صفحه 451 از 2682 نخستنخست ... 3514014414424434444454464474484494504514524534544554564574584594604615015519511451 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

[QUOTE=amirabbas;604000]
    نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    390 دلار فرد اصلی و 150 دلار هر وابسته برای مصاحبه کبک و 550 دلار هزینه مدیکال و 490 دلار هزینه لندینگ فی به ازای هر نفر در پرونده برای فدرال بوده، در سال 2011 هزینه مصاحبه از 390 به 395 و از 150 به 152 دلار افزایش یافت.[/

550 دلار هزینه مدیکال ؟ مگه نباید اینو به دکتر اینجا بدیم؟
    یعنی هزینه فایل نامبر فدرال نداشتیم ؟
    شرمندم چون وکیل / مشاورم داده این پولها رو می خوام سرم کلاه نره . چون امروز دیگه رسما بهش اعلام کردم که خودم دیگه دنبال می کنم پروندم رو و مدارک آپ دیت رو هم 3 هفته پیش فرستادم. کلی قاطی کرد و منو کلی ترسونده که حتما به مصاحبه دوم دعوت می شید و مسئولیت کارتون با خودتونه. خلاصه کلی تو دلمو خالی کرده.
    مرسی
    خیر
    550 هزینه بررسی مدارک فدرال است 490 دلار هم Permanent Resident Fee هست که باید به سفارت پرداخت شود.
    هزینه مدیکال بصورت ریالی به دکتر پرداخت میشه
    وکیل شما برای شما استرس ایجاد کرده و مشکلی نیست فقط باید به سفارت اعلام کنید و اگه اشتباه نکنم فرمی هست که باید پرکنید و وکیلتان رو خلع ید کنید در صورتیکه قبلا بعنوان وکیل به او وکالت بر اساس فرم های فدرال داده باشید.
    ویرایش توسط پاشا : January 9th, 2012 در ساعت 03:37 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    390 دلار فرد اصلی و 150 دلار هر وابسته برای مصاحبه کبک و 550 دلار هزینه مدیکال و 490 دلار هزینه لندینگ فی به ازای هر نفر در پرونده برای فدرال بوده، در سال 2011 هزینه مصاحبه از 390 به 395 و از 150 به 152 دلار افزایش یافت.
    550 دلار مربوط به process fee فدرال می باشد و هزینه مدیکال هم در ایران به پزشک معتمد پرداخت می شود
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    چه مشکلی مثلا؟ به هر حال این راه حل عزل وکیل رو گذاشتن، یعنی میشه ازش استفاده کرد.
    من شنیدم تنها کاری که وکیل ممکنه بتونه بکنه، اینه که بعدها که شما وارد کانادا شدید، ازتون شکایت کنه. گویا کار بسیار پر دنگ و فنگ و هزینه بریه و معمولا وکلا ازش صرف نظر میکنن.
    آيا تنها فرستادن فرم عزل وكيل كافيه يا بايد همراه با نامه اي براي توجيه اين كار باشه؟
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Olga نمایش پست ها
    آيا تنها فرستادن فرم عزل وكيل كافيه يا بايد همراه با نامه اي براي توجيه اين كار باشه؟
    با سلام
    ما وقتي خواستيم وكيلمون را خلع كنيم ابتدا يك فرم 5476 را خودمان پر كرده و هر دو مان (من و همسر) امضا كرديم و يك نامه هم به همراه آن (تايپ شده همراه با امضا شامل آدرس پستي جديد و ايميل خودمان) به دمشق فرستاديم كه در آن گفته بوديم مي‌خواهيم از اين به بعد خودمان كارهايمان را پيگيري كنيم. بعد از دو سه هفته ايميل زديم و پيگيري كرديم و بهمان گفتند كه ايميل را نمي‌شناسند و ما اين بارفرم 5476 و نامه را برايشان ايميل كرديم. بعد از حدود 2 هفته آدرس پستي ما در سايت آمد و بعد از هميشه به خودمان ايميل مي‌زنند.

به اميد موفقيت و خبرهاي خوب براي همه
    غير ديمند
    تاريخ مصاحبه: دسامبر 2009
    فايل فدرال: 2 فوريه 2010
    تاريخ آپديت: 23 نوامبر 2011

[QUOTE=پاشا;604034]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    خیر
    550 هزینه بررسی مدارک فدرال است 490 دلار هم Permanent Resident Fee هست که باید به سفارت پرداخت شود.
    هزینه مدیکال بصورت ریالی به دکتر پرداخت میشه
    وکیل شما برای شما استرس ایجاد کرده و مشکلی نیست فقط باید به سفارت اعلام کنید و اگه اشتباه نکنم فرمی هست که باید پرکنید و وکیلتان رو خلع ید کنید در صورتیکه قبلا بعنوان وکیل به او وکالت بر اساس فرم های فدرال داده باشید.
    با تشکر از همه دوستان.
    والا نمی دونم که فرمی ارسال کرده بوده یا نه؟ ولی اصل CSQ دست خودمون هست و نامه آپ دیت هم برای خودم ایمیل شد. در سایت CIC هم آدرس منزل خودمون هست . آیا هنوز باید کار دیگه ای بکنم ؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

دوستان،

از آنجا كه آماده سازي مدارك فدرال پس از اخذ CSQ و پر كردن و ارسال فرمها در اين مرحله كاملا با مرحله قبل متفاوت است و به اين دليل كه تاپيكي مجزا براي اين مورد وجود نداشت و بسياري از دوستان در تاپيك هاي متفرقه راهنمايي ميشدند، جهت تجميع پستها تاپيك نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک) ايجاد شده است.

لطفا از اين پس سوالات در مورد نحوه آماده سازي مدارك و فرمهاي فدرال را در اين تاپيك دنبال نماييد.

نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

[QUOTE=amirabbas;604100]
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها

با تشکر از همه دوستان.
    والا نمی دونم که فرمی ارسال کرده بوده یا نه؟ ولی اصل CSQ دست خودمون هست و نامه آپ دیت هم برای خودم ایمیل شد. در سایت CIC هم آدرس منزل خودمون هست . آیا هنوز باید کار دیگه ای بکنم ؟
    پس مشکلی نیست راحت باشید . شما می توانید 1 میل پیگیری بزنید تا مطمئن شوید تنها با خودتان در ارتباط هستند و گرنه در آدرس گیرنده میل حتما میل وکیلتان هم خواهد بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh2010 نمایش پست ها
    با سلام
    ما وقتي خواستيم وكيلمون را خلع كنيم ابتدا يك فرم 5476 را خودمان پر كرده و هر دو مان (من و همسر) امضا كرديم و يك نامه هم به همراه آن (تايپ شده همراه با امضا شامل آدرس پستي جديد و ايميل خودمان) به دمشق فرستاديم كه در آن گفته بوديم مي‌خواهيم از اين به بعد خودمان كارهايمان را پيگيري كنيم. بعد از دو سه هفته ايميل زديم و پيگيري كرديم و بهمان گفتند كه ايميل را نمي‌شناسند و ما اين بارفرم 5476 و نامه را برايشان ايميل كرديم. بعد از حدود 2 هفته آدرس پستي ما در سايت آمد و بعد از هميشه به خودمان ايميل مي‌زنند.

به اميد موفقيت و خبرهاي خوب براي همه
    منظورتون اينه كه هم فرم عزل وكيل رو پست كنم به سفارت هم اسكنشو ايميل كنم؟
    با توجه به اينكه من هنوز در مرحله in process نيستم و نمي تونم آدرسي در سايت CIC ببينم از كجا مي تونم مطمئن بشم كه اونا عزل وكيلمو اعمال كردند ؟
    FFN: August 2011
    Update: 5 APRIL 2013
    Medical: 18 September
    Pass request : 9 october

Junior Member

من هم 2009 ی هستم و آدرسم حذف نشده و اتفاقا آدرسم هم اخیرا عوض شد و من تغییر آدرس رو با یک ایمیل به سفارت اعلان کردم ولی پس از حدود ده روز هنوز در سایت عوض نشده!

Junior Member

Post پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    لطفا بگین:
    1: شما به بخش فدرال دعوت شدین یا کبک؟
    2: از شما چه مدارکی خواستن در زمان مصاحبه؟ سابقه بیمه؟ نامه اشتغال؟ سوئه پیشینه؟ یا ...؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط movadin نمایش پست ها
    خیلی تبریک میگم به همه دوستان، قطعا با نزدیک شدن به سال میلادی جدید روند صدور مدیکال و ویزا دوباره از سر گرفته میشه.

ممنون از شما edrinaی عزیز، امیدوارم شما هم به زودی خبر های خوبی دریافت کنید.

در ضمن یکی از دوستان من جمعه در ترکیه مصاحبه داره و به من قول داده همه جزئیات مصاحبه های جدید رو اطلاع بده و من حتما اینجا به اشتراک می گذارم.

می خواستم از دوستانی که اینجا مطلب می گذارند خواهش کنم در صورت پیشرفت پرونده شون و دریافت مدیکال یا ویزا حتما اطلاع بدهند تا جدول غیر دیمند های کبک رو (که لینکش در امضای من هست) بتونیم بروز نگه داریم.
    ضمنا برای من هم مدیکال نیومده هنوز و در جدول رشته لیسانس بنده رو میتونید ثبت کنید: مهندسی شیمی. ممنونم! اگر خبری از مدیکالم شد حتما میگم..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)