صفحه 458 از 2682 نخستنخست ... 3584084484494504514524534544554564574584594604614624634644654664674685085589581458 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام
    آدرس من هم بعد از 2 هفته برگشت
    file federal 12april 2010

Junior Member

a
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1353 نمایش پست ها
    سلام ما هم آدرسمون بعد از یک ماه که حذف شده بود دوباره برگشت البته 2 هفته هست که آدرسمون برگشته ولی خبری نیست
    شما تاریخ فایل فدرالتون کی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1353 نمایش پست ها
    سلام ما هم آدرسمون بعد از یک ماه که حذف شده بود دوباره برگشت البته 2 هفته هست که آدرسمون برگشته ولی خبری نیست
    سلام. مطمئن باشید که طی چند روز آینده یک تغییری در پروسه کاریتون ایجاد میشه ، برای من هم همینطور بود و بعد از برگشت آدرسم مدیکالم ازطریق ایمیل اومد.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

[QUOTE=gitai;609237]
    نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها

میتونم بپرسم رشته تحصیلیتون چی بوده ؟
    رشته من ( متقاضی اصلی ) میکروبیولوژی و رشته خانمم شیمی بوده
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

فقط پاسپورت !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    علی جان لطفا بگین:
    1:از شما چه مدارکی خواستن در زمان مصاحبه؟ سابقه بیمه؟ نامه اشتغال؟ سوئه پیشینه؟ یا ...؟
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    علی جان لطفا بگین:
    1:از شما چه مدارکی خواستن در زمان مصاحبه؟ سابقه بیمه؟ نامه اشتغال؟ سوئه پیشینه؟ یا ...؟
    در نامه ای که برای دعوت به مصاحبه برای من اومد، از من خواسته شده بود که ضمن تکمیل مجدد فرم های مهاجرتی و همچنین تمکن مالی اگر تغییری در شرایطم بوجود اومده ( مثلاً بچه دار شدن ) در فرم ها بنویسم همچنین ازم خواسته شده بود فیش های حقوقی یک سال گذشته رو همراه داشته باشم که من هم 5 - 6 تا فیش رو ترجمع کردم و همراه داشتم ولی در روز مصاحبه اصلاً به فیش های حقوقی من نگاه هم نکرد.
    در روز مصاحبه چیزهایی که مورد بررسی قرار گرفت :

1- اصل پاسپورت و مطابقت با ترجمه
    2- آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات ( ترجمه و اصل مدرک )
    3- گواهی سابقه کار از شرکتی که توش کار میکنید.
    4- سرچ کار ( که البته وقتی ازم خواست و من اومدم که بهش نشون بدم گفت لازم نیست )
    5- پرسید بستگان یا دوستی در مونترال داری ؟ که من هم آدرس 2 نفر از دوستانم رو که در مونترال بودن گفتم ولی بازهم آدرس ها رو از من نخواست
    6- قرارداد کار یا بیمه خواست که من هم گفتم دارم و در مرحله ای که میخواستم بیمه بهش بدم گفت همون گواهی سابقه کار کفایت میکنه.
    همین ! That s All

[QUOTE=najimic;609922]در نامه ای که برای دعوت به مصاحبه برای من اومد، از من خواسته شده بود که ضمن تکمیل مجدد فرم های مهاجرتی و همچنین تمکن مالی اگر تغییری در شرایطم بوجود اومده ( مثلاً بچه دار شدن )]

دوست عزيز اين علي آقاي ما مصاحبه دوم دعوت شدن نه اون اولي که همه ما مي ريم
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    در نامه ای که برای دعوت به مصاحبه برای من اومد، از من خواسته شده بود که ضمن تکمیل مجدد فرم های مهاجرتی و همچنین تمکن مالی اگر تغییری در شرایطم بوجود اومده ( مثلاً بچه دار شدن ) در فرم ها بنویسم همچنین ازم خواسته شده بود فیش های حقوقی یک سال گذشته رو همراه داشته باشم که من هم 5 - 6 تا فیش رو ترجمع کردم و همراه داشتم ولی در روز مصاحبه اصلاً به فیش های حقوقی من نگاه هم نکرد.
    در روز مصاحبه چیزهایی که مورد بررسی قرار گرفت :

1- اصل پاسپورت و مطابقت با ترجمه
    2- آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات ( ترجمه و اصل مدرک )
    3- گواهی سابقه کار از شرکتی که توش کار میکنید.
    4- سرچ کار ( که البته وقتی ازم خواست و من اومدم که بهش نشون بدم گفت لازم نیست )
    5- پرسید بستگان یا دوستی در مونترال داری ؟ که من هم آدرس 2 نفر از دوستانم رو که در مونترال بودن گفتم ولی بازهم آدرس ها رو از من نخواست
    6- قرارداد کار یا بیمه خواست که من هم گفتم دارم و در مرحله ای که میخواستم بیمه بهش بدم گفت همون گواهی سابقه کار کفایت میکنه.
    همین ! That s All
    ممنون دوست عزيز ولي منظور دوستمون مدارك مورد نياز در مصاحبه دوم در آنكارا است .

Junior Member

رشته من دامپزشکیه و مرسی از جوابتون من دندانپزشک و پزشک تو سال 2010 میشناسم که مدیکال گرفتن سر 12 ماه از مصاحبه ودر ضمن داستان این مصاحبه دوم چیه؟

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

من واقعا امیدوارم این انتظارها به زودی تموم بشه.بچه ها کسی اطلاع داره از غیردیمندهای فوریه 2010 به بعد کسی اپدیت دریافت نکرده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)