صفحه 2671 از 2682 نخستنخست ... 1671217125712621266126622663266426652666266726682669267026712672267326742675267626772678267926802681 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,701 تا 26,710 , از مجموع 26818

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدی

مثل اینکه سایتشون شلوغه قاطی کرده فایل نامبر من ۱۱مارچ اومده و هنوز منتظریم ایمیل زدم و از طریق خود اکانت هم ازشون توضیح خواستم فقط گفتن اگه چیزی بخواهیم بهتون اطلاع میدیم. اگر اشتباه نکنم فایل نامبر شما هم مثل ما زود اومده. حدس من اینه که از این طرف جبران زود اومدن فایل نامبر رو میکنن. مثلا ما دیمند هم هستیم.

Junior Member

سلام دوستان

بیش از سه ماه و نیم پیش برای من فایل نامبر فدرال اومد ولی دیگه هیچ خبری از مدیکال نیست. من این وسط خودم لندینگ فی را پرداخت کنم آیا به نفع من میشه از نظر زمانی؟ اصولا برای درخواست پرداخت لندینگ فی باید ایمیل بزنن بهمون؟ روال کار چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malli نمایش پست ها
    دوستان یعنی واقعا کسی مدیکال نمیگیره این روزها . چرا اینقدر این بخش غیر فعاله
    ما دقیقا 6 روز بعد از فایل نامبر مدیکال گرفتیم 15 ژون
    مهلت سی روزه داده بودن
    دو ملیون هم خرج برداشت خانواده 4 نفره
    چیزی راجع به لندینگ فی هم ننوشته بودن

Junior Member

دوستان آیا مثل قبل پرونده ها رو بررسی میکنن بعد مدیکال میفرستن یا اینکه همه رو با هم بررسی میکنن و زمان انتظار برای پاس ریکویست طولانی شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HSH123 نمایش پست ها
    سلام دوستان

بیش از سه ماه و نیم پیش برای من فایل نامبر فدرال اومد ولی دیگه هیچ خبری از مدیکال نیست. من این وسط خودم لندینگ فی را پرداخت کنم آیا به نفع من میشه از نظر زمانی؟ اصولا برای درخواست پرداخت لندینگ فی باید ایمیل بزنن بهمون؟ روال کار چیه؟
    مسلما به نفعت میشه خودشون هم نوشته بودند که اگه لندینگ و پروسسینگ را با هم پرداخت کنید کارتون زودتر میشه ، خودشون ایمیل می زنند برای لندینگ همجنین رزومه هم میخوان اگه نفرستاده باشی و یک چند خطی هم باید راجع به کارهای روزمره بنویسی

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط malli نمایش پست ها
    مثل اینکه سایتشون شلوغه قاطی کرده فایل نامبر من ۱۱مارچ اومده و هنوز منتظریم ایمیل زدم و از طریق خود اکانت هم ازشون توضیح خواستم فقط گفتن اگه چیزی بخواهیم بهتون اطلاع میدیم. اگر اشتباه نکنم فایل نامبر شما هم مثل ما زود اومده. حدس من اینه که از این طرف جبران زود اومدن فایل نامبر رو میکنن. مثلا ما دیمند هم هستیم.
    سلام دوست عزیز
    من حدودا 3 ماهه مدارکم رو فرستادم و منتظر فایل نامبرم هیچ خبری نیست رشته ام دیمند 16 امتیازیه
    بعد از چه مدت فایل نامبرتون صادر شده ؟
    ممکنه اطلاعات پرونده تون رو در امضا تون بزارید
    ممنون
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

سلام دوستان ، اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید
    از روش خود اشتغالی اقدام کردم و بر خلاف تصورم که ۷-۸ ماه طول میکشه فایل نامبرم کمتر از ۱ ماه آمد ، میشه راهنمایی بفرمایید بعد از آپدیت و مصاحبه احتمالی (‌که البته شنیدم در این روش حذف شده ) پروسه مدیکال چطوره ؟‌ایران باید انجام بشه یا جای دیگه ؟ معمولا فاصله زمانی بین مدیکال و پاس رکوئست چند وقته ؟ در واقع برای مدیکال و پاس رکوئست دو بار باید سفر کرد به دبی یا ترکیه یا ... ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام دوستان ، اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید
    از روش خود اشتغالی اقدام کردم و بر خلاف تصورم که ۷-۸ ماه طول میکشه فایل نامبرم کمتر از ۱ ماه آمد ، میشه راهنمایی بفرمایید بعد از آپدیت و مصاحبه احتمالی (‌که البته شنیدم در این روش حذف شده ) پروسه مدیکال چطوره ؟‌ایران باید انجام بشه یا جای دیگه ؟ معمولا فاصله زمانی بین مدیکال و پاس رکوئست چند وقته ؟ در واقع برای مدیکال و پاس رکوئست دو بار باید سفر کرد به دبی یا ترکیه یا ... ؟
    مدیکال که کلا ایرانه
    افیس ایرانیا معمولا آنکارا هست مه ویزا میده
    من از روش شما اطلاع ندارم ولی برای ما که اسکیل ورکر کبک هستم و همون روش قدیمی پستی هستیم فعلا پروسه پاس ریکویست خیلی طولانی شده
    ما الان 6 ماه مدیکال دادیم و خبری نیست که نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من حدودا 3 ماهه مدارکم رو فرستادم و منتظر فایل نامبرم هیچ خبری نیست رشته ام دیمند 16 امتیازیه
    بعد از چه مدت فایل نامبرتون صادر شده ؟
    ممکنه اطلاعات پرونده تون رو در امضا تون بزارید
    ممنون
    من دقیقا 1 هفته قبل از اینکه 3 ماه بشه فایل نامبر فدرالم اومد به همراه یک ایمیل دیگه که گفته بود هفت روز وقت داری اکانت پستی رو به اکانت آنلاین تبدیل کن تا کارهات از این به بعد سریعتر انجام شه!

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

ممنونم از پاسختون
    فایل نامبر منم بالاخره اومد فقط الان مشکلی که دارم اینه که نمیتونم پرونده خودمو لینک کنم و سیستم پیام میده که همچین پرونده ای وجود نداره!
    موندم چه کنم. ایمیل هم زدم ولی هنوز جواب قانع کننده ای ندادن!
    مدیکال حدودا کی میاد بعد از صدور فایل نامبر
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)