صفحه 237 از 2682 نخستنخست ... 1371872272282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472873377371237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام ، من يه سئوال داشتم ازتون .من الان منتظر مديكال هستم و تقريبا هم 10 ماه ازفايل نامبرم گذشته و تصميم گرفتم كه ازدواج كنم ولي نمي دونم اگر تا قبل از اينكه نامه مديكال بياد و اينكاره انجام بدم باعث نميشه كه پروسه ام طولاني تر بشه . به نظرتون صبر كنم بعد از اينكه مديكال و ويزا اومد و من اولين لندينگ رو انجام دادم ازدواج كنم يا الان قبل از آمدن مديكال ؟؟ كدوم بهتره؟

Junior Member amirhossein79 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Birmingham, UK

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    سلام ، من يه سئوال داشتم ازتون .من الان منتظر مديكال هستم و تقريبا هم 10 ماه ازفايل نامبرم گذشته و تصميم گرفتم كه ازدواج كنم ولي نمي دونم اگر تا قبل از اينكه نامه مديكال بياد و اينكاره انجام بدم باعث نميشه كه پروسه ام طولاني تر بشه . به نظرتون صبر كنم بعد از اينكه مديكال و ويزا اومد و من اولين لندينگ رو انجام دادم ازدواج كنم يا الان قبل از آمدن مديكال ؟؟ كدوم بهتره؟
    سلام
    اصلا این کار رو انجام نده.... من انجام دادم و کارم عقب افتاده... صبر کن بری اونجا، سر فرصت و حوصله ازدواج کن.

Junior Member

سلام دوستان
    برای پیگیری پرونده -شخصی- که منتظر مدیکال است در سفارت باید وکالتنامه داشت؟ وکالتنامه شامل چه مواردی میشه؟ چه مدارکی دیگری لازم است؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    سلام
    همسر تمام مدارک را مثل یک متقاضی معمولی اماده می کنند،فقط در فرم هفت صفحه ای apply as: Accompanying spouse or de facto spouse را تیک می زنند. شما هم فرم تمکن مالی را با فرم اصلی پر می کنید، ترجمه جدید شناسنامه و سند ازدواج به همراه CSQ و مانی اردر ۱۵۲ دلاری و یک نامه که در ان نام و شماره پرونده کبک و فدرال ذکر شده را می گذارید که در نامه توضیح می دهید مسائل را و درخواست CSQ جدید می کنید، در ضمن در همه صفحات فرم ها بالای سمت راست شماره پرونده کبک را بنویسید ولی قسمت خاکستری صفحه اول را خالی بگذارید و در فرم خودتون عکس هر دو نفر را بگذارید اما در فرم همسر فقط عکس همسر، این مدارک را به این ادرس در کانادا بفرستید تا CSQ جدید برای شما صادر شود:

Direction de l'immigration économique – International
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient

Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

تلفن :

0015148735760

آدرس اینترنتی :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/reach.html
    بعد از چهار ماه که CSQ جدید صادر شد با پست به دستتون میرسه و با CSQ جدید و دو مانی اردر ۴۹۰ و ۵۵۰ دلاری هزینه همسر و مدارک فدرال برای قسمت فدرال سفارن کانادا در سوریه پست می کنید و بعد از سه ماه یک نامه دریافت می کنید که در ان رسید مانی اردر هست.
    موفق باشید
    من یک ماه بعد از ازدواج فرمهای بخش کبک رو ارسال کردم. بعد از 3 ماه یک نامه دریافت کردم با پست ولی نامه CSQ نبود، بلکه توی اون ذکر شده بود که پردونده ما 2 نفره شده است و مانی اردر شما رو هم ما دریافت کردیم.در ضمن من همون موقع هزینه های پروسس فی فدرال رو پرداخت کردم. وفیشهاشو دارم
    حالا موندم که چه جوری به بخش فدرال سفارت اطلاع بدم آیا باید از همون نامه دریافت شده استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein79 نمایش پست ها
    سلام
    اصلا این کار رو انجام نده.... من انجام دادم و کارم عقب افتاده... صبر کن بری اونجا، سر فرصت و حوصله ازدواج کن.
    شما چند وقت هست که ازدواج کردید؟ چقدر تا الان طول کشیده؟ آیا به مصاحبه دوم دعوت شدید یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام دوستان یک سوال داشتم من فایل فدرالمو 2 دسامبر 2009 گرفتم و نامه آپدیتم مارج 2011 دریافت کردم ولی هنوز خبری ازمدیکال نیست میخواستم بپرسم آیا مسافرت رفتن بعد از دریافت فایل فدرال تاثیری در ارسال مدیکال دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ryam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پیگیری پرونده -شخصی- که منتظر مدیکال است در سفارت باید وکالتنامه داشت؟ وکالتنامه شامل چه مواردی میشه؟ چه مدارکی دیگری لازم است؟ مرسی
    دوست عزیز
    شما باید در یک نامه ، خود و شماره بی فایل را نوشته و نام کامل و شماره پاسپورت دوست خود را نیز اعلام کنید و اعلام کنید که نامبرده جهت اطلاع از وضعیت پرونده خود معرفی می نمائید در غیر این صورت پاسخ دوست شما رو نمی دهند
    در ضمن هیچ مدرک دیگه ای نیاز نیست
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

بله. ظاهرا تاثیر داره و پروسه سکوریتی چک رو طولانی تر می کنه. من و بعضی دوستانم وضعیت مشابه شما داریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط edrina نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم من فایل فدرالمو 2 دسامبر 2009 گرفتم و نامه آپدیتم مارج 2011 دریافت کردم ولی هنوز خبری ازمدیکال نیست میخواستم بپرسم آیا مسافرت رفتن بعد از دریافت فایل فدرال تاثیری در ارسال مدیکال دارد؟
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Exclamation پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    سلام
    من فكر نمي كنم اينطور باشد بعد از CSQ و باز كردن فايل فدرال ديگر آفيسر قبلي نقشي ندارد چرا كه من از خانم كلمانس در مورد زمان آمدن مديكال براي ديمندها سوال كردم و ايشان گفتند يك سال طول مي كشد و اصلا اطلاع نداشت كه مديكال ديمندها يك ماهه يا چند ماهه مي آيد.
    عزیزم ما هم به این موضوع شک کردیم ولی دوستمان از ایشان پرسیدند با توجه به اینکه آفیسر ها جا به جا می شوند چگونه میتوانند پیگیر پرونده ها باشند که دفتر مونترال اعلام کردند همه آفیسرها موظف به پیگیری پرونده های خودشان تا زمانه صدور مدیکال هستند یعنی حتی آپ دیت مدارک را هم همان آفیسری که مصاحبه انجام داده درخواست می کند شاید خانم کلمانس نخواستند جواب این سوال را بدهنداین جواب باعث تعجب همه ما هم شده
    رشته مترجمی زبان آلمانی 6امتیازی *سی اس کیو 2010/03/16 *
    تاریخ فایل فدرال 2010/05/19*ارسال آپدیت دوم به پاریس2013/05/14*
    مدیکال 2013/08/28دریافت توسط سفارت 2013/09/11* مصاحبه دوم2014/01/20*

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

طبق گفته همه دوستاني كه CSQ گرفتن ، پرونده پس از مصاحبه و دريافت فايل فدرال در اختيار بخش فدرال قرار ميگيره تا مراحل Background check و Security Check رو انجام بدن و بعد مديكال ارسال ميشه ، متن زير در ويكي كبك هم همين رو ميگه..فكر ميكنم اگه گفته شما صحيح باشه پس موضوع خيلي عجيب ميشه
    پذیرش (Admission)

اداره مهاجرت فدرال کانادا مسئول صدور ویزا برای دارندگان CSQ می باشد بدین ترتیب که متقاضی با تکمیل و فرستادن فرم ها و مدارک لازم، تقاضای اقامت دائم در کانادا کرده و اداره مهاجرت فدرال پس از دریافت مدارک و بررسی انها، شما را برای چک آپ پزشکی و مدیکال فراخوانده و در صورت نبودن مشکل ویزای اقامت دایم را صادر میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nikma نمایش پست ها
    عزیزم ما هم به این موضوع شک کردیم ولی دوستمان از ایشان پرسیدند با توجه به اینکه آفیسر ها جا به جا می شوند چگونه میتوانند پیگیر پرونده ها باشند که دفتر مونترال اعلام کردند همه آفیسرها موظف به پیگیری پرونده های خودشان تا زمانه صدور مدیکال هستند یعنی حتی آپ دیت مدارک را هم همان آفیسری که مصاحبه انجام داده درخواست می کند شاید خانم کلمانس نخواستند جواب این سوال را بدهنداین جواب باعث تعجب همه ما هم شده
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)