صفحه 439 از 2682 نخستنخست ... 3393894294304314324334344354364374384394404414424434444454464474484494895399391439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,381 تا 4,390 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط edrina نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز براي من ايميل نيامده كه متنش رو براتون بذارم فرمهاي مديكال براي وكيلم در كانادا پست شده ولي در اون قسمتي كه گفته لنديگ في رو پرداخت كنيم ازمون خواستن bank statement وپرينت 6 ماهه حساب رو همراه لنديگ في بفرستيم
    واویلا ! مگه توی پروسه مهاجرت به کبک صورتحسابب بانک میخوان؟ این اولین باره که میبینم برای متقاضی مهاجرت به کبک صورتحساب 6ماهه خواستن . اگر هم چنین چیزی قرار بود دریافت میشد باید در مراحل اولیه و مخصوصاً توسط دولت کبک درخواست میشد نه حالا که پروسه شما در بخش فدراله !!
    اگر اینطور باشه شرایط بدی برای خیلی از افراد از جمله من پیش میاد مخصوصاً با این گرونی وحشتناک دلار. ( قیمت دلار تا آخر وقت امروز 1780 تومان بفروش رسید ) چون اگر هم پول داشته باشیم بهتره که دلار بخریم و گرنه تا زمانی که کار ماها بخواد درست بشه احتمالاً با10.000.000 تومان هم نمیشه 1000 دلار خرید ! حتماً از وکیلتون بخواید که یک کپی از نامه سفارت براتون بفرسته و شما هم اون رو توی سایت بزارید تا با دوستان یه مشورتی بکنیم.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

QUOTE=amirrangin;598415]من نیاز به مشاوره با یک وکیل خوب دارم.از کجا میتونم پیدا کنم؟[/QUOTE]
    به نظر من با وبلاگ آقای دکتر مختاری مدیر پارس کانادا مشورت کنید.

آیاتا به حال برای هیچ کدوم از دوستانی که مدیکال گرفتن ، درخواست صورتحساب 6 ماهه بانک اومده بوده ؟
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

سلام نه از ما نخواستند. در ضمن نتیجه مدیکالمون جمعه 2 دی به پاریس رسید. لندینگ فی را پرداخت کردیم و منتظر پاس ریکوئیست هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط avanasrin نمایش پست ها
    سلام نه از ما نخواستند. در ضمن نتیجه مدیکالمون جمعه 2 دی به پاریس رسید. لندینگ فی را پرداخت کردیم و منتظر پاس ریکوئیست هستیم.
    من هم خیلی تعجب کردم که از این دوستمون صورتحساب 6 ماهه خواستن. به هر حال امیدوارم سریعتر کارتون جور بشه و ویزا رو دریافت کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    من هم خیلی تعجب کردم که از این دوستمون صورتحساب 6 ماهه خواستن. به هر حال امیدوارم سریعتر کارتون جور بشه و ویزا رو دریافت کنید
    به نظر من به موضوع درخواست صورتحساب 6 ماهه براي متقاضيان كبك خاتمه بديم چون نه جايگاهش تو اين تاپيك هست و نه قبلاٌ از كسي درخواست شده است و در صورتي كه اين موضوع تكرار شد بحث خواهيم كرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    این بحث بیشتر برمیگرده به مدارک تقلبی که اخیرا بعضی از دوستان ما زحمت کشیدن و آبروی ایرانیها رو بردن شما که مدارکتون مشکلی نداشته فقط اطلاع ندادین . اگر صرفا لیسانستون رو برای اداره مهاجرت فدرال بفرستید فکر نکنم مشکلی پیش نمیاد. آیا قانونی وجود داره که روزی شما رو بخوان و بگن حتما باید با آخرین مدرک تحصیلیتون اقدام میکردید ؟ (نمیدونم ولی بعیده) فرض کنیم کسی 2 تا لیسانس از 2 دانشگاه در 2 رشته مختلف گرفته یکی از اونها 12 امتیازیه و یکی 0 امتیازی اونها از شما توضیح میخوان که چرا با 0 امتیازیتون اقدام نکردید و با 12 امتیازی اقدام کردید ؟ این اصل رو حتما دارن که همه بیگناه هستن مگر خلافش ثابت بشه. اگر هم وکیل داشته باشید خیلی از تناقضات و مشکلات فرمها هم تقصیر وکلا و مشاورین مهاجرته و نهایتا اونه که باید جوابگو باشه و این قابل اثباته. مگر اینکه خلافی با علم و اطلاع صد درصد متقاضی صورت گرفته باشه مثل جعل مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان.
    بحث سکیوریتی چک هم بیشتر به خرابکاری و پولشویی و .... از این قبیل برمیگرده.
    اولا که بسیار ممنون به خاطر جواب
    در نهایت به نظرتون بهتره که با همه جا با همون لیسانس جلو برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    نگران نباش هيچ مشكلي نداري. اولا فدرال اصلا به امتيازات كبك شما كاري نداره و در پرونده شما اونها رو ثبت نكرده. من براي پرونده خودم درخواست گزارش CAIPS دادم و جلوي تمام قيلدهاي امتيازهام و رشته و غيره خالي بود. درصورتيكه مال بچه هاي فدرال امتيازات نوشته شده.
    دوما انتخاب شما و به عهده كبك بوده حالا چه با ليسانس چه ارشد قبول شدي و فدرال در مرحله security check كاري به اينها نداره.
    اولا که بسیار ممنون از همه به خاطر جوابها
    در نهایت به نظرتون بهتره که با همه جا با همون لیسانس جلو برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    منم این موضوع را شنیدم ولی مدرکی تا حالا ندیدم.
    انها کاری ندارند که تا زمان گرفتن ویزا و رفتن شما با زبانت چه کار میکنی و چون این کلاس ها براشون هزینه داره پس دنبال کم کردن هزینه هستند و این طبیعی است.
    پاشای عزیز
    اگر هر کدوم از ما ها (بعنوان یک مهاجر)در فرایند جذب شدن در جامعه کبک دچار مشکل بشیم، این مساله در حقیقت به نوعی مشکل اون جامعه هم خواهد بود. چون بهر حال ما قراره درون اون جامعه زندگی کنیم. در صورت از دست دادن یک مهاجر یا موفق نبودن اون، به مراتب هزینه و زمان مضاعفی برای دولت کانادا در بر خواهد داشت. به عبارت دیگه مهاجرت ما یه پروسه win-win تلقی می شه! طبیعتا آنها باید به این موضوع دیدگاه کلان تری داشته باشند.
    رشته شيمي 12 امتيازي- فرانكوفون -> دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال: 2 فوريه 2011
    نامه مديكال : 10 نوامبر 2011 -> رسيدن مديكال به پاريس: 15 دسامبر 2011منتظر پاس ریکوئست: به مدت 7 ماه-بالاخره اومد: 19 جولای 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    سلام دوستان با توجه به پایان ۲۰۱۱ از دوستان ۲۰۰۹ که هنوز مدیکال دریافت نکردن خواهش می کنم یه اطلاع رسانی داشته باشن ببینیم تو چه وضعیتی هستیم . نفر اول خود من که فایل فدرالم ۱۳ دسامبر ۲۰۰۹ هست و ۱۶ می آپدیتم به دمشق رسیده ولی هنوز خبری از مدیکال نیست. یعنی ۵/۲۴ ماه از فایل فدرال و ۵/۷ ماه از آپدیت. پیشاپیش ممنون .
    سلام ما هم که اکتبر2009 هستیم و آپدیت مون هم 28 ژانویه 2011 رسیده بود دمشق! یعنی تقریبا یکسال گذشته و هیچ خبری نیست!
    فایل نامبر فدرال : اکتبر2009 -درخواست آپدیت : 20 دسامبر2010- ارسال آپدیت : 22 ژانویه 2011- آپدیت دوم 29 می 2012- منتظر مدیکال!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)