صفحه 41 از 2682 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051911415411041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    شما اگر فایل فدرال بگیرید حداکثر 6ماه برای شما مدیکال میاد
    موفق باشید
    پاشا حان کد 102 وضعیتش چی هست؟؟

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharagha نمایش پست ها
    پاشا حان کد 102 وضعیتش چی هست؟؟
    والا خیلی دوست داشتم کمک کنم ولی نمیدانم متاسفانه

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام
    من یه روز رفتم دفتر کبک و این کدها رو از منشی کبک پرسیدم گفت اصلا تاثیری ندارن و بسته به یه فاکتورهایی یه کد تعلق میگیره و خود کدها برتری نسبت به هم ندارم. گفتم مثلا چه فاکتور هایی آخه مال دوستم 128 هست و من 130 و ... گفت کلی هست و مثلا فاکتورهایی مانند رشته و سابقه کار و مدرک تحصیلی و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

من ایمیل پیگیری به سفارت به ادرس damascus-im-enquiry@international.gc.ca زدم . بلافاصله یه جواب اتوماتیک میاد که اینه:
    -----Original Message to DMCUS (IMMIGRATION)/Message d'origine à DMCUS
    (IMMIGRATION) -----

Consult our website, www.syria.gc.ca, which answers many frequently asked
    questions. We will respond only to specific case related questions that
    are not addressed on the website it may take few weeks before you receive
    an answer ; do not send repeated E-mails . We do not acknowledge the
    receipt of documents.
    که فرانسه هم داره. حال باید صبر کنیم ببینیم این ایمیل جزو حالتهاییه که جواب میدن و specific case حساب میشه یا نه! لطفا بقیه بچه های سپتامبر و اکتبر 2009 هم تو این هفته ایمیل بزنن.( اگه صلاح میدونن)

رشته و دانشگاه
    Software

سلام

دوستان در فیلد شماره 15 برگه CSQ یعنی CSQ antérieur برای کسی مقداری غیر صفر خورده ؟؟؟ میشه رشته و امتیازش رو بگه لطفا.
    من از منشی پرسیدم گفت این جهت اطلاع آفیسر نهایی بعد از لندینگ شماست. ولی من برا هر کسی رو که دیدم صفر خورده بود براش.
    کسی اطلاعی داره ؟
    ویرایش توسط Red_Sky : October 18th, 2010 در ساعت 10:08 AM

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام

دوستان در فیلد شماره 14 برگه CSQ یعنی CSQ antérieur برای کسی مقداری غیر صفر خورده ؟؟؟ میشه رشته و امتیازش رو بگه لطفا.
    من از منشی پرسیدم گفت این جهت اطلاع آفیسر نهایی بعد از لندینگ شماست. ولی من برا هر کسی رو که دیدم صفر خورده بود براش.
    کسی اطلاعی داره ؟
    سلام
    گویا فرمت سی اس کیو ها عوض شده مال من فیلد شماره 15 است ولی عددش صفر خورده است.
    مونترال- بهار 90

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام
    گویا فرمت سی اس کیو ها عوض شده مال من فیلد شماره 15 است ولی عددش صفر خورده است.
    نه فرمت عوض نشده. همون منظورم همون 15 بود. درستش کردم پستم رو. فیلد 14 زبان فرانسه بود !!!
    مرسی.
    پس برای شما هم صفر خورده. فکر کنم کلا صفر میخوره. چون هیچکی تا به حال غیر صفر نبوده و منشی هم گفت این اصلا تاثیری نداره.

سلام

دوستان در فیلد شماره 15 برگه CSQ یعنی CSQ antérieur برای کسی مقداری غیر صفر خورده ؟؟؟ میشه رشته و امتیازش رو بگه لطفا.
    کسی اطلاعی داره ؟
    تا اونجایی که من میدونم منظور از این بند این هست که آیا سابقا CSQ داشته اند یا خیر
    برخی موارد دیده میشه که پس از قبولی یک فرد قبل از ویزا متاهل میشه و دوباره جمیع اهل بیت!!! دعوت به مصاحبه میشن
    برای این افراد فرضا عدد مورد نظر 1 نوشته میشود یعنی قبلا CSQ گرفته بوده است.
    تاریخ صدور فایل نامبر: Le 17 Mai 2010 - تاریخ مصاحبه و Le 19 Sep 2010: CSQ - تاریخ فایل نامبر فدرال: Le 06 Oct 2010 - تاریخ دریافت ایمیل مدیکال: Le 26 Jun
    تاریخ دریافت مدیکال از پست: Le 29 Jun - تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس: Le 12 Jul - تاریخ پاس ریکوئست: Le 10 Aug 2011

سلام
    من یه روز رفتم دفتر کبک و این کدها رو از منشی کبک پرسیدم گفت اصلا تاثیری ندارن و بسته به یه فاکتورهایی یه کد تعلق میگیره و خود کدها برتری نسبت به هم ندارم. گفتم مثلا چه فاکتور هایی آخه مال دوستم 128 هست و من 130 و ... گفت کلی هست و مثلا فاکتورهایی مانند رشته و سابقه کار و مدرک تحصیلی و ...
    کدها بی تاثیر نیستند، اما تاثیر اونها در صدور مدیکال محسوس هم نیست
    منظور منشی هم از فاکتورهایی که به کد تعلق میگیره همون جمله طلایی هست که مثلا کد من 130 هست اما علاوه بر دو خط آخر عمومی کد یک جمله در اول اون اومده :
    Dossier vise par traitement prioritaire - domaine de formation
    تاریخ صدور فایل نامبر: Le 17 Mai 2010 - تاریخ مصاحبه و Le 19 Sep 2010: CSQ - تاریخ فایل نامبر فدرال: Le 06 Oct 2010 - تاریخ دریافت ایمیل مدیکال: Le 26 Jun
    تاریخ دریافت مدیکال از پست: Le 29 Jun - تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس: Le 12 Jul - تاریخ پاس ریکوئست: Le 10 Aug 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin.jalali نمایش پست ها
    کدها بی تاثیر نیستند، اما تاثیر اونها در صدور مدیکال محسوس هم نیست
    منظور منشی هم از فاکتورهایی که به کد تعلق میگیره همون جمله طلایی هست که مثلا کد من 130 هست اما علاوه بر دو خط آخر عمومی کد یک جمله در اول اون اومده :
    Dossier vise par traitement prioritaire - domaine de formation
    در صورتی که این جمله جلوی هر کدی نوشته بشه مدیکال فرد از 3 تا 6 ماه صادر میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)