صفحه 583 از 2682 نخستنخست ... 8348353357357457557657757857958058158258358458558658758858959059159259363368310831583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,821 تا 5,830 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

متاسفانه من سابقه بیمه زیاد ندارم و سابقه من از 2 تا شرکت هستش در حالی که اعلام کردم من فقط توی یک شرکت کار می کردم.این یک سال لخیر هم بیمه برام رد نشده نمیدونم باید واسه سابقه بیمه چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_sun نمایش پست ها
    متاسفانه من سابقه بیمه زیاد ندارم و سابقه من از 2 تا شرکت هستش در حالی که اعلام کردم من فقط توی یک شرکت کار می کردم.این یک سال لخیر هم بیمه برام رد نشده نمیدونم باید واسه سابقه بیمه چیکار کنم؟
    قراردادهای کاریتونو ترجمه کنید ،من بعضی از سوابقمو اینطوری ثابت کردم ، دو مهره هم زمان ترجمه کردم ،(دادگستری و امور خارجه ) و توضیح دادم که یا بیمه نشده بودم ،قبول کردند .موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    قراردادهای کاریتونو ترجمه کنید ،من بعضی از سوابقمو اینطوری ثابت کردم ، دو مهره هم زمان ترجمه کردم ،(دادگستری و امور خارجه ) و توضیح دادم که یا بیمه نشده بودم ،قبول کردند .موفق باشید
    این دفعه اوله که سابقه بیمه خواستن. خیلی عجیبه. جمع کردن سوابق بیمه اگر از چند دفتر بیمه باشه چندین ماه طول می کشه. آیا کسی نظری داره؟ فکر می کنید باز هم این رو درخواست کنند؟
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Senior Member

بچه ها البته این خبر قبلا گفته شده بود به طور غیر رسمی. ولی امروز بطور رسمی اعلام شد. تمام پرونده های فدرال (نه کبک) که قبل از 2008 فایل شده اند کنسل شد و من فکر می کنم این به نفع ما باشه چون که زمان بیشتری برای بررسی پرونده های ما دارند. چون طبق خبر این کنسلی شامل 280,000 پرونده می شود. این هم لینک خبر در سایت CIC:

http://www.cic.gc.ca/english/departm...012-03-30a.asp
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

چرا با آچدیت این سابقه رو نخواستن ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    بچه ها البته این خبر قبلا گفته شده بود به طور غیر رسمی. ولی امروز بطور رسمی اعلام شد. تمام پرونده های فدرال (نه کبک) که قبل از 2008 فایل شده اند کنسل شد و من فکر می کنم این به نفع ما باشه چون که زمان بیشتری برای بررسی پرونده های ما دارند. چون طبق خبر این کنسلی شامل 280,000 پرونده می شود. این هم لینک خبر در سایت CIC:

http://www.cic.gc.ca/english/departm...012-03-30a.asp
    سلام. اولاً که فرقی به حال ما نمیکنه، چون اون پرونده ها عملاً چند ساله که متوقف شده و رسیدگی نشده. ثانیاً هنوز تصویب نشده و لایحه دولته، البته به احتمال 99 درصد تصویب میشه ثالثاً بنده شخصاً اصلاً خوشحال نشدم، اون بندگان خدا چه گناهی کردن که بعد از 4-5 سال پرونده شون برگشت خورده؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member barbin آواتار ها

آفیس آنکارا هم که حسابی با کار زیاد همه رو شرمنده میکنه
    خیلی از ما سابقه بیمه نداریم دولت کبک هم که ما رو قبول کرد حالا بعد این همه انتظار این بهانه جویی ها از آفیس آنکارا ....
    دوست من اگه میشه یکم جزییات بیشتری از وضعیت پرونده خودت بگو تا ببینیم که وضع پرونده شما خاص بوده یا قرار دوباره بخش فدرال همه پرونده ها رو بررسی مجدد کنه
    federal file number: 22 March 2010
    update: 13 December 2011
    medical: 10 July 2013

میشه بپرسم 1- وکیل داشتید 2- زمان تشکیل پرونده و یا مصاحبه گواهی کار بهمراه خودتون داشتید ؟3- رزومه کاری در هیچ مرحله ای به اونها ارایه کردید ؟؟؟جواب شما مهمه تا بتونیم بشما یک راه حل توصیه کنیم موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

دوستان،
    20 مارس یک ایمیل برای وکیل من آمد که از من یک توضیح در مورد کارم خواستن (فقط بنویسم که چه کارهایی کردم) و 30 روز به من فرصت دادن تا براشون بفرستم. در ضمن در نامه توضیح داده که پرونده من در آنکارا در حال بررسی می باشد.در ضمن در دسامبر 2011 آپدیت ارسال کرده بودم. ظاهرا آفیسر های جدید زیاد به آفیسر های قبلی اعتماد ندارن و دارن بعضی از مدارک رو از نو در خواست میکنن. متن ایمیل رو براتون میزارم.

Dear Sir / Madam,

This refers to your application for permanent residence in Canada. Following the closure of the Immigration Section in Damascus, your application is now being processed in Ankara. In order to complete the processing of your application, you must do the following within 30 days of the date of this letter. Failure to do so could result in the refusal of your application.

- The applicant Mr. ------ notes that he has worked as a computer programmer/self employed for some Iranian company between --- ----. No name and no proof is provided. You must mention the names of the companies you have been working during this period including your duties, responsibilities and business scope of all the employers. You must provide this information in writing via fax or an attachment via e-mail.

We tried several times to get in touch with you via phone number you have provided in your application form but no reply. Please provide us your new and updated contact information.

Please note that if you do not comply with this request within 30 days of the date of this letter, your application for permanent residence in Canada will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Please note: It is your responsibility to ensure that the information you provide our office is accurate and up-to-date. Please inform us immediately if there are any changes to the information or documents you have submitted. If there is a change in your legal status or that of any family member (marriage, birth, death, divorce, etc.) you must notify us before visas are printed.
    Place a copy of this letter on top of your submission.

PLEASE READ THE FOLLOWING CHANGES TO PROCEDURES FOR SUBMITTING DOCUMENTS AND PASSPORTS:

All correspondence/documents must be sent directly to the Canadian Embassy in Ankara at the address indicated above. DO NOT send or submit any documents to our offices in Tehran. Any correspondence you send to these offices will be returned to you.

Your file is being processed in Ankara. No representations, faxes, telephone calls or correspondence can or will be answered by Tehran; all inquires must be sent directly to the visa office in Ankara.

Please quote your file number, as well as your telephone & fax numbers on all correspondence and on every document you send to us.

Sincerely,
    Immigration Section (NE)
    csq:5 oct 2009 -- FFN:14 feb 2010 --Update 26 NOV 2011
    Medical : 24 Sep 2012
    Pass request : 7 Nov 2012

مرسی بچه ها.من توی یک شرکت خصوصی کارمیکنم.رشته من امار هستش ولی چون قبل از 14 اکتبر 2009 اقدام کردم قانون 14 اکتبر به من نخورد.راستی این مدارک رو باید پست کنم یا ببرم انکارا تحویل بدم.هرچند درباره جمع کردن سابقه بیمه دردسر زیاد دارم
    در نامه شما قید شده که اگر مدارکی رو که خواستند ظرف 60 روز نفرستید پرونده شما مطابق مدارکی که قبلا فرستادید بررسی میشه. ظاهرا مدارکی که داده بودید شامل سابقه بیمه نبوده. ولی خوب اگر اینطور بشه یعنی مطابق اونها عمل کنند آیا ممکن نیست پذیرفته بشید؟ من خودم پنج شش سال سابقه بیمه دارم ولی مال قبل از سال 85 . اگر امتیاز دهی رو بر اساس زمان اپلای کردن ما در نظر بگیرن ممکنه قابل قبول باشه ولی در غیر اینصورت....
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)