعت 01:25 AM
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

دوستان سلام ،
    سفارت ارسال مدیکال افراد قدیمی (مثل من) رو دوباره شروع کرده مثل اینکه ، امروز یک نفر نوامبر 2009 مدیکال گرفته.
    من به محض اینکه خبری بشه تو وبلاگ خودم مینویسم و در واقع این آخرین پست من تو این سایت هستش ، خدا نگهدارتون
    1کی از دوستان من که رشته اش شیمی بود و3 فروردین مصاحبه داشت 5شنبه ایمیل مدیکالش اومد.

دوستان سلام ،
    سلام به همه دوستان خوب
    درادامه توضيح دوست خوبمون بايد بگم كه يكي ازدوستانم بامشخصات ذيل چهارشنبه گذشته وارد خاك كانادا شد:
    csq:sep 2009
    file federal:nov2009
    رشته:كشاورزي
    وضعيت تاهل:متاهل
    آپديت مدارك:mar2011
    مديكال:may 2011
    ويزا:jun2011
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام. تبریکات من رو پذیرا باشید.

برای ما منتظرین هم دعا بکنید. راستی درست متوجه شدم! از طریق پست معمولی بهتون اطلاع دادند؟ یا از طریق ایمیل.....

اوقات بکام.

سلام سهیل جان

از طریق (-میل)دریافت کردم.تذکر هم داده‌اند که به مدت یک ماه از تاریخ صدور این میل،فرصت دارم تا پاس را (به صورت شخصی‌ یا از طریق هماهنگی با پست)برایشان ارسال کنم.

۲ قطعه‌‌ عکس هم خواسته‌ا‌ند.

به زودی خبرهای خوب برای شما را خواستارم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid69a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه فرق security check با background check چی هست ؟ هر کدومشون تو چه مرحله ای انجام میشه و بر چه اساسی هست ؟
    در ضمن اگه کسی کارشو عوض کنه یا از کار بیکار بشه تو چه مرحله ای باید اطلاع بده ؟ من هرچی سایتو گشتم چیزی پیدا نکردم.
    مرسی
    Farid جان

Background check:بررسی‌ مدارکی که ارسال کرده اید(مانند مدرک تحصیلی‌،سابقه کار،پاسپورت،کارت ملی‌،امتیازات،سطح زبان،نظر افیسر،...)

این مرحله از روزی که درخواست مهاجرت میدهید در دفتر استانی آغاز شده و تا مدیکال ادامه دارد.

Security check:بررسی‌ امنیتی(سوابق کیفری،عضویت در ارگانهای مغایر با امنیت جوامع بشری،سلامت جسمی‌،...).این مرحله با کمک پلیس اینترپل و در بخش فدرال انجام میگردد و بسیار بسیار مبهم و سرّی است.

این مرحله با انجام آزمایشات مدیکال و ارسال آن آغاز میگردد و هیچ گارانتی برای ارائه تاریخ دقیق پایان آن وجود ندارد.(چرا که از حیطه قدرت ارگان مهاجرتی خارج است و سازمان دیگری مسول انجام این بخش میباشد.)

امیدوارم توانسته باشم،تجربیاتم را در اختیارتان قرار دهم.

خدا نگهدار.

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

سلام من هم سوال دوستمون فرید رو داشتم ایا اگر کسی کارشو عوض کنه یا بیکار بشه و منتظر مدیکال باشه باید به فدرال اعلام کنه؟ مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1355 نمایش پست ها
    Farid جان

Background check:بررسی‌ مدارکی که ارسال کرده اید(مانند مدرک تحصیلی‌،سابقه کار،پاسپورت،کارت ملی‌،امتیازات،سطح زبان،نظر افیسر،...)

این مرحله از روزی که درخواست مهاجرت میدهید در دفتر استانی آغاز شده و تا مدیکال ادامه دارد.

Security check:بررسی‌ امنیتی(سوابق کیفری،عضویت در ارگانهای مغایر با امنیت جوامع بشری،سلامت جسمی‌،...).این مرحله با کمک پلیس اینترپل و در بخش فدرال انجام میگردد و بسیار بسیار مبهم و سرّی است.

این مرحله با انجام آزمایشات مدیکال و ارسال آن آغاز میگردد و هیچ گارانتی برای ارائه تاریخ دقیق پایان آن وجود ندارد.(چرا که از حیطه قدرت ارگان مهاجرتی خارج است و سازمان دیگری مسول انجام این بخش میباشد.)

امیدوارم توانسته باشم،تجربیاتم را در اختیارتان قرار دهم.

خدا نگهدار.
    سلام. منظورتون از دفتر استانی کجاست؟ ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي

سلام من يك سئوال داشتم من سپتامبر 2010 CSQ گرفتم و از اون تاريخ هم ازدواج كردم هم آدرسم عوض شده و هم كارم رو عوض كردم مي خواستم ببينم من چه مداركي رو و به كجا بايد بفرستم با توجه به اينكه دفتر دمشق تعطييل شده خيلي ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط younes77 نمایش پست ها
    سلام من يك سئوال داشتم من سپتامبر 2010 CSQ گرفتم و از اون تاريخ هم ازدواج كردم هم آدرسم عوض شده و هم كارم رو عوض كردم مي خواستم ببينم من چه مداركي رو و به كجا بايد بفرستم با توجه به اينكه دفتر دمشق تعطييل شده خيلي ممنون
    سلام دفتر فدرال کانادا در دمشق باز هست و اینطور که خودشون گفتند به صورت نرمال و تمام وقت دارن کار میکنن
    پس هر چه زودتر مدارکتون را ترجمه ی رسمی کنید و با یکی از پستهایی که سرویس اکسپرس دارند مثل آرامکس یا دی اچ ال هماهنگ کنید تا سریعا مدارک شما را به دست سفارت برسونند.
    CSQ: 24/09/2009 -فایل نامبر فدرال : 10 ژانویه 2010
    درخواست آپدیت مدارک : 08/11/2011 -صدور مدیکال از دمشق با مشخصات نادرست:2012/01/16-- صدور مدیکال از آنکارا : 2012/04/02-- رسیدن مدیکال به پاریس :2012/04/16 پاسپورت ریکویست : 2012/08/09

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    سلام. منظورتون از دفتر استانی کجاست؟ ممنون از راهنماییتون.
    Jullien جان

متقاضی در ابتدا از یک استان اقدام به اخذ مهاجرت می‌کند و استان مربوطه با توجه به نیازهای خود،فرد مذکور را پذیرش یا ردّ می‌کند.به عبارتی تا قبل از ارجاع پرونده متقاضی به بخش فدرال،طرف حساب متقاضی،استان مورد درخواست است.

هر استان(ایالت)دارای شرایط و ضوابط خاص خودش با امتیازبندی‌های متفاوت میباشد.

نکته:استانهای(ایالت)کانادا از جمله:کبک،بریتیش کلمبیا،ساسکاچوان،آلبرتا،.. ..

به همین دلیل می‌باشد که متقاضی موظف به ارسال مدارک در ابتدا به استان و در ادامه مجددا به فدرال می‌باشد.

امیدوارم منظورم را رسانده باشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)