صفحه 61 از 2682 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970711111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال

نقل قول نوشته اصلی توسط hkbbab نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم 26 آگوستم (2009) و خبری نیست خیلی دیر شده!
    سلام
    آیا ایمیل پیگیری زدید؟ چون واقعا مال شما خیلی دیر شده....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

دوست من رشته حقوق و با فایل نامبر فدرال 16 سپتامبر2009 دیروز ایمیل مدیکالش رسید... با توجه به اخبار سایر وبلاگها 2 نفر 21 و 28 سپتامبر هم مدیکال گرفتن...از خیلی از سپتامبریها هم اپدیت خواستن ...
    مثل اینکه بالاخره یه حرکتی نشون دادن...
    فایل نامبر کبک: 5 ژانویه 2009 / مصاحبه : 9 زوئن 2009 / فایل نامبر فدرال : 12 اکتبر 2009 / دریافت ایمیل آپدیت : 12 ژانویه 2011 / رسیدن آپدیت به سفارت : 14 فوریه 2011 / ایمیل مدیکال : 2 مارس 2011 / رسیدن مدیکال به پاریس: 18 مارس 2011 / پاس ریکوئست: 12 آوریل 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roksana2009 نمایش پست ها
    سلام
    آیا ایمیل پیگیری زدید؟ چون واقعا مال شما خیلی دیر شده....
    سلام
    یه بار جواب دادم نمیدونم چرا جوابم پاک شد
    در هر صورت از منشی مشاورم پیگیری کردم گفت انفرادی پیگیری نمی کنن و یک نامه کلی برای همه موکلا زدن در هر صورت خودم نمی تونم مستقیم از سفارت پیگیری کنم همین موضوع نگرانم کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    سلام به دوستان من ۷ سپتامبر ۲۰۰۹ هستم ولی خبری نیست
    سلام دوست عزیز ، شما ایمیلی دریافت کردید ؟ من 10 سپتامبر هستم و هیج خبری نشده یکی از دوستانم آخر سپتامبر و ایمیل آپدیت گرفته واقعا معلوم نیست که اونجا چی می گذره...

Junior Member

سلام
    یه بار جواب دادم نمیدونم چرا جوابم پاک شد
    در هر صورت از منشی مشاورم پیگیری کردم گفت انفرادی پیگیری نمی کنن و یک نامه کلی برای همه موکلا زدن در هر صورت خودم نمی تونم مستقیم از سفارت پیگیری کنم همین موضوع نگرانم کرده
    سلام دوست عزيز
    به نظر من حتما خودت پيگيري كن و به اين آدرس ايميل بزن damascus-im-enquiry@international.gc.ca
    مطمئن باش بهت جواب ميدن. پيگيري دسته جمعي فايده نداره. يكي از دوستاي من كه 22 آگوست بود، 26 آگوست نامه مديكالش اومد و الان 1 ماهه كه رفته. چون 2 هفته قبل خودش پيگيري كرده بود.

Junior Member

I have the file number on September 7, 2009 but nothing exciting has happened yet.
    How about you guys

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

يكي از دوستام الان يه ماهه كه مصاحبه قبول شده و فايل نامبر گرفته .اما تو سايت فدرال اصلا نمي تونه وضعيتش رو چك كنه .علتش چيه و اينكه آيا بايد منتظر باشه يا اينكه ايميل پيگيري بزنه؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    يكي از دوستام الان يه ماهه كه مصاحبه قبول شده و فايل نامبر گرفته .اما تو سايت فدرال اصلا نمي تونه وضعيتش رو چك كنه .علتش چيه و اينكه آيا بايد منتظر باشه يا اينكه ايميل پيگيري بزنه؟
    سلام
    اگه بین اجزای فامیلی خط تیره یا فاصله دارید همه رو حذف کنید بعضی وقتا به خاطر این فاصله ها قبول نمی کنه مثلا hasanpour به جای hasan pour یا hasan-pour

Junior Member

سلام
    برای ما ایمیل آپیدیت مدارک به صورت زیر آمد. (فایل نامبر فدرال سپتامبر)
    بد نیست با فرمت کلی آن آشنا بشید:

This refers to your application for permanent residence in Canada. Please return this form with the requested documents:

- For your employment with each of , XXXXXXX and XXXXXX, please provide the follwing details:
    *Full name of the company in English and Farsi
    *If the company is private or public
    *Main services/goods/products of company
    *Main clientele
    *Countries of export/import, goods/services imported/exported, if applicable
    *Your title and specific duties
    Please be as detailed as possible.
    - For your SPOUSE'S employment with each of XXXXXXXXXX and XXXXXXXXXX , please provide the following details:
    *Full name of the company in English and Farsi
    *If the company is private or public
    *Main services/goods/products of company
    *Main clientele
    *Countries of export/import, goods/services imported/exported, if applicable
    *Your spouse's title and specific duties
    - Please submit a written statement indicating any changes since September 2009 for yourself & your spouse in:
    -Your personal history (employment, education, membership or association with organizations, government positions)
    -Your addresses
    -Your marital status
    -Your family composition
    -Please indicate all travels done since September 2009 (dates, purpose of trip, countries visited)
    Since September 2009 if you or your spouse have resided in any country outside of Syria for more than 6 months, please submit original police certificate from that country.

Please gather all requirements and submit ALL requested documents at the same time, in a single package. Do not submit documents one by one.

Please be notified that if you do not comply with this request within 60 days of the date of this letter, your application for permanent residence in Canada will be assessed on the basis of the information already before the officer. Failure to provide the requested documents could result in the refusal of your application.

Unless you live in Lebanon, your file is being processed in Damascus. No representations, faxes, telephone calls or correspondence can or will be answered by other Canadian Embassies; all inquires must be sent directly to the visa office in Damascus. Do NOT send your documents to any other visa office.

Please quote your file number, as well as your telephone & fax numbers on all correspondence and on every document you send to us.

Sincerely,

Immigration Section (HMA)

Canadian Embassy, Damascus

P.O. Box 3394

Web site: http://www.dfait-maeci.gc.ca/syria

E-mail: damascus-im-enquiry@international.gc.ca

(به جای اسم شرکت هایی که من و همسرم مشغول بکار بودیم، XXXXXXXXXX گذاشتم)

یک سوال دارم:
    آیا همه این سوالات را در یک یا چند برگه پاسخ بدهیم و گواهی عدم سوء پیشینه را هم پیوست کرده و بفرستیم، کفایت میکند ؟
    یا اینکه باید دوباره نامه سابقه کار از شرکتها همراه با شرح وظایف و در سربرگ آنها بگیریم؟ (میدونید که چقدر دنگ و فنگ داره!)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام
    اگه بین اجزای فامیلی خط تیره یا فاصله دارید همه رو حذف کنید بعضی وقتا به خاطر این فاصله ها قبول نمی کنه مثلا hasanpour به جای hasan pour یا hasan-pour
    نه فاميليش تك سيلابي هست. اما نمي دونم چرا با فايل نامبري كه داره اصلا وضعيتش در سايت قابل مشاهده نيست دقيقا مربوط به 18 نوامبره؟ بنظرتون ايميل بزنه يا زوده الان؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)