صفحه 627 از 2682 نخستنخست ... 12752757761761861962062162262362462562662762862963063163263363463563663767772711271627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,261 تا 6,270 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام دوستان .... من همین الان با وکیلم صحبت کردم در مورد نامه . ایشون هم کاملا موافق بودند ولی 2 نکته را متذکر شدند : 1- نامه را کسانی بفرستند که بیش از 20 ماهه منتطر مدیکالند 2-متن نامه به دور از هر گونه لحن طلب کارانه باشه .... ضمنا گفتند که اگر خواستید می تونید نامه را برای چند روزنامه کبکی هم بفرستید و جای هیچ نگرانی نیست . فقط لطفا دوستان روی یک نامه به توافق برسند که همه همان نامه را بفرستند.
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها
    دوستانه عزیز
    من دیدم این نامتون یه خورده بی‌ کیفیت هست
    گفتم یه خرده با واقعیت روز بیشتر نزدیک باشه و احساساته ایرونی‌ که اون‌طرف اصلا نمیفهنه رو از توش برداشته بشه

Madame la ministre de l’immigration du Québec,

Nous sommes des immigrant de la section travailleurs qualifiées sélectionnes par la province du Québec par le bureau de Damas dans les années 2010 et 2011.

Nos dossiers ce trouvaient en Syrie au bureau fédérale de Damas et comme vous êtes au courant, les problèmes politique et sécuritaires de ce pays ont entrainaient la fermeture de ce bureaux et le Transfer de nos dossiers d immigrations fédérale au bureau d Ankara en Turquie en février 2012.

Les demandes déposée en fédérale pendant les mois de janvier, février et mars 2010 ont reçues une lettre demandant la mise à jour de leurs dossier fédérale entre novembre 2011 et janvier2012 en attente de la décision de l’envoi par le bureau des convocations de visites médicales mais malheureusement plus aucune activité du bureau d Ankara na été observe ces dernières semaines regardant nos dossiers fédérales.

Nous vous écrivons cette lettre pour que si vous le pouvez de rentrée en contact avec la section du bureau d Ankara et de leurs demande une feuille de route sur les dossiers d’immigration de travailleur qualifiées sélectionné par le Québec en 2010 et 2011, ne pas savoir combien de temps durera le traitement de notre dossier nuit a notre vie quotidienne et aussi a notre vie professionnelle si nous pouvions avoir une idée plus ou moins précise sur cette durée notre immigration vers votre belle province ce ferait de manière plus constructive et réduirait le stress permanent avec lequel nous vivons aujourd’hui.

Très cordialement.

Les travailleurs qualifiées sélectionné parle Québec en 2010 et 2011
    این نامه میتونه خیلی موثر باشه. چون طرف اینطور برداشت میکنه که نویسنده نامه دیگه جونش به لبش رسیده و به هر قیمت شده یه نامه نوشته. ) شوخی کردم ناراحت نشی دوست خوبم. ولی اشکالات این نامه بیشتره. بهتره روی اصلاح همون قبلی متمرکز بشیم. از وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی ممنون.
    ویرایش توسط hamid928 : April 20th, 2012 در ساعت 10:01 AM
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها
    doosteh aziz man zabaneh madarim faraceh hast va har chi oon nameh ghabli ro mikhoonam hichi azash nemifahmam
    engar yeki dareh farsi sohbat miconeh va beh faraceh dareh mineviseh

من توصیه می کنم این بحثو همین جا خاتمه بدیم و اجازه بدیم هر فردی همون نامه ای رو که ترجیح می ده بفرسته فقط سریعتر .الزامی هم نیست که نامه ها حتما مثل هم باشن . همچنین اطمینان داشته باشید که اونها هم انتظار ندارن که ما نامه ای که می فرستیم کاملا بی نقص و نوشته یک فرد فرانفکون باشه .

من چشمم آب نمی خوره کسی از این فروم لا اقل یک نامه پیگیری واسه پرونده خودش به سفارت تو آنکارا بزنه چه برسه به نامه به وزیر و روزنامه و انجمن و.......!
    الان یکماهه که دارید دور خودتون می جرخید.یعنی ماها حداقل نمی تونیم یک نامه ساده بنویسیم؟پس چه جوری تو مصاحبه قبول شدیم؟
    یه جورائی دارید وقت تلف می کنید چراشو نمی دونم ولی فکر می کنم زیاد هم از شرایط موجود بدتون نمی یاد چون اگه خیلی تحت فشار بودید حتما
    کاری می کردید.
    من بنا بر فرمایشات دوست عزیزی که فکر می کرد من مرده اطلاعات این فروم هستم مدتی خودمو کنار کشیدم ولی باز هم نتونستم ببینم که شرایط اینطوری راکد مونده.هر کس خودش یک نامه از همین نامه ها رو کمی تغییر بده و بفرسته و منتظر هم نباشید.
    ویرایش توسط amrera : April 20th, 2012 در ساعت 11:30 AM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    من چشمم آب نمی خوره کسی از این فروم لا اقل یک نامه پیگیری واسه پرونده خودش به سفارت تو آنکارا بزنه چه برسه به نامه به وزیر و روزنامه و انجمن و.......!
    الان یکماهه که دارید دور خودتون می جرخید.یعنی ماها حداقل نمی تونیم یک نامه ساده بنویسیم؟پس چه جوری تو مصاحبه قبول شدیم؟
    یه جورائی دارید وقت تلف می کنید چراشو نمی دونم ولی فکر می کنم زیاد هم از شرایط موجود بدتون نمی یاد چون اگه خیلی تحت فشار بودید حتما
    کاری می کردید.
    من بنا بر فرمایشات دوست عزیزی که فکر می کرد من مرده اطلاعات این فروم هستم مدتی خودمو کنار کشیدم ولی باز هم نتونستم ببینم که شرایط اینطوری راکد مونده.هر کس خودش یک نامه از همین نامه ها رو کمی تغییر بده و بفرسته و منتظر هم نباشید.
    من امروز عصر نامه رو از طریق لینک زیر می فرستم. هیچ کس این زحمت رو به خودش نداد که نامه ای رو که تهیه کرده بودیم ببره ترجمه کنه. من ایران نیستم و گرنه خودم این کار رو کرده بودم. به هر حال من آخرین نامه خانم fatemeh78 رو ازطریق لینک زیر می فرستم حالا اگر کسی می تونه اون نامه رو تصحیح کنه و کاملتر کنه بگه.

آقای shahryarg شما که می فرمایید زبان مادریتون فرانسه است، می شه لطف کنید زحمت بکشید یا نامه من رو ترجمه کنید یا نامه خانم fatemeh78 رو تصحیح کنید؟

http://www.micc.gouv.qc.ca/fr/ministere/ecrire.html

منون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padina22 نمایش پست ها
    دوستان اینجا تاپیک زبان فرانسه نیست .
    دوستان مديکال من ديروز صادر شد attach شده بود به ميلي که فرستاده بودند. سو پيشينه و تغييراتم خواسته بودند. تاريخ فايل فدرالم 8 نوامبر 2009 بود. با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط HSS نمایش پست ها
    دوستان مديکال من ديروز صادر شد attach شده بود به ميلي که فرستاده بودند. سو پيشينه و تغييراتم خواسته بودند. تاريخ فايل فدرالم 8 نوامبر 2009 بود. با تشکر
    سلام و عرض تبريك. شما آپديت قبليتون چه زماني بود و همينطور مي‌تونم بپرسم رشتتون چي هست و آيا متاهليد يا مجرد؟
    غير ديمند
    تاريخ مصاحبه: دسامبر 2009
    فايل فدرال: 2 فوريه 2010
    تاريخ آپديت: 23 نوامبر 2011

Junior Member Faraaz آواتار ها

ممنون دوست عزیز. آیا آپدیت رو قبلتر خواسته بودند یا به همراه مدیکالتون اومده؟ اگه قبلتر خواسته بودند، چه تاریخی بوده؟ ممنون از خبرتون و به امید سرعت و سهولت در بقیه روند برای شما.

اين طور كه به نظر مياد
    آنكارا فعاليتشو شروع كرده و به صورت پراكنده مي شنويم كه مديكال صادر ميشه...
    پس جاي اميدواري هست و من پيشنهاد ميدم كه همه برين سراغ دلار خريدن

Junior Member ir47 آواتار ها

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم، امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون رو بگیرید. ممکنه لطفا بفرمایید آیا شما وکیل داشتید یا خیر؟ و همچنین آیا مهلتی برای ارسال آپدیت هاتون تعیین کرده اند؟
    موفق باشید
    CSQ: Sep.14, 2009 - FFN: Nov. 03, 2009 - Document Update: Mar. 03, 2011
    Medical: May. 31, 2012 - Visa: Jul. 19, 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)