صفحه 2654 از 2682 نخستنخست ... 1654215425542604264426452646264726482649265026512652265326542655265626572658265926602661266226632664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,531 تا 26,540 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام.از دوستان کسی شده سی اس کیو براش صادر بشه ولی بعد از انتظار طولانی به دستش نرسیده باشه؟ من 4 ماهه سی اس کیوم صادر شده ولی به دستم نرسیده.پست هم که جواب نمی ده.چه کاری باید انجام بدم؟درخواست سی اس کیو مجدد بدم؟ چه روالی داره؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara.bahrani نمایش پست ها
    سلام.از دوستان کسی شده سی اس کیو براش صادر بشه ولی بعد از انتظار طولانی به دستش نرسیده باشه؟ من 4 ماهه سی اس کیوم صادر شده ولی به دستم نرسیده.پست هم که جواب نمی ده.چه کاری باید انجام بدم؟درخواست سی اس کیو مجدد بدم؟ چه روالی داره؟
    دوست عزیز
    شما اگر پس از یکماه سی اس کیو بدستتون نرسه باید ختما پیگیری کنید. اول از طریق پست. بعدش تماس بگیرید راهنماییتون میکنن که چیکار کنید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک پلی تکنیک تهران

دوستان سلام
    دیروز بعد از دوهفته از نامه ی اتوماتیک پاریس مدیکال ما اومد. یک روز قبلشم ایمیل آپدیت اومد. اگر در مورد پزشک کسی نظر خاصی تو انتخابش، از لحاظ سرعت عمل و کمتر گیر دادن، داره لطف کنه بهم بگه. تا اینجا طبق برنامه پیشرفت، اما از مدیکال تا ویزا اصلا هیچ زمانبندی درستی نداره. شاید دوماه شاید دو سال...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash165 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دیروز بعد از دوهفته از نامه ی اتوماتیک پاریس مدیکال ما اومد. یک روز قبلشم ایمیل آپدیت اومد. اگر در مورد پزشک کسی نظر خاصی تو انتخابش، از لحاظ سرعت عمل و کمتر گیر دادن، داره لطف کنه بهم بگه. تا اینجا طبق برنامه پیشرفت، اما از مدیکال تا ویزا اصلا هیچ زمانبندی درستی نداره. شاید دوماه شاید دو سال...
    سلام

عرض تبریک خدمت شما.

ببخشید امکانش هست تاریخ فایل نامبر فدرال را بفرمایید؟

فایل نامبر فدرال ما 31 جولای هستش و به عنوان ردیف دوم وضعیت پرونده در سایت نوشته شده ما بررسی پرونده شما را در 12 آگوست شروع کردیم، ولیکن ما ایمیلی نگرفتیم در این مورد!

درخصوص مدیکال، آقای دکتر راهوریان را اکثراً پیشنهاد می دهند، با این وجود، همه دکترها خوب و مورد تایید هستند.

ضمناً، الان بطورکلی پروسه سریع شده است و از زمان ارسال نتایج مدیکال، ماکزیمم بین 3 هفته الی یک ماه بعد پاس رکوئست می شوید انشالله.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام دوستان.. من منتظر مدیکال هستم..نامه اتوماتیک پاریس هم دوهفته پیش دریافت کردم.. میخواستم بدونم اگه بخوایم مدیکالمون رو پیگیری کنیم کجا باید تلفن یا ایمیل بزنیم؟
    و اینکه الان جدوداً از زمان دریافت قایل نامبر فدرال تا ایمیل مدیکال حدوداً چقدر زمان میبره؟
    ممنون
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sara.bahrani نمایش پست ها
    سلام .
    اول تماس بگیر با کانادا کبک و بگو من سی اس کو دریافت نکردم و بهشون بگو که من میخوام که برام دوباره سی اس کیو صادر کنید . بهتون میگن که نامه بزن و درخواست سی اس کیو جدید بده
    اما پیشنهاد من :
    ادرس یکی از دوستان را بدهید در مونترال و به اداره مهاجرت توی نامه بگید با توجه به این پست ایران سی اس کیو منو نرسونده از شما خواهش میکنم به ادرسی که در این نامه نوشتم (ادرس مونرال ) برای من سی اس کیو را ارسال کنید .
    اون فرم درخواست تغییر ادرس پستی را هم پر کنید .
    برای یکی از دوستان من همین اتفاق افتاد و همینکار رو که پیشنهاد دادیم انجام داد و سی اس کیو به ادرس جدید در مونترال رفت و اونهاهم با تی ان تی از ایران هماهنگ کردن رفت دم در خونه مدارک رو سی اس کیو رو گرفت و اورد ایران .
    نامه که مینویسید حتما باید پست کنید . و اصلا ایمیل نزنید .
    فایل نامبر 12 سپتامبر 2011،رشته : مهندسی کامیپوتر ، مدرک زبان :TCFQدو تا B1 رسید آپ دیت مدارک به مونترال 29 سپتامبر 2014 ، مصاحبه 4ژوئن 2015.تاریخ رسید مدارک به فدرال به سیدنی 26 جون ، تاریخ فایل نامبرفدرال07 اگوست 2015. تاریخ دریافت مدیکال توسط پاریس 3 اکتبر / 30 اکتبر ایمیل ویزا

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من منتظر مدیکال هستم..نامه اتوماتیک پاریس هم دوهفته پیش دریافت کردم.. میخواستم بدونم اگه بخوایم مدیکالمون رو پیگیری کنیم کجا باید تلفن یا ایمیل بزنیم؟
    و اینکه الان جدوداً از زمان دریافت قایل نامبر فدرال تا ایمیل مدیکال حدوداً چقدر زمان میبره؟
    ممنون
    پیگیری مدیکال

ایمیل:
    PARISIMMIGRATION@international.gc.ca

متن ایمیل:
    Objet: NUMÉRO DE DOSSIER(FEDERAL), Demande de médical et de la Condition
    Madam, monsieur
    À la suite de recevoir le numero de dossier de federal en DATE, et apres recevoir de la demande de mettre à jour mon dossier en DATE, je vous ai envoyé mon cv en DATE, mais Je n'ai pas encore reçu de demande du test médical. Je vous remercie si vous m'informez de l'état actuel de mon document.
    Merci pour votre temps et considération.
    sincèrement,
    Nom et Prénom:
    numéro de dossier:
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sorooshiii نمایش پست ها
    سلام

عرض تبریک خدمت شما.

ببخشید امکانش هست تاریخ فایل نامبر فدرال را بفرمایید؟

فایل نامبر فدرال ما 31 جولای هستش و به عنوان ردیف دوم وضعیت پرونده در سایت نوشته شده ما بررسی پرونده شما را در 12 آگوست شروع کردیم، ولیکن ما ایمیلی نگرفتیم در این مورد!

درخصوص مدیکال، آقای دکتر راهوریان را اکثراً پیشنهاد می دهند، با این وجود، همه دکترها خوب و مورد تایید هستند.

ضمناً، الان بطورکلی پروسه سریع شده است و از زمان ارسال نتایج مدیکال، ماکزیمم بین 3 هفته الی یک ماه بعد پاس رکوئست می شوید انشالله.

من امروز صبح که ایمیل رو چک کردم دیدم مدیکالمون اومده. فایل فدرال 24 ژوئیه و ایمیل پاریس 7 اوت اومده بود. بعد حدود 10 صبح زنگ زدم مطب دکتر پورمند و برا ساعت 1 وقت گرفتم. خیلی با حوصله و متین زحمت کشیدن تا 2 کارمون رو انجام دادن و از اونجا هم رفتیم بیمارستان دی تا ساعت سه آزمایش و رادیوگرافی رو انجام دادیم. یعنی کلا دو ساعت. مبلغ پرداختی نفری 360 دکتر شد و نفری 165 آزمایشات و بقیه...
    فقط مطب دکتر کلی وقت برا جای پارک میگیره که حتما مد نظر داشته باشید...

سلام دوستان من در 7 اوت نامه اتوماتیک پاریس را دریافت کردم ولی تا امروز خبری از مدیکال نیست به نظر شما دیر نشده لطفا راهنمایی کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarpisheh نمایش پست ها
    سلام دوستان من در 7 اوت نامه اتوماتیک پاریس را دریافت کردم ولی تا امروز خبری از مدیکال نیست به نظر شما دیر نشده لطفا راهنمایی کنید ممنون
    سلام، من هم مثل شما 7 اوت نامه پاریس و گرفتم ولی تا حالا خبری از ایمیل مدیکال نشده، تا هفته آینده صبر می کنم اگه خبری نشد ایمیل پیگیری می زنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)