صفحه 234 از 2682 نخستنخست ... 1341842242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432442843347341234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member amirhossein79 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Birmingham, UK

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما الان منتظر مديكال هستيم، به نظرتون الان مي‌تونيم مسافرت بريم (مثلاً تركيه) يا اين كار باعث طولاني‌تر شدن مجدد كار ما مي‌شه.
    و اگر هم تصميم گرفتيم كه به مسافرت بديم آيا بايد الان اطلاع بديم يا در آپديت مدارك؟

فدرال نامبر: 1 فوريه 2010
    سلام
    بله می تونید هر جا دوست دارید مسافرت کنید... پروسه شما با مسافرت کردن هیچ تداخلی نداره.

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

برای سفر بالای 6 ماه ازتون موقع آپدیت مدارک، سوء پیشینه اون کشور رو هم می خواهند. برای سفرهای کوتاه بعید می دونم تاثیری روی پرونده تون بگذاره. و ضمنا، خیر احتیاجی نیست الآن اطلاع بدین. در نامه آپدیت سفر های جدیدتون رو لیست کنید.

اگر قرار بر این بود که هر تغییری رو بلافاصله اطلاع بدیم، نامه آپدیت معنی نداشت دیگه.

سلام دوستان
    ما الان منتظر مديكال هستيم، به نظرتون الان مي‌تونيم مسافرت بريم (مثلاً تركيه) يا اين كار باعث طولاني‌تر شدن مجدد كار ما مي‌شه.
    و اگر هم تصميم گرفتيم كه به مسافرت بديم آيا بايد الان اطلاع بديم يا در آپديت مدارك؟

فدرال نامبر: 1 فوريه 2010
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    لطفا منبع ارائه فرمایید. من هیچ جا چنین چیزی نخوندم که تا کارتون عوض شد به سفارت اطلاع بدین. سفارت قبل از ارائه مدیکال ازتون نامه آپدیت می خواد تا تغییرات احتمالی رو گزارش بدین.
    به نظر من هم نیازی نیست در صورتی که محل کار یا حتی عنوان کار ما تغییر کرد ،لزومی داشته باشه که قبل از درخواست آپدیت از طرف سفارت در این مورد ما به آنها این مسئله را اعلام کنیم.
    هر وقت در این مورد از ما سوالی پرسیدند ما هم به سوال آنها پاسخ میدهیم
    CSQ: 24/09/2009 -فایل نامبر فدرال : 10 ژانویه 2010
    درخواست آپدیت مدارک : 08/11/2011 -صدور مدیکال از دمشق با مشخصات نادرست:2012/01/16-- صدور مدیکال از آنکارا : 2012/04/02-- رسیدن مدیکال به پاریس :2012/04/16 پاسپورت ریکویست : 2012/08/09

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    لطفا منبع ارائه فرمایید. من هیچ جا چنین چیزی نخوندم که تا کارتون عوض شد به سفارت اطلاع بدین. سفارت قبل از ارائه مدیکال ازتون نامه آپدیت می خواد تا تغییرات احتمالی رو گزارش بدین.
    ببخشید یه سوال؟
    سفارت حتما برای همه پرونده ها قبل از ارائه مدیکال نامه آپدیت می خواد؟
    رشته: فوق لیسانس هوافضا - امیر کبیر/ رشته همسر: لیسانس مکانیک - امیر کبیرتاریخ مصاحبه: 28 فوریه 2011/ تاریخ فایل نامبر فدرال: 27 مارچ 2011/ تاريخ دريافت نامه مديكال و آپدیت : 06 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن مديكال به پاريس :20 سپتامبر 2012/ تاريخ رسيدن آپديت به آنكارا: 28 سپتامبر 2012/تاريخ دريافت نامه پاس ريكوئست: 27 نوامبر 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط roja1986 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال؟
    سفارت حتما برای همه پرونده ها قبل از ارائه مدیکال نامه آپدیت می خواد؟
    ميگن اگه يك سال از زمان مصاحبه و فايل نامبر گذشته باشه، معمولاً نامه يا ايميل درخواست آپديت مدارك را مي‌زنند. البته ما اينطوري شنيديم شايد استثنائاتي هم وجود داشته باشه.

سلام به همه
    من 9 ماه پیش ازدواج کردم فایل نامبر هم فوریه 2010 یعنی بهمن 88 صادر شده بود، و توی نوامبر 2010 ازدواج کردم.بعد از ازدواج مدارک همسر رو به سفارت کبک ارسال کردم اونها هم بعد از 3 ماه یه نامه به من دادن که توش گفته بود که فایل ما 2 نفره شده است.من همون موقع یک ایمیل دیگه به فدرال زدم و اونا گفتن بایستی همسرتون CSQ داشته باشه، حالا من نمیدونم بایستی چه کنم آیا باید مدارک همسرم رو بدون CSQ بفرستم یا نه؟

لطفاراهنمایی کنید

ميگن اگه يك سال از زمان مصاحبه و فايل نامبر گذشته باشه، معمولاً نامه يا ايميل درخواست آپديت مدارك را مي‌زنند. البته ما اينطوري شنيديم شايد استثنائاتي هم وجود داشته باشه.
    من از فایل فدرال تا مدیکال 6رماه بود ولی از منم آپدیت گرفتن

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarinejad_m نمایش پست ها
    سلام به همه
    من 9 ماه پیش ازدواج کردم فایل نامبر هم فوریه 2010 یعنی بهمن 88 صادر شده بود، و توی نوامبر 2010 ازدواج کردم.بعد از ازدواج مدارک همسر رو به سفارت کبک ارسال کردم اونها هم بعد از 3 ماه یه نامه به من دادن که توش گفته بود که فایل ما 2 نفره شده است.من همون موقع یک ایمیل دیگه به فدرال زدم و اونا گفتن بایستی همسرتون CSQ داشته باشه، حالا من نمیدونم بایستی چه کنم آیا باید مدارک همسرم رو بدون CSQ بفرستم یا نه؟

لطفاراهنمایی کنید
    سلام
    همسر تمام مدارک را مثل یک متقاضی معمولی اماده می کنند،فقط در فرم هفت صفحه ای apply as: Accompanying spouse or de facto spouse را تیک می زنند. شما هم فرم تمکن مالی را با فرم اصلی پر می کنید، ترجمه جدید شناسنامه و سند ازدواج به همراه CSQ و مانی اردر ۱۵۲ دلاری و یک نامه که در ان نام و شماره پرونده کبک و فدرال ذکر شده را می گذارید که در نامه توضیح می دهید مسائل را و درخواست CSQ جدید می کنید، در ضمن در همه صفحات فرم ها بالای سمت راست شماره پرونده کبک را بنویسید ولی قسمت خاکستری صفحه اول را خالی بگذارید و در فرم خودتون عکس هر دو نفر را بگذارید اما در فرم همسر فقط عکس همسر، این مدارک را به این ادرس در کانادا بفرستید تا CSQ جدید برای شما صادر شود:

Direction de l'immigration économique – International
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient

Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

تلفن :

0015148735760

آدرس اینترنتی :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/reach.html
    بعد از چهار ماه که CSQ جدید صادر شد با پست به دستتون میرسه و با CSQ جدید و دو مانی اردر ۴۹۰ و ۵۵۰ دلاری هزینه همسر و مدارک فدرال برای قسمت فدرال سفارن کانادا در سوریه پست می کنید و بعد از سه ماه یک نامه دریافت می کنید که در ان رسید مانی اردر هست.
    موفق باشید
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط arashx_x نمایش پست ها
    می تونم بگم خیلی عالی بوده. اطلاع دارید کی پروندشون in process شد؟
    ایشان هیچ وقت پرونده اش در سایت in process نشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bimeh ECO-Allameh Tabatabaei

من از فایل فدرالم تا مدیکالم 35روز طول کشید و ازم آپدیت مدارک نخواستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)