صفحه 54 از 2682 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

این نامه ای بود که واسه من اومد:
    her Monsieur :
    Veuillez noter que votre dossier est à l'étape des examens médicaux. Afin d'éviter tous délais causés par les services de courrier normal, vous êtes fortement encouragés de choisir une des options suivantes :

a) vous présenter en personne à l'ambassade du Canada à Damas en Syrie, ou autoriser une autre personne pour qu’elle prenne les instructions et formulaires médicaux à votre place ou bien;

b) prendre un arrangement avec votre compagnie de courrier commercial afin qu'elle recueille les documents à votre place, La compagnie de courrier aura besoin des renseignements suivants: votre numéro de dossier, notre numéro de téléphone mentionné ci-dessous et une indication que l'enveloppe est à la section des visas.

Si vous pensez que les options énumérées ci-dessus ne sont pas possibles, veuillez informer notre bureau et nous fournir une adresse fiable pour pouvoir vous envoyer les formulaires médicaux. Si vous ne répondez pas à cette requête dans les dix jours suivants cette demande, vos formulaires et instructions médicaux vous serons envoyé par courrier normal à l'adresse déjà au dossier.

Merci,

Service des visas - (RSS)
    B.P 3394
    Telephone: (963-11) 611-6851

و اما قصه

فایل فدرال رو که باز میکنی و فایل نامبرتو که میگیری منتظر میشی و یهو این ایمیل برات میاد. البته واسه بعضی به انگلیسیه. چون من از اول باهاشون فرانسه مکاتبه کردم واسم به فرانسوی فرستادن. که البته مهم هم نیست. آها راستی اینم بگم. وقتی من فایل فدرالمو باز میکردم سوئ پیشینه ای که دادم ترجمه اش رو دادم اما اصلش رو یادم رفت بدم. یه ایمیل اومد 20 روز بعد از گشایش فایل فدرال که اصلشو بفرستم. همینطور یه سری برچسب خالی برام فرستادن که باید با آدرسم به انگلیسی و فارسی پرشون میکردم. اون کارارو کردم و بعد این ایمیل بالایی اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vakilian1363 نمایش پست ها
    بچه ها ایمیل مدیکال با چه ایمیل اَدرسی فرستاده می شه و چه موضوعی ؟ می شه یکی نمونه متن ایمیلش رو بذاره ؟

مهدی جان یه توضیح کوچولو ( اما کامل ! ) در مورد ایمیل مدیکال بده لطفاً . از اینجا شروع کن لطفاً که ما فایل فدرال باز می کنیم . به بعضی ها ایمیل می زنن برای تکمیل مدارک و واسه بعضی ها هم هیچ مدرک آپدیت شده ای احتیاج نیست . ... از اینجا به بعدش رو بگو لطفاً D:
    Quebec File Number: 2009-11-14
    Interview:
    2010-06-29
    Federal File Number:
    2010-06-30
    Medical Issued:
    2010-11-10

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

مهدي جان تبريك ايشالا هميشه موفق باشي فوق هوا فضا چند امتيازيه؟ 16 يا 12 ؟ اميدوارم واسهمنم حداكثر تا عيد مديكالم بياد !
    سلام دوست عزیز
    شما فایل فدرالتون که واسه 2010 jul هست چطوری ممکنه مدیکالتون تاعید بیاد.البته ببخشید که اینو میگم. والا هنوز مدیکال بچه های sep 2009 نیومده!!!!!!!
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

)) ليلا جون ميگن وصف العيش ، نصغ العيش !!! از اونجاييكه رشتم ديمنده و فرانكوفن شناخته شدم ، و چند تا از دوستامون تو همين سايت كه شرايط مشابه من داشتن ( البته اونا يا هوافضا بودن يا شيمي ! ) مديكالشون اومده منم اميدوارم كه حداكثر تا عيد بياد مديكالم !!

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما فایل فدرالتون که واسه 2010 jul هست چطوری ممکنه مدیکالتون تاعید بیاد.البته ببخشید که اینو میگم. والا هنوز مدیکال بچه های sep 2009 نیومده!!!!!!!
    NOC Code 1122 Professional Occupations in Business Services to Management
    تاريخ صدور فايل نامبر كبك
    5 بهمن 1388 / 2010 , 25 .Jan
    تاريخ ايميل دعوت به مصاحبه 4 خرداد 1389 / 2010 , 25 .May
    تاريخ مصاحبه ،
    صدور CSQ و فايل نامبر فدرال 6 مرداد 1389 / 2010 , 28 .Jul

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    امیدوارم اینطور که میگید بشه.
    Bon chance
    صدو در صد به همین صورت میباشد
    مدت زمان بررسی پرونده و نهایت صدور مدیکال و ویزا بستگی به نظر افیسر مصاحبه کننده (که شامل نوع رشته و ...) میباشد. معمولا پرونده های دارای اولویت حداکثر تا 6 ماه و پرونده های بدون اولویت 12 تا 18 ماه وقت نیاز دارند.
    تاریخ صدور فایل نامبر: Le 17 Mai 2010 - تاریخ مصاحبه و Le 19 Sep 2010: CSQ - تاریخ فایل نامبر فدرال: Le 06 Oct 2010 - تاریخ دریافت ایمیل مدیکال: Le 26 Jun
    تاریخ دریافت مدیکال از پست: Le 29 Jun - تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس: Le 12 Jul - تاریخ پاس ریکوئست: Le 10 Aug 2011

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimola نمایش پست ها
    ایا نظر افسر درتعجیل پروسه مدیکال تاثیری داره؟
    نظر افیسر تاثیری نداره چون همه چیز براساس دستور العمل مشخص انجام میشه و قانون داره

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

)) ليلا جون ميگن وصف العيش ، نصغ العيش !!! از اونجاييكه رشتم ديمنده و فرانكوفن شناخته شدم ، و چند تا از دوستامون تو همين سايت كه شرايط مشابه من داشتن ( البته اونا يا هوافضا بودن يا شيمي ! ) مديكالشون اومده منم اميدوارم كه حداكثر تا عيد بياد مديكالم !!
    آفرین به این مثبت اندیشی و نکته دیگه اینه که فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دیمنده وای هانی عزیز چون کارت درسته پس مدیکالت حتما زود میاد

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin.jalali نمایش پست ها
    صدو در صد به همین صورت میباشد
    مدت زمان بررسی پرونده و نهایت صدور مدیکال و ویزا بستگی به نظر افیسر مصاحبه کننده (که شامل نوع رشته و ...) میباشد. معمولا پرونده های دارای اولویت حداکثر تا 6 ماه و پرونده های بدون اولویت 12 تا 18 ماه وقت نیاز دارند.
    آمدن مدیکال بچه های سپتامبری خیلی چیز ها رو مشخص میکنه چون اگه تاخیر بیشتر از این باشه اومدن مدیکال میشه 24 ماهه.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsad79 نمایش پست ها
    جهت اطلاع شما باید بگم که خود آفیسر به من گفت که شما فرانکوفون هستید. در صورتی که زبان مادری من فارسی است.
    حق با شماست دوست عزیز. من قبلن فکر می کردم فرانکوفون فقط به کسی گفته میشه که زبان مادریش فرانسه هست ولی طبق گفته دوستان متوجه شدم که به کسی که زبانش از یک حدی بالاتر باشه هم گفته میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

پاشا جان , من هم فوق دیپلمم مدیریته هم لیسانسم . امتیازم رو 12 داد . اما لیسانس حساب کرد . فقط اینو میدونم (; واقعیت هم اینه که برام مهم به چی چند داده !! مهم این بود که CSQ بگیرم که گرفتم !! الانم مهم اینه که مدیکالم بیاد بدون هیچ مشکلی . اینکه زودتر دیرتر شه خیلی اهمیت نداره .. من هر روز جی میلم رو باز می ذارم تا نامه ی مدیکالم بیاد !!! فک کن ! )))
    مرسییییییییی از انرژی مثبتی که دادی ..

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    آفرین به این مثبت اندیشی و نکته دیگه اینه که فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دیمنده وای هانی عزیز چون کارت درسته پس مدیکالت حتما زود میاد
    NOC Code 1122 Professional Occupations in Business Services to Management
    تاريخ صدور فايل نامبر كبك
    5 بهمن 1388 / 2010 , 25 .Jan
    تاريخ ايميل دعوت به مصاحبه 4 خرداد 1389 / 2010 , 25 .May
    تاريخ مصاحبه ،
    صدور CSQ و فايل نامبر فدرال 6 مرداد 1389 / 2010 , 28 .Jul

Junior Member

سلام بچه های عزیز
    من فایل نامبر 3 نوامبر 2009 هستم. هفته پیش از سفارت پیگیری کردم و جواب زیرو گرفتم.
    Please be advised that the application is in queue for review. We are now processing applications received prior to September 2009. Please note that medical instructions will ONLY be issued once the application has passed mandatory background checks. In the meantime, if there is any change in the information submitted for the application please inform us at the coordinates below as soon as possible.
    امیدوارم مدیکال بچه های سپتامبر زودتر صادر بشه.
    خوب باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)