صفحه 625 از 2682 نخستنخست ... 12552557561561661761861962062162262362462562662762862963063163263363463567572511251625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    میشه بگید که دوستتون فایل نامبر فدرالش چه تاریخی بوده؟ و اینکه آیا تونستند اطلاعاتی از مدیکالها بگیرند؟

ممنون
    سلام. FFN : NOV 2009 و هنوز خودم هم نمی دونم تونسته اطلاعی در مورد مدیکالها بگیره .
    فقط نمی دونم این چیزی که می خوام بگم می تونه ربط داشته باشه به موضوع ماها یا نه !!!! تقریبا 2 - 3 ماه گذشته خواهر من به عنوان راهنما (البته راهنما نیست جون انگلیسی می دونه ازش خواسته بودن بره) همراه یکی از بازرسین اداره مهاجرت کانادا بوده در اصفهان . میگه اومده بود دکترا و دستگاههای پزشکی دکترای معتمد رو چک کنه. نه تنها اصفهان بلکه مشهد و بقیه جاها.

نقل قول نوشته اصلی توسط montrealiyam نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا اطلاعات من را هم در ویزا نما قرار دهید:
    رشته: شیمی
    FFN: 10 JAN 2010
    update: 8 DEC 2011
    Medical: waiting
    سلام
    شما مطمئن هستید که ایمیل مدیکال نگرفتید؟
    چون من فوریه 2010 هستم و 1 ماه از شما عقبتر ولی مدیکالم اومد.تازه رشتتون هم که دیمنده؟
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pourmohammad نمایش پست ها
    سلام
    شما مطمئن هستید که ایمیل مدیکال نگرفتید؟
    چون من فوریه 2010 هستم و 1 ماه از شما عقبتر ولی مدیکالم اومد.تازه رشتتون هم که دیمنده؟
    این مساله صدور مدیکال و نرسیدنش به دست متقاضی تا حالا دو سه بار برای 29 رشته ای های فدرال که عضو همین فروم هم بودن پیش اومده و چیز غیر ممکنی نیست.

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    سلام. FFN : NOV 2009 و هنوز خودم هم نمی دونم تونسته اطلاعی در مورد مدیکالها بگیره .
    فقط نمی دونم این چیزی که می خوام بگم می تونه ربط داشته باشه به موضوع ماها یا نه !!!! تقریبا 2 - 3 ماه گذشته خواهر من به عنوان راهنما (البته راهنما نیست جون انگلیسی می دونه ازش خواسته بودن بره) همراه یکی از بازرسین اداره مهاجرت کانادا بوده در اصفهان . میگه اومده بود دکترا و دستگاههای پزشکی دکترای معتمد رو چک کنه. نه تنها اصفهان بلکه مشهد و بقیه جاها.
    amirabbas عزیز ممنون از خبرتون، میخواستم بپرسم آیا اطلاع دارین نتیجه این تحقیقات که اداره مهاجرت انجام داده چی بوده و آیا پزشکان معتمد اصفهان و مشهد مورد قبول واقع شدن یا خدای نکرده رد صلاحیت شدن؟
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

نقل قول نوشته اصلی توسط zrf نمایش پست ها
    سلام, این لیست اطلاعات رو چطور توی امضاهامون قرار بدیم؟
    just copy and pase it in your signature in your setting.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    ما هنوز به ۲۵ ماه نرسیدیم . شما فایل فدرالتون مربوط به مارچ ۲۰۱۰ هست ؟ آیا آپدیت اومده براتون ؟

سلام.ببخشید که یکم دیر شد.ما الان بیست وپنج ماه از قایل نامبر فدرالمون میگذره.آپدیتمون حدود چهارماه پیش اومد.

Junior Member

یادمه که همه خوشحالی میکردیم که سفارت داره کارمند استخدام میکنه! ولی باز دیدیم که خیلی تغییری ایجاد نشد.... به نظر من در قسمت فدرال به پرونده های کبک خوب رسیدگی نمیکنن , چون توی سایت دیگه ای که خلاصه مدیکالا و پاس ریکوئست ها و غیره رسیده ی هر هفته رو اعلام میکنه(البته پرونده های موکلین خودشون), هر هفته میبینم که مدیکال میاد و پاس ریکوئست میشن و غیره.................پس مشکل چیزه دیگه ای هست که بین همهی اونها شاید 2% مربوط به کبکی هایی هست که فدرال باید به کارشون رسیدگی کنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک - شهید بهشتی

Nom et prénom Kathleen Weil
    Nombre du dossier Ministre de l'Immigration et des Communautés culturelles

Chère Madame,
    Sachant à quel point vous êtes débordé, je vous écris pour vous informer que certains demandeurs qui ont fait une démarche pour immigrer au Québec par l’ambassade de Syrie, étaient les Iraniens. Comme vous savez , à cause des conditions de Syrie, l’ambassade du Canada n’a pas arrivé à travailler comme avant et il y a presque trois mois que notre dossiers a été transféré en Turquie mais malheureusement, après trois mois il n’y a aucun changement en processus de vérifier notre dossier. Maintenant il existe plusieurs Iraniens qui attendent pour recevoir leur médical pour plus de 25 mois.
    Comme vous tiendriez au courant , chaque jour qui passe, nous perdons beaucoup d’opportunités du travail au Québec et ça cause que nous ratons notre motivations. En outre, comme l’horaire de l’exportation du visa n’est pas Clair, nous n’arrivons pas à planifier pour notre vie.
    Spécialement, après avoir supprimé 300000 dossiers des demandeurs d’émigration au Canada, nous n’avons pas de la sécurité mentale, car on croit que le gouvernement du Canada n’a pas de l’engagement aux demandeurs qui avaient dirigé leur vie et qui avaient dépensé. Les frais que les demandeurs paient, ne sont que les frais de vérifier leur dossier à l’ambassade du Canada, les frais d’apprendre une langue ou…, mais ces sont leur temps, leur vie et leurs rêves.
    En faisant attention que tous les demandeurs d’émigration au Québec ont choisi le Québec comme une société libre et développée, nous vous demandons fortement de faire une action de suivre la situation des dossiers d’Iraniens au bureau Ankara et par avance nous vous remercions du fond du Cœur.
    Dans l’attente de vous lire, je vous prie de croire, Madame, l’expression de mes sentiments dévoués

با سلام
    این نسخه ای از نامه است که اشکالات گرامری و دیکته ایش رو رفع کردم. لطفا اگر اشکالی داره، بفرمایید تا برطرف کنم و هر چه سریعتر تاریخ و ساعت ارسال رو مشخص کنیم و بفرستیم.در ضمن اسم خانم وزیر و وزارتخونشون باید به قسمت بالای راست منتقل بشه.

mais ces sont leur temps, leur vie et leurs rêves

من فکرکنم این جمله باید بصورت جمع باشه:mais ces sont leurs temps ,leurs vies et leurs reves
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پستهای مربوط به ویزانما پاک شد. از دوستان خواهش میکنم اطلاعاتشون رو از طریق پیام خصوصی برای جناب Bernadot ! ارسال نمایند.

شاد باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)