صفحه 510 از 2682 نخستنخست ... 1041046050050150250350450550650750850951051151251351451551651751851952056061010101510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer نمایش پست ها
    من الان سایت رو چک کردم.هیچ خبری نیست و همچنان in process هستیم.واقعأ اینا شورش رو در آوردند.اصلأ کار نمی کنند.معلوم نیست کی میخوان کار پرونده ها رو شروع کنند.
    كاملا به شما حق ميدهم.ولي باز براي شما جاي شكرش باقيه كه خوان آخر هستيد و خيالتون راحته نه مثل ما بلاتكليف.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

ببخشید اگه ما ویزا مون بیاد میتونیم چقدر دلار 1226 بگیریم ومابقیشو از کجا بایستی بگیریم یعنی باید دلار2000 تومان باید بگیریم .ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    ببخشید اگه ما ویزا مون بیاد میتونیم چقدر دلار 1226 بگیریم ومابقیشو از کجا بایستی بگیریم یعنی باید دلار2000 تومان باید بگیریم .ممنون میشم راهنمایی کنید
    با ویزا نفری 1500 دلار مسافرتی می تونید بگیرید و باقی آزاد از تو کوچه پس کوچه های استانبول ، دلال ها جلوی صرافی ها هم وای میستن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    با ویزا نفری 1500 دلار مسافرتی می تونید بگیرید و باقی آزاد از تو کوچه پس کوچه های استانبول ، دلال ها جلوی صرافی ها هم وای میستن
    سلام. کسی می دونه وضعیت ارسال پول به کانادا الان چطوره. یعنی اگه بشه با همین سه چهار هزار تا بریم اونجا حساب باز کنیم بعد پولامونو حواله کنیم به اون حساب. من شنیدم حواله پول هم با مشکل مواجه شده. ولی خوب باید راه حقوقی ای داشته باشه. مثلا اگر بتونیم ثابت کنیم این پول مال خودمونه و تو حسابمونه و قراره بره تو حساب خودمون تو کانادا شاید بشه کاری کرد چهل پنجاه هزار تا منتقل کرد. کسی اطلاع داره؟
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه وضعیت ارسال پول به کانادا الان چطوره. یعنی اگه بشه با همین سه چهار هزار تا بریم اونجا حساب باز کنیم بعد پولامونو حواله کنیم به اون حساب. من شنیدم حواله پول هم با مشکل مواجه شده. ولی خوب باید راه حقوقی ای داشته باشه. مثلا اگر بتونیم ثابت کنیم این پول مال خودمونه و تو حسابمونه و قراره بره تو حساب خودمون تو کانادا شاید بشه کاری کرد چهل پنجاه هزار تا منتقل کرد. کسی اطلاع داره؟
    سلام. یه سری به این تاپیک بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...F%D8%A7/page15

Junior Member

حواله کارمزدهای بالا می گیرند صرافی ها برای فرستادنش. به صرفه نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط bitasa نمایش پست ها
    حواله کارمزدهای بالا می گیرند صرافی ها برای فرستادنش. به صرفه نیست .
    یکی از دوستان می گفت بانک پاسارگاد اینکار و می کنه با قیمت مناسب ولی راستش من خودم تحقیق نکردم تا این مدیکال نیاد حال و حوصله این کارارو ندارم. لطفا اگر کسی تحقیق کرد یا بهترشو پیدا کرد بگه تا همه بدونیم. البته تو تاپیک خودش :-)))

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

از دوستان خواهش می کنم از صحبت در مورد مسائل بی ربطی مانند قیمت دلار و غیره در این تاپیک خودداری کنند،بعضی از دوستان ظاهرا به نام تاپیک توجهی نمی کنند!
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer نمایش پست ها
    من الان سایت رو چک کردم.هیچ خبری نیست و همچنان in process هستیم.واقعأ اینا شورش رو در آوردند.اصلأ کار نمی کنند.معلوم نیست کی میخوان کار پرونده ها رو شروع کنند.
    نمی دونم چقدر ممکنه درست باشه .فقط جهت اطلاع شما: (تماس تلفنی یک متقاضی در تاریخ ۱۳ فرویه یعنی امروز با سفارت کانادا در انکارا)
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...197.12795.html

نقل قول نوشته اصلی توسط fp767 نمایش پست ها
    نمی دونم چقدر ممکنه درست باشه .فقط جهت اطلاع شما: (تماس تلفنی یک متقاضی در تاریخ ۱۳ فرویه یعنی امروز با سفارت کانادا در انکارا)
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...197.12795.html
    سلام به همه مطلبي كه دوستمون لينك كرده به نظر درست مياد چون من از طريق يكي از دوستان از سفارت كانادا در دمشق خبر دار شدم تا خرداد پرونده هايي كه بيش از يكسال است كه در نوبت مديكال هستند پاسخ دريافت ميكنند . البته هيچ بعيد نيست؛ چون زماني كه مديكالها 6 ماهه ميومد، سوريه تا سالي 12000 پرونده رو هم بررسي كرده . اگه نيرو ها را جهت سر وسامان دادن فرستاده باشند آنكارا بايد منتظر اخبار خوبي در ماه آتي باشيم . اميدوارم عيدي براي دوستان مديكال باشه ،كه فكر كنم بهترين عيدي
    اسال مدارك به دفتر كبك تير 89, فايل نامبر كبك Sept 2010 ,مصاحبه April 14 ,فايل نامبر فدرال 18 آوريل 2011 ==دریافت آپدیت از پاریس 15 آوریل 2013==دریافت آپدیت توسط پاریس 25 آوریل ==IN PROCESS در سایت از 17 می 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)