صفحه 233 از 2682 نخستنخست ... 1331832232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432833337331233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member mosafer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

یعنی وسط سیاه زمستون.تازه اگر الان بیاد.
    مرسی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط ryam نمایش پست ها
    از این لیست ۲نفر(اقای ماهان و خانم اشرف )پاس رکویست شدن، امیدوارم بزودی همگی پاس رکویست شیم

دوستان می خواستم بپرسم تعداد مسافرت های خارج از کشور آیا واقعا" روی پروسهدریافت ایمیل ویزا تاثیر داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nik_ar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز arashx_x

این روزها خبر آمدن مدیکال و یا پاس ریکوئست برای دوستان این فروم بسیار خوشحال کننده است و امیدوارم مدیکال شما نیز به زودی بیاید.

یکی از دوستان هم رشته ای من نیز که با هم مصاحبه رفتیم و فایل فدرال گرفتیم، مدیکال دریافت کرده و منتظر پاس ریکوئست است اما ما نیز مثل شما همچنان منتظریم.

آیا شما توی این مدت 5 ماه، ایمیل یا فکس پیگیری زدید و آیا جوابی گرفتید؟ ممنون میشم مرا در جریان بگذارید.
    دوست گرامي
    هفته گذشته وكيلم از مونترال يه فاكس و ايميل پيگيري زده، اما هنوز جوابي دريافت نكرده ايم. به محض دريافت پاسخ - كه صد البته انتظار داريم همون پاسخ كليشه اي شون رو بدن - دوستان اين فروم رو در جر يان خواهم گذاشت.
    (البته من 5 سفر خارجي داشته ام، شايد طولاني شدن پروسه به اين دليل هم باشه.)
    شاد باشيد
    رشته شيمي 12 امتيازي- فرانكوفون -> دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال: 2 فوريه 2011
    نامه مديكال : 10 نوامبر 2011 -> رسيدن مديكال به پاريس: 15 دسامبر 2011منتظر پاس ریکوئست: به مدت 7 ماه-بالاخره اومد: 19 جولای 2012

Junior Member

دوستان عزيز
    چند مدت پيش از موسسه ي مهاجرتي من با من تماس گرفتن و گفتن با صرف هزينه اي معادل حدوداً 250 $ مي شه فهميد كه بررسي پرونده ما دقيقا در چه مرحله اي هست. بنظر شما اين مطلب تا چه حد صحت داره؟
    رشته شيمي 12 امتيازي- فرانكوفون -> دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال: 2 فوريه 2011
    نامه مديكال : 10 نوامبر 2011 -> رسيدن مديكال به پاريس: 15 دسامبر 2011منتظر پاس ریکوئست: به مدت 7 ماه-بالاخره اومد: 19 جولای 2012

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط melody10983 نمایش پست ها
    دوستان می خواستم بپرسم تعداد مسافرت های خارج از کشور آیا واقعا" روی پروسهدریافت ایمیل ویزا تاثیر داره؟
    مسافرت که تاثیر داره. اگر اقامت بالای 6 ماه داشته باشید هم واویلاست و حتما پیگیری و مکاتبه میشه با اون کشور ثالث. من خودم همچین مثالی هستم از تاخیر در PPR. تازه بایستی Police Certificate از اون کشور بهشون بدی که اونا روش استعلام میکنن و ادامه ماجرا. این وسط نقش کشور ثالث و همکاریشون با immigration canada بسیار حائز اهمیت هست و تا clear نشید از PPR خبری نیست که نیست (-:
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

با استفاده از سرویس www.caips.ca می تونین کپی پرونده تون رو در یافت کنید. فکر می کنم 40 دلار هزینه شه. ولی کردیت کارد باید داشته باشین. ظاهرا این موسسه مهاجرتی 210 دلار روش کشیده!

نقل قول نوشته اصلی توسط arashx_x نمایش پست ها
    دوستان عزيز
    چند مدت پيش از موسسه ي مهاجرتي من با من تماس گرفتن و گفتن با صرف هزينه اي معادل حدوداً 250 $ مي شه فهميد كه بررسي پرونده ما دقيقا در چه مرحله اي هست. بنظر شما اين مطلب تا چه حد صحت داره؟
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

movadin عزیز خیلی خوشحال شدم از خبری که دادی امیدوارم خبرهای خوب برای تو هم زودتر برسه فقط یه سوال داشتم این دوست شما رشته اش چند امتیازی بوده ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان غیر دیمند:

خبر خوب!

یکی از دوستان من با فایل نامبر اکتبر 2009، دیروز ایمیل مدیکالش رو دریافت کرد.
    رشته مترجمی زبان آلمانی 6امتیازی *سی اس کیو 2010/03/16 *
    تاریخ فایل فدرال 2010/05/19*ارسال آپدیت دوم به پاریس2013/05/14*
    مدیکال 2013/08/28دریافت توسط سفارت 2013/09/11* مصاحبه دوم2014/01/20*

نقل قول نوشته اصلی توسط meissam نمایش پست ها
    دوستان عزیز توجه بفرمایند که بیکاری شما ، حتی به علت پیدا نکردن کار جدید ، احساس نیاز به استراحت و ... موضوعی نیست که بعد از مصاحبه روی پرونده شما تأثیر بذاره ، برای فدرال مهم این هست که از وضعیت شما با خبر باشه ، همین و بس
    پس تا زمان رسیدن مدیکال سفارت را در جریان تمام تغییرات پرونده خود بگذارید و صادق باشید
    سلام دوست عزیز
    شما منبعی دارید که هر گونه تغییری حتی در زمینه کار رو باید بلافاصله اعلام کرد. تا جایی که میدونم فکر کنم فقط تغییر در وضعیت تاهل و اضافه شدن بچه به پرونده مهمه. در ضمن معمولا همزمان یا قبل از مدیکال یک نامه میزنن و از متقاضی آپدیت میخوان که در واقع هدفش اعلام همین تغییرات کاری و ... هست.
    منم کارمو بعد از گرفتن فایل نامبر فدرال عوض کردم و منتظر بودم هر وقت آپدیت خواستن اعلام کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

سلام دوستان
    ما الان منتظر مديكال هستيم، به نظرتون الان مي‌تونيم مسافرت بريم (مثلاً تركيه) يا اين كار باعث طولاني‌تر شدن مجدد كار ما مي‌شه.
    و اگر هم تصميم گرفتيم كه به مسافرت بديم آيا بايد الان اطلاع بديم يا در آپديت مدارك؟

فدرال نامبر: 1 فوريه 2010

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

لطفا منبع ارائه فرمایید. من هیچ جا چنین چیزی نخوندم که تا کارتون عوض شد به سفارت اطلاع بدین. سفارت قبل از ارائه مدیکال ازتون نامه آپدیت می خواد تا تغییرات احتمالی رو گزارش بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط meissam نمایش پست ها
    دوستان عزیز توجه بفرمایند که بیکاری شما ، حتی به علت پیدا نکردن کار جدید ، احساس نیاز به استراحت و ... موضوعی نیست که بعد از مصاحبه روی پرونده شما تأثیر بذاره ، برای فدرال مهم این هست که از وضعیت شما با خبر باشه ، همین و بس
    پس تا زمان رسیدن مدیکال سفارت را در جریان تمام تغییرات پرونده خود بگذارید و صادق باشید
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)