صفحه 2680 از 2682 نخستنخست ... 16802180258026302670267126722673267426752676267726782679268026812682 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 26,791 تا 26,800 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein53 نمایش پست ها
    یه فرم چهار برگه بود که صفحه سوم را امضا کردم و دادم وکیل .
    بله من وب فرم زدم..نياز به وكيل نييست خيلي سادس..و 4 تا 5 روز بعد هم جواب ميدن..من هر دفعه وب فرم زدم جواب دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam08 نمایش پست ها
    سلام
    شما از طریق وب فرم نامه ای ارسال کردید؟
    بله من وب فرم زدم..نياز به وكيل نييست خيلي سادس..و 4 تا 5 روز بعد هم جواب ميدن..من هر دفعه وب فرم زدم جواب دادن

Junior Member

سلام دوستان..آیا کسی میدونه که نامه مدیکال وقتی برای کسی میاد تو مرحله in progress میاد یا تو مرحله decision ..برای یکی از دوستان برای پروندش این پیام اومده :
    We send you correspondence on september 17,2020 about the decision on your application
    اما تو ایمیل هیچ پیامی نیومده،نه نامه مدیکال و نه نامه ریجکت یا اضافه کردن مدرک..این امکان داره که آفیسر هیچ پیامی نده؟ اگر میشه دوستانی که مدیکال رو گذروندن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن...ممنون

Junior Member

پرونده من اسکیل ورکر کبک است آوریل 2019 پرونده فدرال را فرستادم سیدنی کانادا .سه ماه بعد فایل نامبر اومد و یک ماه بعد بیومتریک دادم و امروز هم بعد از نوزده ماه از تشکیل پرونده نامه پری اراویل اومد .هنوز مدیکال نیومده برام . به نظر شما مدیکال کی میاد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharfarhani نمایش پست ها
    سلام.
    منم مثل شما هستم.
    منم اسکیل ورکر کبک هستم. رشته حسابداری.
    ارسال بایومتریک: 5/may/2019 یعنی 15/2/1398
    آیا شما تونستید متوجه بشید که:
    از زمان ارسال بایومنتریک تا زمان نامه مدیکال چقدر زمان میبره؟
    از نامه مدیکال تا زمان دریافت ویزا چقدر زمان میبره؟
    سلام دوست عزيز براي شما نامه مديكال اومد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikraay نمایش پست ها
    سلام دوستان..آیا کسی میدونه که نامه مدیکال وقتی برای کسی میاد تو مرحله in progress میاد یا تو مرحله decision ..برای یکی از دوستان برای پروندش این پیام اومده :
    We send you correspondence on september 17,2020 about the decision on your application
    اما تو ایمیل هیچ پیامی نیومده،نه نامه مدیکال و نه نامه ریجکت یا اضافه کردن مدرک..این امکان داره که آفیسر هیچ پیامی نده؟ اگر میشه دوستانی که مدیکال رو گذروندن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن...ممنون
    سلام دوست عزيز من ديروز با وكيلم صحبت كردم ايشون گفت از اسفند پارسال براي اسكيل وركر چه كبك چه فدرال هيچ نامه مديكالي نيومده..اين نامه كه براتون اومده نشونه چيست يعني پروندتون اكي شده و به زودي پاس ريكوئست ميشين؟پرونده من هم تقريبا شبيه شماست و براي من هم نامه مديكال نيومده و اين نامه هم هنوز نيومده..ميشه راهنمايي كنيد اين نامه دقيقا نشوندهنده چيست؟

Junior Member behnam08 آواتار ها

پرونده من اسکیل ورکر کبک است آوریل 2019 پرونده فدرال را فرستادم سیدنی کانادا .سه ماه بعد فایل نامبر اومد و یک ماه بعد بیومتریک دادم و امروز هم بعد از نوزده ماه از تشکیل پرونده نامه پری اراویل اومد .هنوز مدیکال نیومده برام . به نظر شما مدیکال کی میاد ؟
    سلام
    تا اونجاییکه من اطلاع دارم، نامه پری ارایوال معمولا قبل از پاسخ رکویست میاد. همونطور که از اسمش هم مشخصه. به عبارت دیگر ممکنه اصلا نیاز به مدیکال نداشته باشید و این میتونه خبر خوبی باشه.
    امکان داره محتوای نامه رو بفرمایید چی هست؟

Junior Member

سلام دوست عزيز من ديروز با وكيلم صحبت كردم ايشون گفت از اسفند پارسال براي اسكيل وركر چه كبك چه فدرال هيچ نامه مديكالي نيومده..اين نامه كه براتون اومده نشونه چيست يعني پروندتون اكي شده و به زودي پاس ريكوئست ميشين؟پرونده من هم تقريبا شبيه شماست و براي من هم نامه مديكال نيومده و اين نامه هم هنوز نيومده..ميشه راهنمايي كنيد اين نامه دقيقا نشوندهنده چيست؟

Junior Member

در واقع برای من دو تا نامه اومده که یکیش پری ارایول است و دیگری نامه ای که چند تا مدرک از جمله سو پیشینه و ترجمه مجدد شناسنامه را از من خواستند و نود روز هم وقت داده اند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam08 نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجاییکه من اطلاع دارم، نامه پری ارایوال معمولا قبل از پاسخ رکویست میاد. همونطور که از اسمش هم مشخصه. به عبارت دیگر ممکنه اصلا نیاز به مدیکال نداشته باشید و این میتونه خبر خوبی باشه.
    امکان داره محتوای نامه رو بفرمایید چی هست؟
    مگه امكان داره كه مديكال نخوان؟بوده كسي كه بدون مديكال ويزا گرفته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)