صفحه 447 از 2682 نخستنخست ... 3473974374384394404414424434444454464474484494504514524534544554564574975479471447 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,461 تا 4,470 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط abola
    روز سی ژانویه شنبه هست و جمعه و شنیه روز تعطیل سفارت هست و فایل نامبر صادر نمی شود.

دوست عزیز گفتن 30 ژانویه تاریخ فایل فدرالشون نه تاریخ ارسال مدیکالشون.
    روز سی ژانویه 2010 شنبه بوده اما گفته شد سی و یک ژانویه، اگر جاب افر با تائیدیه بگیرم باید بفرستم به فدرال یا اول به کبک؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    dar nam emo

as same as me :
    INTERPRETATION:
    Applicants who do not communicate in English, French, Arabic or Farsi will have to make their own arrangements to come to the interview with a professional interpreter. The interpreter will have to produce documents of identification and proof of his/her professional status before the interview can begin. Immigration consultants will not be allowed to interpret for their clients.
    با این تفاسیر شما به مترجم احتیاج نداشتید ولی برای دوستمون علی با توجه به اینکه اسمی از زبان فارسی و عربی برده نشده است باید مترجم با خودشون ببره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    روز سی ژانویه 2010 شنبه بوده اما گفته شد سی و یک ژانویه، اگر جاب افر با تائیدیه بگیرم باید بفرستم به فدرال یا اول به کبک؟
    مطمئنا باید بفرستید فدرال شما دیگه با کبک کاری ندارید،شما موفق به پیدا کردن جاب آفر شدید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

برای ما هم همینطور بود، ظاهرا سایت برای بعضی ها دیرتر آپدیت میشه، ما 9 نوامبر ایمیل مدیکال دریافت کردیم و در سایت 29 نوامبر وضعیتمون به In Process تغییر کرد..!!

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    دوستان بااینکه هفته گذشته برای من ایمیل مدیکال اومد ولی تازه امروز در Application Status من پروندم In Process شده ،واقعاً نمیدونم قضیه چیه ؟ البته من با پست آرامکس هماهنگ کردم که مدیکالم رو ازدفتر دمشق تحویل بگیرن.
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

Junior Member

من تقریبا 2 هفته قبل ایمیل پیگیری زدم که من دیمند هستم و 9 ماه از فایلم میگذره و خبری از مدیکال نیست. چند روز بعدش آدرسم حذف شد تا دیروز که ایملم رو جواب دادند. همون جواب کلیشه ای که در حال بک گراند چک هستیم و از طرف شما به اطلاعات جدیدی نیاز نیست و فقط باید منتظر ایمیل ما باشین. امروز هم دوباره آدرسم برگشته!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    سلام دوستان وکیل من خبر داد که دعوت به مصاحبه دوم شدم !!! ۲۲ مارس آنکارا. یه سوال دارم ازم خواستن اگه می خوام مترجم همزمان با خودم ببرم الان اعلام کنم . من انگلیسی و فرانسه ام بد نیست ولی چون مصاحبه امنیتی هست می خوام ریسک نکنم و با خودم یه مترجم همزمان رسمی ببرم . کسی می تونه اطلاعات بده که چه جوری می شه این افراد رو پیدا کرد و باهاشون مذاکره کرد. قیمت هاشون چه جوریه .....
    لطفا بگین:
    1: شما به بخش فدرال دعوت شدین یا کبک؟
    2: از شما چه مدارکی خواستن در زمان مصاحبه؟ سابقه بیمه؟ نامه اشتغال؟ سوئه پیشینه؟ یا ...؟

سلامادرس من هم ديروز برگشت
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar9 نمایش پست ها
    من تقریبا 2 هفته قبل ایمیل پیگیری زدم که من دیمند هستم و 9 ماه از فایلم میگذره و خبری از مدیکال نیست. چند روز بعدش آدرسم حذف شد تا دیروز که ایملم رو جواب دادند. همون جواب کلیشه ای که در حال بک گراند چک هستیم و از طرف شما به اطلاعات جدیدی نیاز نیست و فقط باید منتظر ایمیل ما باشین. امروز هم دوباره آدرسم برگشته!!!
    سلام. برای من هم همین اتفاق دقیقا افتاد.
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

Junior Member

دوتا سوال درباره پر کردن فرمها داشتم
    1- تو قرم declaration درباره سربازی، من معافیت پزشکی دارم، باید none بنویسم فقط یا بنویسم که معافیت دارم.دقیقا چی بنویسم؟
    2- تو فرم travel من یه مسافرت زمینی تو اروپا داشتم.باید اسم کسورها با پایتختشونو بنویسم؟ب تاریخ ورود به کشورها؟
    ممنون میشمم یکی راهنمایی کنه

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrangin نمایش پست ها
    دوتا سوال درباره پر کردن فرمها داشتم
    1- تو قرم declaration درباره سربازی، من معافیت پزشکی دارم، باید none بنویسم فقط یا بنویسم که معافیت دارم.دقیقا چی بنویسم؟
    2- تو فرم travel من یه مسافرت زمینی تو اروپا داشتم.باید اسم کسورها با پایتختشونو بنویسم؟ب تاریخ ورود به کشورها؟
    ممنون میشمم یکی راهنمایی کنه
    1- بنویس i was exempted from doing military service
    2- اسم کشور، شهر، تاریخ ورود، تاریخ خروج، هدف از سفر
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)