صفحه 445 از 2682 نخستنخست ... 3453954354364374384394404414424434444454464474484494504514524534544554955459451445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    سلام دوستان وکیل من خبر داد که دعوت به مصاحبه دوم شدم !!! ۲۲ مارس آنکارا. یه سوال دارم ازم خواستن اگه می خوام مترجم همزمان با خودم ببرم الان اعلام کنم . من انگلیسی و فرانسه ام بد نیست ولی چون مصاحبه امنیتی هست می خوام ریسک نکنم و با خودم یه مترجم همزمان رسمی ببرم . کسی می تونه اطلاعات بده که چه جوری می شه این افراد رو پیدا کرد و باهاشون مذاکره کرد. قیمت هاشون چه جوریه .....
    Hi

no need to ask someone to accompany! The embassy itself will involve someone during ur interview and consequently they will ask u which one of the languages is your favorite (Farsi, English, French, and Arabic) Normally, all the Iranians do speak in Farsi and that is why I am telling u "U do not need to ask someone to be during ur interview" The only thing u need during ur interview is ur passport and whatever mentioned in the letter which is available on ur attorney's table.

I had the same situation like u few months ago!
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

سلام دوستان گفتم شاید بهتر باشه اون بخش نامه سفارت رو بذارم چون ممکنه این مساله برای دیگران هم پیش بیاد:

INTERPRETATION: Applicants who are unable to communicate in English or French must make their own arrangements to come to the interview with a professional interpreter. The interpreter must presentdocuments of identification and proof of his/her professional status as an interpreter before the interview can begin. Neither immigration consultants nor family members will be allowed to interpret for applicants.
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

and what was yourwork??
    did you work for ISIRAN or VESARAT DEFA???

[QUOTE=ali57;601061]من چند تا سفر داشتم از جمله دو بار به اروپا و جاهای مشکوک مثل عراق یا لبنان نرفتم. احتمالا میخوان راجع به کارم بپرسن چون قبلا یکی از همکارام هم همین وضعیت براش پیش اومد ولی از اون نخواسته بودن هماهنگی مترجم همزمان رو خودش انجام بده معمولا تو سفارت مترجم هست ولی به من اینجوری گفتن .... باز خواهش می کنم اگه کسی می دونه مترجم همزمان رسمی دقیقاً یعنی چی و از کجا می شه پیدا کرد به من هم بگید مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

اجازه بدید اسم شرکت رو اینجا نگم ولی ما نه سپاه هستیم نه وابسته به سپاه ولی تو خیلی از پروژه ها ناچاراً با سپاه در تماسیم و اگه اشتباه نکنم شرکت ما هم جزو لیست تحریم هاست ولی به خدا کار بدی نمی کنیم نه شرکت و نه من یکی از دوستان هم در مورد آپدیت پرسیده بود بله ۷ ، ۸ ماهه آپدیت رو فرستادم اونجا صحبتی در مورد شرکت نکرده بودن فقط من یه تغییر تاریخ تولد تو شناسنامه دارم که دلیلش رو پرسیده بودن ....

[QUOTE=shahryarg;601421]and what was yourwork??
    did you work for ISIRAN or VESARAT DEFA???

من چند تا سفر داشتم از جمله دو بار به اروپا و جاهای مشکوک مثل عراق یا لبنان نرفتم. احتمالا میخوان راجع به کارم بپرسن چون قبلا یکی از همکارام هم همین وضعیت براش پیش اومد ولی از اون نخواسته بودن هماهنگی مترجم همزمان رو خودش انجام بده معمولا تو سفارت مترجم هست ولی به من اینجوری گفتن .... باز خواهش می کنم اگه کسی می دونه مترجم همزمان رسمی دقیقاً یعنی چی و از کجا می شه پیدا کرد به من هم بگید مرسی

CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

آدرس من بعد از 10 -15 روز دوباره برگشت . توکل به خدا . انشاء الله خبر های خوب میرسه
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    دوست عزیز وقتی تو چک لیسن جای شک و شبهه نداره، نباید بفرستی، تو همون چک لیست تاکید کرده مدارکی که خواسته نشده رو نفرستید.
    کارت پایان یا معافی خدمت را باید حتما بذارید تو چک لیست هم قید شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

سلام، آدرس ما هم برگشت.
    راستي از بچه‌هاي ژانويه‌اي فروم چه خبر؟ ديروز شنيدم كه براي يكي از آشناهاي ما با فايل نامبر 30 ژانويه 2010 مديكال آمده. خواهشاً اگر خبري شد ما رو بي‌خبر نذاريد بچه‌ها.
    غير ديمند
    تاريخ مصاحبه: دسامبر 2009
    فايل فدرال: 2 فوريه 2010
    تاريخ آپديت: 23 نوامبر 2011

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر نمایش پست ها
    سلام شاید سوالم اارتباطی به این تاپیک نداشته باشه ولی از دوستان خواهش می کنم کمکم کنید سوالم اینه که ایا برای مدارک فدرال بعد از اینکه سی اس کیو می گیری نباید کپی کارت پایان خدمتو بفرستیم چون تو چک لیست نیست ؟
    کارت پایان یا معافی خدمت را باید حتما بذارید تو چک لیست هم قید شده

dar nam emo
    سلام دوستان گفتم شاید بهتر باشه اون بخش نامه سفارت رو بذارم چون ممکنه این مساله برای دیگران هم پیش بیاد:

INTERPRETATION: Applicants who are unable to communicate in English or French must make their own arrangements to come to the interview with a professional interpreter. The interpreter must presentdocuments of identification and proof of his/her professional status as an interpreter before the interview can begin. Neither immigration consultants nor family members will be allowed to interpret for applicants.

as same as me :
    INTERPRETATION:
    Applicants who do not communicate in English, French, Arabic or Farsi will have to make their own arrangements to come to the interview with a professional interpreter. The interpreter will have to produce documents of identification and proof of his/her professional status before the interview can begin. Immigration consultants will not be allowed to interpret for their clients.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh2010 نمایش پست ها
    سلام، آدرس ما هم برگشت.
    راستي از بچه‌هاي ژانويه‌اي فروم چه خبر؟ ديروز شنيدم كه براي يكي از آشناهاي ما با فايل نامبر 30 ژانويه 2010 مديكال آمده. خواهشاً اگر خبري شد ما رو بي‌خبر نذاريد بچه‌ها.
    روز سی ژانویه شنبه هست و جمعه و شنیه روز تعطیل سفارت هست و فایل نامبر صادر نمی شود.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)