صفحه 244 از 2682 نخستنخست ... 1441942342352362372382392402412422432442452462472482492502512522532542943447441244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط farnooshrahimi نمایش پست ها
    دوستان عزیییزم امروز ایمیل پاس ریکویستمو دریافت کردم
    به امید موفقیت برای همه ی شما....
    دوست عزيز ،
    خيلي واستون خوشحالم. كي in process شديد؟
    رشته شيمي 12 امتيازي- فرانكوفون -> دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال: 2 فوريه 2011
    نامه مديكال : 10 نوامبر 2011 -> رسيدن مديكال به پاريس: 15 دسامبر 2011منتظر پاس ریکوئست: به مدت 7 ماه-بالاخره اومد: 19 جولای 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امار

نقل قول نوشته اصلی توسط arashx_x نمایش پست ها
    دوست عزيز ،
    خيلي واستون خوشحالم. كي in process شديد؟
    ممنونم از شما, من 30 مارچ این پراسس شدم.
    تاریخ ارسال مدارک:20oct2010
    تاریخ زمان مصاحبه:1march2011
    تاریخ دریافتCSQ, فایل نامبر فدرال:1march2011
    تاریخ دریافت مدیکال:7april2011, تاریخ پاس ریکوست:13july2011

Junior Member

من سعی میکنم یه نامه دیگه بزنم. ولی در مورد جوابی که دادند به نظر من این جواب، جواب سوال تو نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    ممکنه اشتباه کرده باشند. شاید هم با وجود اشتباه در درج FSW، مسائل مطرح شده روی پرونده های ما هم تاثیر می گذاره. شاید بد نباشه 2009ی های دیگه هم پیگیری کنند بلکه به نتیجه دقیق تری برسیم.
    فایل نامبر فدرال: سپتامبر 2009/ ارسال آپدیت: ژانویه 2011 / دریافت مدیکال: ژانویه 2012 / ارسال مدیکال: فوریه 2012/ پاس ریکوئست: مارس 2012/ دریافت ویزا : مارس 2012
    جدول منتظران مدیکال - دارندگان فایل نامبر فدرال 2009 و ژانویه 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_bj نمایش پست ها
    من سعی میکنم یه نامه دیگه بزنم. ولی در مورد جوابی که دادند به نظر من این جواب، جواب سوال تو نیست.
    علی جان من هم با فرهاد موافقم
    چون روند این دو گروه (FSW & QSW) کاملاً با هم فرق میکنه
    اما در مورد مدیکال ، مطمئن هستم که مال من و شما تو راهه
    امیدوارم خبر بعدی تو وبلاگم مدیکال باشه
    PR since Oct 7th 2011

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

سلام به همه دوستان.کسی می دونه این وضعیت application received که در سایت می زنه، برای رشته های 6 امتیازی چند وقت زمان می بره تا تبدیل به in process بشه؟اصلا زمان دریافت مدیکال برای رشته های 6 و 0 امتیازی تفاوتی با هم دارند؟فایل نامبر من 22 مارچ 2011 هست و همچنان application received مونده وضعیتم.

Junior Member

salam,
    agha az Jan 2010 kasi Medical gerefte ? mamnoon

Junior Member

CSQ: August 2009
    FFN: December 2009
    In Process: 12 Jan 2010
    Medical: Shayad in Jome biayad shayad ya saahebe montreal

Junior Member

دوستان اصولا چند روز طول می کشه تا دمشق جواب نامه پیگیری رو بده. فایل فدرال من 24 مارس هست. من 4 جولای یک نامه پیگیری زدم که هنوز بهم جواب ندادند. آیا این طبیعیه یا اینکه باید با فکس یا راه دیگه ای پیگیری کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)-تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط mahat نمایش پست ها
    دوستان اصولا چند روز طول می کشه تا دمشق جواب نامه پیگیری رو بده. فایل فدرال من 24 مارس هست. من 4 جولای یک نامه پیگیری زدم که هنوز بهم جواب ندادند. آیا این طبیعیه یا اینکه باید با فکس یا راه دیگه ای پیگیری کنم؟
    من زمانی که فایل نامبر اولیه صادر شده بود چون نامه اش به دستم نرسیده بود خیلی باهاشون تماس می گرفتم نا پیگیری کنم که چرا فایل نامبر برام صادر نشده که اونها به من گفتند فقط با فکس جواب می دهیم.من فکس زدم و حدود 3 هفته بعد شایدم بیشتر دقیقا یادم نیست به شماره فکسی که توی فرم ها اعلام کرده بودم جواب دادند و کپی نامه فایل نامبر رو برام فکس کردند.اون زمان که می گفتند تنها راه ارتباط شما با ما فکس هست الان رو نمی دونم.بد نیست یه فکس بهشون بزنی.

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

مرسی فراز جان

ولی با توجه به اینکه بعد از یک ماه جوابی که دادند اینقدر بی دقت بوده زیاد امیدوار نیستم پیگیری مجدد از این کانال نتیجه ای داشته باشه.

ترجیح می دم تا آخر جولای صبر کنم اگه خبری نشد شاید به وزیر مهاجرت کبک نامه بزنم.

یکی از بچه های این فروم نوشته بودند که وکیلشون نامه ای از سفارت دریافت کرده که نوشتند مدیکال های ۲۰۰۹ را تا آخر جولای ارسال می کنند. البته هیچ توضیح بیشتری ندادند.

شما چیزی در این باره نشنیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz نمایش پست ها
    دوست عزيز؛ ممنون از درج نامه‌ى اصليتان به وزارت.
    بعد از مطالعه‌ى چندباره‌ى متن نامه‌ها، برداشت و تحليل من اين است كه آنها (يعنى مسئول روابط عمومى دفتر وزير يا هر كس ديگرى كه نويسنده‌ى جوابيه بوده) به سادگى در بررسى نامه‌ى شما مرتكب اشتباه شده‌اند. لطفا اين بند را ملاحظه كنيد:

This is in reply to your correspondence dated June **, 2011, addressed to the Minister of Citizenship, Immigration and Multiculturalism, concerning the status of your application for permanent residence (APR) under the Federal Skilled Worker (FSW) Program.

همانطور كه ملاحظه مى‌فرماييد، اساس مفروضات آنها در پاسخ به نامه‌ى شما اين بوده كه شما درخواست مهاجرتتان از طريق يا از كانال برنامه‌ى نيروى كار متخصص فدرال بوده و نه كبك. تمام توضيحات، تفاسير، اطلاعات، تحليلها و در نهايت برداشتهايى كه در پاراگرافهاى بعدى آمده است، بر اساس همين مقدمه‌ى فوق و فرض غلطى كه در آن مى‌بينيد، شكل گرفته است. در نتيجه، توضيحات و توجيهات ذكر شده، به هيچ وجه به نوع پرونده‌ى شما ربط ندارد و پاسخ نامه‌ى شما نيست. حال، بنده در مورد نامه شما و جوابيه آن، دو پيشنهاد مشخص دارم:
    1)- بدون فوت وقت،‌ در پاسخ به جوابيه وزارت و با عطف به جوابيه و ذكر شماره‌ى نامه‌شان، يك نامه‌ى بسيار كوتاه بنويسيد و خيلي صريح و شفاف، در آن قيد كنيد كه درخواستنامه‌ى مهاجرت شما اصالتا براى كبك بوده و طبقه‌بندى آن «برنامه‌ى نيروى كار متخصص منتخب براى كبك» است و نه فدرال.
    2)- مشابه همين نامه‌ى اصلى را خطاب به وزير امور مهاجرت كبك نيز بنويسيد. گمان مى‌كنم هم مثمرثمرتر و هم مرتبط‌تر باشد.
    ضمنا سعى كنيد از متن نگارشى دقيقتر و صحيحترى استفاده كنيد. اگر خطاب نامه شخص وزير است، لفظ dear نادرست است. His or Her Excellency مناسب است. از ادبيات حقوقى و قانونى در بيان مطالبتان استفاده كنيد تا پاسخ آنها هم مستدلتر، حقوقى‌تر و سنجيده‌تر باشد.
    باز هم از درج نامه‌ها از شما تشكر مى‌كنم. اميدوارم هر چه زودتر پرونده‌ى شما به نتيجه مطلوبتان برسد. موفق باشيد.
    ویرایش توسط movadin : July 14th, 2011 در ساعت 03:08 PM
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)