صفحه 2623 از 2682 نخستنخست ... 16232123252325732613261426152616261726182619262026212622262326242625262626272628262926302631263226332673 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,221 تا 26,230 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان..مديکال ما هم اومد . ضمنا ما چون پول لندينگ رو قبلا نداده بوديم، نامه زير هم اومده..چهت اطلاع شما دوستان:

Dear Applicant,

This is to remind you that the Right of Permanent Residence Fee (RPRF) must be paid to our office in Paris before a permanent resident visa can be issued.

The amount required is CAD $490 for the principal applicant as well as for his or her accompanying spouse or common-law partner (maximum of 980$).

Please consult the fee schedule for the amount to be paid in Euros: http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d

The RPRF is refundable if the application is refused, if you withdraw your application or if you choose not to use your visa. The fee is refunded without interest and at the rate of exchange at the time of reimbursement.

If you delay in the payment of the RPRF, your security or medical results may no longer be valid. We therefore encourage you to pay the RPRF as soon as possible.

Please refer to the attached information on how to pay the fee.

If we do not receive this information within 30 days your application will be examined on the basis of the material available. This could result in the refusal of your application.

NB. If these fees are already paid, please send a copy of the payment. WE DO NOT ACKNOWLEDGE RECEIPT.
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

Junior Member

سلام.من سی اس کیو رو می 2014 گرفتم و شماره پپورت قید نشده.

سلام به همه دوستان
    به كمكتون احتياج دارم. من مدارك فدرال رو از استراليا به كانادا فرستادم و فايل نامبر رو هم دريافت كردم. بعد از يك ماه از فايل نامبر يك ايميل از سفارت كانادا در استراليا دريافت كردم كه مجددا اعلام كرده مدارك دريافت شده( ايميلش no reply هست). ميخواستم بدونم نبايد من از پاریس ايميل دريافت ميكردم ؟؟؟ و اينكه مدت زمان بررسي پرونده در استراليا مشخص در سايت مشخص نيسن و - كذاشته شده.
    ممنون ميشم اكه اطلاعاتي دارين به من كمك كنين. ايا پرونده من در استراليا بررسي خواهد شد؟
    ممنونم

Senior Member atarod آواتار ها

ویزا آفیس هر کشوری فرق می‌کنه و جای نگرانی نیست.اگر از سفارت کانادا در سیدنی براتون ایمیل زدن که ما پروندتون رو دریافت کردیم، پس اونجا رسیدگی می‌شه،توسایت هم زمان خاصی‌ برای رسیدگی نزدن، ولی‌ فکر کنم سریعتر از دفتر پاریس رسیدگی بشه چون سفارت کانادا در استرالیا فقط مسول پرونده‌های همون کشور هستش، اینم سایتش
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...killed-que.asp
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin1382 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    به كمكتون احتياج دارم. من مدارك فدرال رو از استراليا به كانادا فرستادم و فايل نامبر رو هم دريافت كردم. بعد از يك ماه از فايل نامبر يك ايميل از سفارت كانادا در استراليا دريافت كردم كه مجددا اعلام كرده مدارك دريافت شده( ايميلش no reply هست). ميخواستم بدونم نبايد من از پاریس ايميل دريافت ميكردم ؟؟؟ و اينكه مدت زمان بررسي پرونده در استراليا مشخص در سايت مشخص نيسن و - كذاشته شده.
    ممنون ميشم اكه اطلاعاتي دارين به من كمك كنين. ايا پرونده من در استراليا بررسي خواهد شد؟
    ممنونم

زمان بررسی به روز شده ...
    برای کسی که از کانادا پرونده ارسال کنه ۲۰ ماه طول میکشه ؟!
    پرونده میره اتاوا ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من بعد از مصاحبه و دریافت سی اس کیو مدارکم رو فرستادم برای سیدنی و 24 جولای رسیده به اونجا ولی هنوز فایل نامبر فدرالم نیامده
    خیلی نگران هستم
    یکی از دوستان ایمیلی دادن که من بهشون ایمیل زدم و پیگیری کردم
    PARISIMMIGRATION@international.gc.ca
    ولی اونا جواب دادن که مدارک من رسیده ولی هنوز فایل نامبر ندارم
    اینم متن ایمیلی که برام فرستادن
    Dear Madam/Sir,
    Your file has been received at the Processing Centre in Canada on July 24th but has no Federal number for the moment.

حالا الان باید چیکار کنم ؟ از کجا پیگیری کنم ؟
    خیلی نگرانم چرا این همه طول کشیده ؟
    لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nilz_54 نمایش پست ها
    دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من بعد از مصاحبه و دریافت سی اس کیو مدارکم رو فرستادم برای سیدنی و 24 جولای رسیده به اونجا ولی هنوز فایل نامبر فدرالم نیامده
    خیلی نگران هستم
    یکی از دوستان ایمیلی دادن که من بهشون ایمیل زدم و پیگیری کردم
    PARISIMMIGRATION@international.gc.ca
    ولی اونا جواب دادن که مدارک من رسیده ولی هنوز فایل نامبر ندارم
    اینم متن ایمیلی که برام فرستادن
    Dear Madam/Sir,
    Your file has been received at the Processing Centre in Canada on July 24th but has no Federal number for the moment.

حالا الان باید چیکار کنم ؟ از کجا پیگیری کنم ؟
    خیلی نگرانم چرا این همه طول کشیده ؟
    لطفا کمک کنید
    دوست عزیز فکر نمیکنم مشکلی باشه نامه هم میگه که مدارکو گرفتن ولی هنوز فایل نامبر رو صادر نکردن خب مشکلش کجاست؟!! خیلی از دوستام که فایل نامبر گرفتن جدیدا بین 70 تا 90 روز بوده یعنی زیادم طول نکشیده. به نظر من تو همین چند روزه ایمیل فایل نامبرتون میاد
    فایل نامبر کبک: 18 ژانویه 2013 * آپدیت: 12 سپتامبر 2013 * انتظار: 20 ژانویه 2014* سی اس کیو: 4 ژوئن 2014
    تحویل مدارک در سیدنی: 5 اوت 2014* فایل نامبر فدرال: 23 اکتبر 2014 *مدیکال 20 ژانویه 2015 *پاس ریکوئست 10 فوریه 2015

امروز از دفتر پاریس نامه اومد مبنی بر اینکه پروندتون اینجاست.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

من29سپتامبر فایل نامبر فدرال برام اومد و دیروز همین نامه رو از پاریس دریافت کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-علوم تحقیقات

دوستان سلام
    حدود 2 سال از فایل نامبر فدرال من میگذره ولی هنوز فایلم این پروسسه. آیا کسی از دوستان خبری از شرایط مشابه داره؟ لطف مبکنید اگر راهنمایی بفرمایید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)