صفحه 2661 از 2682 نخستنخست ... 1661216125612611265126522653265426552656265726582659266026612662266326642665266626672668266926702671 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,601 تا 26,610 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirak7 نمایش پست ها
    میخواستم اطلاع بدم به دوستان 1 ساعت بعد ایمیل آپدیت نامه مدیکال منم 41 روز بعد فایل نامبر اومد.

به نظرتون کدوم دکتر برم که کارم سریعتر انجام شه ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن بگن؟
    فرقی نمیکنه ببین کدوم سریع تر وقت میده معمولا نهایتا تا یک هفته بعد معاینه و آزمایش نتیجه را میفرستن
    فقط حتما هماهنگ کنید تا رسید را برای شما هم جهت اطلاع و نگهداری تو مدارکتون بفرستن (نیازی به ارسال اون برای ویزا آفیس نیست)
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015
    مصاحبه و CSQ: می2015 رسید مدارک فدرال: 16جولای فایل نامبر فدرال:18آگوست
    مدیکال :9سپتامبر
    نامه پاس ریکوئست: 4نوامبر2015

نقل قول نوشته اصلی توسط foe نمایش پست ها
    اسپم ها رو چک کن شاید همراه نامه پاریس همونجا باشه
    تو cic وضعیتت رو ببین برای من اول اونجا آپدیت شد بعد ایمیل اومد
    مرتب چک میکنم،فقط ایمیل پاریس برام اومده که 35 روز پیش امده است.تو سایت هم وضعیت همان en cours یا in process است همچنان

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    مرتب چک میکنم،فقط ایمیل پاریس برام اومده که 35 روز پیش امده است.تو سایت هم وضعیت همان en cours یا in process است همچنان
    روی in process کلیک کن ببین جزییات مراحل پروندت چیه
    برای من تو چهارمین هفته بعد از نامه پاریس مدیکال اومد
    ارسال مدارك: جولای2011 فايل نامبر: سپتامبر2011 آپدیت: آگوست2014 انتظار: فوریه2015

سلام بچه ها
    من 65 روز مدارکم رسیده و هنوز هیچ خبری از فایل نامبر نشده. به دفتر پاریس هم ایمیل زدم هفته پیش که جوابی نگرفتم. به نظرتون الان واسه من خیلی دیر شده یا معمولیه؟ شماره تلفتی چیزی هست که بتونم زنگ بزنم و پیگیری کنم؟
    رشته فوق ليسانس کامپیوتر 16 امتيازي - فایل نامبر *** DA000044
    ارسال مدارک فوریه 2011 - دريافت فايل نامبر جون 2011 - دريافت آپديت: دسامبر 2014-
    مصاحبه: نداشتم- رسید مدارک به سیدنی: 16 جولای 2015 - فایل نامبر فدرال: 9 نوامبر(115 روز )
    - مدیکال: ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط law_uqam نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من 65 روز مدارکم رسیده و هنوز هیچ خبری از فایل نامبر نشده. به دفتر پاریس هم ایمیل زدم هفته پیش که جوابی نگرفتم. به نظرتون الان واسه من خیلی دیر شده یا معمولیه؟ شماره تلفتی چیزی هست که بتونم زنگ بزنم و پیگیری کنم؟
    بعد از 8 هفته شاید پیگیری بد نباشه
    aidav عزیز زحمت کشیدن راهنمایی برای مراحل فدرال تهیه کردن که در انتهای آن کاملا نحوه پیگیری را توضیح داده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط foe نمایش پست ها
    بعد از 8 هفته شاید پیگیری بد نباشه
    aidav عزیز زحمت کشیدن راهنمایی برای مراحل فدرال تهیه کردن که در انتهای آن کاملا نحوه پیگیری را توضیح داده اند
    برای پیگیری مرحله مدیکال هم نمونه ایمیل وجود دارد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    برای پیگیری مرحله مدیکال هم نمونه ایمیل وجود دارد ؟
    تبریک به سلامتی فایل نامبر هم گرفتین
    معمولا مدیکال گیر خاصی نداره و طبق صف تقاضا جلو میره
    4 تا 12 هفته الان طبیعیه
    من نمونه ایمیلی ندارم ولی بعضی دوستان خیلی قبل زحمتش را کشیده بودن اگر اشتباه نکنم

Junior Member

با سلام
    با تماس به مونترال متوجه شدم که ویو شدم و CSQ من ماه آگوست برای آدرس من ارسال شده با توجه به شرایط فعلی چند تا سئوال از خدمتتون داشتم:
    1- چقدر طول میکشه معمولا تا CSQ به دستم برسه ؟
    2- الان که یه مدتی دارم فرم رو دنبال میکنم متوجه شدم که پروسه فدرال خیلی سریعتر شده. اگر من بعد از رسیدن سی اس کیو ،مدارک فدرال رو بفرستم اونطور که ادمین عزیر (آیداجون) در فایل راهنمایی فدرال نوشتن تا حداکثر 90 روز طول میکشه که فایل نامبر فدرال صادر بشه( اگه همه چی درست باشه). حالا سئوال من اینه: با توجه به شرایط فعلی و تجربه دوستان چقدر طول میکشه که مدیکال بیاد؟ میدونم شاید سئوال تکراری باشه ولی لطف کنین پاسخ بدین.
    3- بعد از انجام مدیکال چه اتفاقی میافته و چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    رشته : لیسانس مکانیک ، 12 امتیازی تاریخ ارسال مدارک: 23 فوریه ، 2013 تاریخ ارسال مدارک آپدیت: 5 جولای ، 2015

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NIKAN89 نمایش پست ها
    با سلام
    با تماس به مونترال متوجه شدم که ویو شدم و CSQ من ماه آگوست برای آدرس من ارسال شده با توجه به شرایط فعلی چند تا سئوال از خدمتتون داشتم:
    1- چقدر طول میکشه معمولا تا CSQ به دستم برسه ؟
    2- الان که یه مدتی دارم فرم رو دنبال میکنم متوجه شدم که پروسه فدرال خیلی سریعتر شده. اگر من بعد از رسیدن سی اس کیو ،مدارک فدرال رو بفرستم اونطور که ادمین عزیر (آیداجون) در فایل راهنمایی فدرال نوشتن تا حداکثر 90 روز طول میکشه که فایل نامبر فدرال صادر بشه( اگه همه چی درست باشه). حالا سئوال من اینه: با توجه به شرایط فعلی و تجربه دوستان چقدر طول میکشه که مدیکال بیاد؟ میدونم شاید سئوال تکراری باشه ولی لطف کنین پاسخ بدین.
    3- بعد از انجام مدیکال چه اتفاقی میافته و چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    باید یکماهه برسه بستتون. اگه نه از طریق پست شهرتون پیگیری کنید.
    دوست عزیز کلا مرحله فدرال از زمان صدور فایل نامبر فدرال تا ویزا اگر همه چی خوب ژیش بره 6 ماه باید طول بکشه. کم و بیش هم داره.
    بعد از مدیکال اگه مشکلی از لحاظ مدیکال و سکیوریتی وجود نداشته باشه میزاس.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

سلام به همهایمیل مدیکال ما دیروز 11 روز بعد از فایل نامبر فدرال رسید و البته نه پاریس بلکه از خود سیدنی هستش در ضمن وضعیتمون هم توی سایت آپدیت نشده، آیا این طبیعیه ؟ من تا حالا شنیده بودم که همه نامه ها از پاریس میاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)