صفحه 502 از 2682 نخستنخست ... 240245249249349449549649749849950050150250350450550650750850951051151255260210021502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2011 نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم.شما هم مشروط شده بودین؟مدارکتونو پس فرستادن؟چقدر طول کشید تا csq را دادن؟ممنون میشم اگه جواب بدین.
    راستش وضعیت ما کمی عجیب بود ما مشروط نشده بودیم. خانم دنیلا گفت از نظ من شما رد هستید ولی چون امتیازاتتون بالاست(2 تا بچه دارید و تحصیلاتتون هم زیاده) من به تنهایی نمیتونم شما رو رد کنم و تمام تلاشم رو میکنم که سوپروایزر رو قانع کنم شما رو رد کنه. شرح کاملتر رو در صفحات قبل نوشتم.

Junior Member

مرسی از پاسخ سریعتون. ببخشید که دوباره میپرسم یعنی برم صرافی و بگم یه مانی اردر به فلان مبلغ در وجه حامل میخوام کفایت میکنه.؟ من خیلی در امور مالی وارد نیستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    در وجه حامل یا GENERAL

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    ولي آدرس ما برنگشته است و كماكان حذف آدرس هستيم .
    تو این مدت آدرس ما که اصلا تغییری نداشته حالا نمیدانم وضعیت پرونده ما چی هست

ApplyAbroad Veteran

شما با توجه به تاريخ فايل نامبرتون فقط به درخواست آپديت يا ايميل مديكال فكر كنيد . همه ما با كوچكترين تغييري در status به وجد مي آئيم ولي از مديكال...................خبري نيست.

وضعیت پرونده ما هم دقیقا مثل شما هیچ تغییری نداشته است.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fidim نمایش پست ها
    راستش وضعیت ما کمی عجیب بود ما مشروط نشده بودیم. خانم دنیلا گفت از نظ من شما رد هستید ولی چون امتیازاتتون بالاست(2 تا بچه دارید و تحصیلاتتون هم زیاده) من به تنهایی نمیتونم شما رو رد کنم و تمام تلاشم رو میکنم که سوپروایزر رو قانع کنم شما رو رد کنه. شرح کاملتر رو در صفحات قبل نوشتم.
    ممنون از توضیحتون ما هم با دنیلا مصاحبه داشتیم ولی مورد شما خیلی عجیب بوده .ما 2ماه پیش مصاحبه داشتیم و هنوز خبری نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fidim نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ سریعتون. ببخشید که دوباره میپرسم یعنی برم صرافی و بگم یه مانی اردر به فلان مبلغ در وجه حامل میخوام کفایت میکنه.؟ من خیلی در امور مالی وارد نیستم
    با سلام دوست عزیز

عنوانی که باید روی مانی اوردر داشته باشه دقیقا باید باشه Receiver General for Canada
    پیشنهاد میکنم با مداد مشکی (که شبیه خودکار هست) پشت مانی اوردر اسم و شماره پاس و شماره پرونده رو بنویسید ( با مداد میگم چون اگر به هر دلیلی مانی اوردر برگشت خورد (برای خودم این اتفاق افتاد) بتونید پاک کنید و پس بدید)

(پاشا جان این حامل چیه نوشتی دوست گلم!)
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

ApplyAbroad Hero

سلام. اگرچه خیلی مونده تا مدیکال ما ، اما نمیدونم چرا از روزی که فایل نامبرم اومده تحمل مشکلات اینقدر برام راحت شده، هر مشکلی که پیش میاد، میگم اشکال نداره 2-3 سال تحمل کنم این چیزا تموم میشه، اکرچه که میدونم مشکلات جدید شروع میشه، ولی واقعاً تحمل الان برام خیلی راحت تر شده! پیشنهاد میکنم دوستان دیگه هم زیاد به خودشون سخت نگیرن که چرا مدیکالها نمیاد.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    سلام. اگرچه خیلی مونده تا مدیکال ما ، اما نمیدونم چرا از روزی که فایل نامبرم اومده تحمل مشکلات اینقدر برام راحت شده، هر مشکلی که پیش میاد، میگم اشکال نداره 2-3 سال تحمل کنم این چیزا تموم میشه، اکرچه که میدونم مشکلات جدید شروع میشه، ولی واقعاً تحمل الان برام خیلی راحت تر شده! پیشنهاد میکنم دوستان دیگه هم زیاد به خودشون سخت نگیرن که چرا مدیکالها نمیاد.
    چون شما به سلامتی تازه قبول شدید این حس رو دارید و طبیعی هست و من دوران شما رو گذروندم. صبر کن تا چند ماه بگذره , خودت میای همین جا میگی چی شد این مدیکالااااااااااااا

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meetplanet نمایش پست ها
    چون شما به سلامتی تازه قبول شدید این حس رو دارید و طبیعی هست و من دوران شما رو گذروندم. صبر کن تا چند ماه بگذره , خودت میای همین جا میگی چی شد این مدیکالااااااااااااا
    هردوتاتون درست میگین....
    آدم وقتی فکر میکنه قراره بره تحمل خیلی چیزا براش راحت تر میشه... از طرفی هم جدی چرا این مدیکالها نمیاد پس؟!!!!!!!!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)