صفحه 243 از 2682 نخستنخست ... 1431932332342352362372382392402412422432442452462472482492502512522532933437431243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

CIC’s goal is to make the immigration system more responsive to labour market needs. By giving priority to FSW applications received on or after July 1, 2011, CIC is responding to the most urgent labour market needs first. The length of time it takes to finalize an application under this program varies from one visa office to another since visa offices face different challenges. CIC continues to work towards global service standards and the use of departmental standard forms to minimize such regional variations as much as possible.

سلام دوستان
    تو این قسمت میگه که به علت جوابگویی به نیاز بازار کار کانادا، به پرونده هایی که بعد از جولای 2011 برسن اولویت داده میشه. من درست فهمیدم؟ اگه درست باشه که همین باعث کندتر شدن پرونده های قبل از این تاریخ میشه.

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

بله، من هم همین طور متوجه می شم. ظاهرا اولویت وزارت مهاجرت، بررسی پرونده های دیمند جولای 2011 به بعد است. و همین باعث تاخیر در پرونده های قبل از آن می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    CIC’s goal is to make the immigration system more responsive to labour market needs. By giving priority to FSW applications received on or after July 1, 2011, CIC is responding to the most urgent labour market needs first. The length of time it takes to finalize an application under this program varies from one visa office to another since visa offices face different challenges. CIC continues to work towards global service standards and the use of departmental standard forms to minimize such regional variations as much as possible.

سلام دوستان
    تو این قسمت میگه که به علت جوابگویی به نیاز بازار کار کانادا، به پرونده هایی که بعد از جولای 2011 برسن اولویت داده میشه. من درست فهمیدم؟ اگه درست باشه که همین باعث کندتر شدن پرونده های قبل از این تاریخ میشه.
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Junior Member

سلام بچه‌ها
    در مورد ويزاها خبري نداريد؟ كسي به تازگي پاس ريكوئست نشده؟

Junior Member

سلام دوست عزیز،
    من بالاخره بعد از ۴ ماه دوشنبه پاس ریکوست شدم امیدوارم که بزودی شما هم ایمیل پاس ریکوست شدنتنو بگیرید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    میثم جان، از آنجا که پرونده من را چک کرده و سپس این نامه را زده اند، فکر نمی کنم اشتباهی در کار باشد. من احتمال می دهم اصطلاح Federal Skilled Worker به کل کانادا اطلاق شود و کبک را نیز در بر گیرد. چون در حال حاضر پرونده ما دست دولت فدرال است و فایل نامبر فدرال داریم، احتمالا به عنوان FSW در نظر گرفته می شیم.

من هم امیدوارم تا آخر جولای این انتظار سخت به پایان برسه.
    من فکر میکنم که Federal Skilled Worker با Quebec Skilled Worker فرق داره! چون ما متقاضیان کبک پس از قبولی مصاحبه، در فرم های فدرال برای فایل نامبر دوم که میخواستیم بفرستیم عنوان مهاجرت را باید Quebec Skilled Worker مینوشتیم. پس بحث نیاز کار بازار کار کبک با فدرال اساسا جداست چرا که ظرفیت ها و لیست رشته ها هم جداست. خوب اگه اینطوری که در جواب نامه شما نوشتند خود فدرال بیاد کلا پروسه کبک را کلا دست خودش بگیره با قوانین خودش ببره جلو، که همه میدونیم اینطور نیست وکبک و فدرال قوانینشون فرق داره و کلا Processing Time جداگانه ای دارند. من فکر میکنم اشتباهی رخ داده در این نامه.
    در ضمن در لینکی که در این نامه داده شده است روی صحبت با متقاضیان فدرال میباشد و حتی از لیست شغل های 29 گانه اولویت دار هم نام برده شده است، پر واضح است که به اشتباه جوابی داده اند!!!
    ویرایش توسط jullien : July 13th, 2011 در ساعت 01:34 PM

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

آیا هیچ اطلاعات یا جزئیات بیشتری در این باره دارید؟ وکیلتون متن نامه رو می تونه براتون ایمیل کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour7833 نمایش پست ها
    سلام،
    وکیلم به من گفت که سفارت طی یک نامه اعلام کرده تا آخر جولای تمام مدیکالهای فایل های 2009 صادر میشه.
    به امید اومدن مدیکالها و بعدش پاس ریکوئست شدن
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

ممکنه اشتباه کرده باشند. شاید هم با وجود اشتباه در درج FSW، مسائل مطرح شده روی پرونده های ما هم تاثیر می گذاره. شاید بد نباشه 2009ی های دیگه هم پیگیری کنند بلکه به نتیجه دقیق تری برسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    من فکر میکنم که Federal Skilled Worker با Quebec Skilled Worker فرق داره! چون ما متقاضیان کبک پس از قبولی مصاحبه، در فرم های فدرال برای فایل نامبر دوم که میخواستیم بفرستیم عنوان مهاجرت را باید Quebec Skilled Worker مینوشتیم. پس بحث نیاز کار بازار کار کبک با فدرال اساسا جداست چرا که ظرفیت ها و لیست رشته ها هم جداست. خوب اگه اینطوری که در جواب نامه شما نوشتند خود فدرال بیاد کلا پروسه کبک را کلا دست خودش بگیره با قوانین خودش ببره جلو، که همه میدونیم اینطور نیست وکبک و فدرال قوانینشون فرق داره و کلا Processing Time جداگانه ای دارند. من فکر میکنم اشتباهی رخ داده در این نامه.
    در ضمن در لینکی که در این نامه داده شده است روی صحبت با متقاضیان فدرال میباشد و حتی از لیست شغل های 29 گانه اولویت دار هم برده شده است، پر واضح است که به اشتباه جوابی داده اند!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امار

دوستان عزیییزم امروز ایمیل پاس ریکویستمو دریافت کردم
    به امید موفقیت برای همه ی شما....
    تاریخ ارسال مدارک:20oct2010
    تاریخ زمان مصاحبه:1march2011
    تاریخ دریافتCSQ, فایل نامبر فدرال:1march2011
    تاریخ دریافت مدیکال:7april2011, تاریخ پاس ریکوست:13july2011

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من بالاخره بعد از ۴ ماه دوشنبه پاس ریکوست شدم امیدوارم که بزودی شما هم ایمیل پاس ریکوست شدنتنو بگیرید.
    سلام. تبریک میگم.

امکانش هست در مورد اینکه شما هم مصاحبه دوم داشتید یا نه و مسافرت خارجی یا اقامت خارجی داشتید و اینکه رشته تحصیلیتون چیه و متاهل هستید و .......

توضیحاتی بدید که بشه برآورد مقایسه ای داشت.

با تشکر
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    آیا هیچ اطلاعات یا جزئیات بیشتری در این باره دارید؟ وکیلتون متن نامه رو می تونه براتون ایمیل کنه؟
    نه عزیزم
    فقط تلفنی به من اعلام کردند و در مورد جزئیات هم خبری ندارم اگر تونستم متن نامه رو میزارم
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)