صفحه 2653 از 2682 نخستنخست ... 1653215325532603264326442645264626472648264926502651265226532654265526562657265826592660266126622663 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,521 تا 26,530 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط paymanparisa نمایش پست ها
    چجوری میتونیم خودمون پیگیری کنیم؟؟؟
    طبق صحبتهای وکیل مدارک ما 28 اسفند برای اداره مهاجرت ارسال شده.و با پیگیری مداوم ما به خاطر نیومدن فایل نامبر از وکیلمون ایشون نامه به اداره مهاجرت زدن.بازم من نمیدونم از چه طریقی میتونیم خودمون پیگیری کنیم.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    ابتدا، رسید تحویل مدارک به سفارت رو از وکیلتون بگیرید ( اگه نداد یا مقاومت کرد باید شک کنید) - در رابطه با نامه وکیل هم، واقعیتش رو بخواین من بعید میدونم صحت داشته باشه
    بعد، به شماره اداره مهاجرت که هم در سایتشون هست و هم در فرومها به دفعات گذاشتن زنگ بزنید و با دادن اطلاعاتی مثل زمان تحویا مدارک و اسمتون میتونید پیگیری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman mafi نمایش پست ها
    ابتدا، رسید تحویل مدارک به سفارت رو از وکیلتون بگیرید ( اگه نداد یا مقاومت کرد باید شک کنید) - در رابطه با نامه وکیل هم، واقعیتش رو بخواین من بعید میدونم صحت داشته باشه
    بعد، به شماره اداره مهاجرت که هم در سایتشون هست و هم در فرومها به دفعات گذاشتن زنگ بزنید و با دادن اطلاعاتی مثل زمان تحویا مدارک و اسمتون میتونید پیگیری کنید
    زنگ زدم به وکیلمون.ازش رسید پستی رو خواستم کلی بحثمون شد که شما بی اعتمادین و .... گفت رسیدی هم نمیدم بهتون.اگه اعتماد دارید صبر کنید برای فایل نامبر اگه بی اعتمادین که بیاین فسخ کنید.البته ما طبق اقساط کل هزینه ها رو پرداخت کردیم.و نمیدونن واقعا چیکار میشه کرد

سلام دوستان
    چند وقتي هست كه اين پيج رو دنبال ميكنم اما تا بحال پيغامي ننوشته بودم.
    مديكال ما هم ١٢/٠٨/٢٠١٥ يعني چهارشنبه اومد . فايل نامبر ما ٠٩/٠٧/٢٠١٥ و ايميل پاريس ٢٩/٠٧/٢٠١٥ بدستمون رسيد.
    همراه با مديكال از ما آپديت رزومه و مبلغ PR هم خواستن كه تا ٣٠ روز مهلت داريم بفرستيم .
    اميدوارم مديكال همه دوستان بزودي بياد.

Junior Member

مدیکال ما هم رسید جمعه 14 اگوست
    به امید خبر های خوش بعدی برای همه ما
    ارسال 26جون 2013 تاريخ دريافت 2 جولاي 2013 صدور فايل نامبر 25 سپتامبر دریافت نامه ابديت 9جولاي 2014 ارسال ابدیت14 اگوست 2014دریافت لیست انتظار 12 سپتامبر 2014 دعوت به مصاحبه 17دسامبر 2014 مصاحبه 3 مارچ 2015 دریافت CSQ مارس2015 .ارسال 19مارس.فایل فدرال 7جولای مدیکال14 اگوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی

۲۴ جولای تاریخ دریافت فایل نامبر
    ۵ آگوست تاریخ دریافت ایمیل پاریس
    هنوز مدیکالمون نیومده
    اما تو سایت cic وضعیتمون in process شده.
    مگه نباید بعد از ارسال مدیکال تغییر وضعیت میشدیم...؟

فایل نامبر فدرال من 30 جولای اومد و الان ایمیل با عنوان Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca دریافت کردم که فکر کنم ایمیل آپدیت باشه . اما چیزی از من نخواسته بفرستم براشون .آیا برای بقیه دوستان هم همینطور بوده ؟
    فکر میکنید مدیکال چند روز دیگه میاد دوستان ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dadraf نمایش پست ها
    مدیکال ما هم رسید جمعه 14 اگوست
    به امید خبر های خوش بعدی برای همه ما
    تبریک. چند روز قبلش ایمیل آپدیت پاریس را دریافت کردید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    فایل نامبر فدرال من 30 جولای اومد و الان ایمیل با عنوان Client-update-mise-a-jour@cic.gc.ca دریافت کردم که فکر کنم ایمیل آپدیت باشه . اما چیزی از من نخواسته بفرستم براشون .آیا برای بقیه دوستان هم همینطور بوده ؟
    اون احتمالا همون نامه پاریس هست که میگه ما شروع کردیم به کار روی پروندتون!
    ارسال مدارک (مونترال) 2011/Jun * درخواست آپدیت Jul/2014 * ارسال آپدیت Sep/2014 * دریافت سی اس کیو Feb/2015 * دریافت مدارک فدرال در سیدنی May/2015 * فایل نامبر فدرال JUL/2015 (شصت و چهار روزه) * آپدیت و مدیکال Sep/2015 پاس ریکوست Feb/2016 رشته: ۱۶ امتیازی (قانون ۲۰۱۵)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEna نمایش پست ها
    ۲۴ جولای تاریخ دریافت فایل نامبر
    ۵ آگوست تاریخ دریافت ایمیل پاریس
    هنوز مدیکالمون نیومده
    اما تو سایت cic وضعیتمون in process شده.
    مگه نباید بعد از ارسال مدیکال تغییر وضعیت میشدیم...؟
    من هم مدیکلم نیومده ولی نوشته برام این پروسس برا بقیه دوستانی که پرسیدهمینطور بود قبل از مدیکاا ای پروسس میشیم مدیکال رو فرستادیم مدیکال رسیود میشیم و دسیژن مید و الی آخر
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    برای من هم اومد این ایمیل اخر نامه رو نگا کنید ادرس رو نوشته پاریس یعنی ایینکه مدارکتون رسیده به ویزا افیس پاریس ولی این آپدیت نیست حدود 2 هفته اینده منتظر اپدیت و مدیکال باشید
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)