صفحه 634 از 2682 نخستنخست ... 13453458462462562662762862963063163263363463563663763863964064164264364468473411341634 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,331 تا 6,340 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_crush نمایش پست ها
    با سلام

من در محاصبه کبک قیول شدم و مشغول اماده سازی پرونده ام برای ارسال برای مدیکال هستم مشکلی که برای من پیش اومده راجع به ادرسی است که من باید پرونده خود را ارسال کنم . ممنون میشم اگه منو در مورد و ادرس دقیق پستی راهنمایی کنید تا پرونده رو اشتباه ارسال نکنم .
    با سلام و تبریک،

می خواستم بدونم که بعد از مصاحبه، آفیسر چیزی در مورد اینکه مدت انتظار برای مدیکال چقدر حواهد بود چیزی نگفت؟

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    فردا تاریخ های سایت آپدیت میشه. کسی میدونه پرونده هایی که از دمشق به آنکارا منتقل شدند طبق جدول آنکارا یعنی 20 ماه بررسی میشن یا جدول دمشق 23 ماه؟ البته این اعداد دقیق نیستند و نسبی و حدودی هستند و هر 3 ماه تغیر میکنند.ولی ما ها که از دمشق به انکارا منتقل شدیم بالاخره با کدوم جدول زمانی پروسس میشیم؟ ممنون از راهنمایی.
    بعید فردا اعلام شه فکر کنم 27 اعلام شه ،چون قبلا 27 ژانویه اعلام شد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

با سلام

من در محاصبه کبک قیول شدم و مشغول اماده سازی پرونده ام برای ارسال برای مدیکال هستم مشکلی که برای من پیش اومده راجع به ادرسی است که من باید پرونده خود را ارسال کنم . ممنون میشم اگه منو در مورد و ادرس دقیق پستی راهنمایی کنید تا پرونده رو اشتباه ارسال نکنم .
    اگر منظورتون آماده کردن مدارک پرونده فدرال هست باید اون رو به سیدنی پست کنید
    Courier address
    Centralized Intake Office
    47 – 49 Dorchester Street
    Sydney, NS B1P 5Z2
    Canada
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ada/sydney.asp
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

با سلام و تشکر از شما برای لینک من فکر می کنم باید از ادرس های پایینی انتخاب کنم که مربوط به quebec selected skill worker هستش ادرسی که شما ارسال کردید مربوط به citizenship هستش (5z2 در اتهای ادرس ) هستش لطفا راهنمایی کنید ممنون

در مورد سئوال شما باید بگم که چیزی راجع به زمان نگفت ولی بهتره که شما هم نپرسید چون سئوال اضافی است و افیسر قادر به پاسخ نیست چون اصلا به اونها مربوط نمیشه و جوابی ندارند

Junior Member

از بچه های سه ماهه اول 2010 کسی ایمیل یا فکس فرستاده آنکارا جهت پیگیری برای مدیکالش؟ جواب چی دادن بهتون؟ اگرم نه نظرتون چیه راجع به پیگیری. من فایل فدرالم 24 مارس 2010 هست و آپدیتم 20 دسامبر به دمشق رسیده.

Junior Member Faraaz آواتار ها

***در مرحله‌ی پذیرش فدرال (مدیکال و مابعد): بعضی از جرائمی که در کانادا جُرم محسوب م‏ی‌شود، ممکن است در کشور شخص مُهاجر، به لحاظ قانونی یا حقوقی جرم محسوب نشود (مثلا چندهمسری در ایران! یا کشت و پرورش ماده مخدری به نام «خط» در شرق آفریقا!) اداره‌ی مهاجرت بنا دارد تا یک سال دیگر این جُرمهایی که اساساً در گزارش یا گواهی سوء‌پیشینه‌ی افراد منعکس نمی‌شود را (حسب نوع جرم و کشور مورد نظر) به دقّت مورد کنترل و بازرسی قرار بدهد و از ورود این مجرمان جدید(!) به خاک کانادا جلوگیری کند و این یعنی افزودن یک ***** جدیدتر و طولانی‌تر شدن پروسه‌ی کنترل فدرال!
    یه چیز دیگه، راستی میدونستید در وزارت مهاجرت فدرال، شخصی هست با سمت «مدیر برنامه‌ریزی راهبردی» که نام خانوادگیش «کسرا نجاتیان» است؟ یعنی آیا این شخص ایرانی است؟

http://www.torontosun.com/2012/04/12...ility-criteria

در مورد سئوال شما باید بگم که چیزی راجع به زمان نگفت ولی بهتره که شما هم نپرسید چون سئوال اضافی است و افیسر قادر به پاسخ نیست چون اصلا به اونها مربوط نمیشه و جوابی ندارند
    من تا حالا ٣ تا ميل زدم ولي جوابي براي من نيومده
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Senior Member

بعد از مصاحبه خودم افیسر به من گفت مدیکال شما حدود 18 ماه طول می کشه(البته اون موقع سوریه هنوز شلوغ نشده بود). به هر حال فکر کردم شاید آفیسر اطلاعاتی در این زمینه به شما داده باشه.

من می خوام از کسانی که مصاحبه دارن درخواست کنم که این سوالو از آفیسر بپرسن. شاید جوابی بگیرن.

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mahat نمایش پست ها
    از بچه های سه ماهه اول 2010 کسی ایمیل یا فکس فرستاده آنکارا جهت پیگیری برای مدیکالش؟ جواب چی دادن بهتون؟ اگرم نه نظرتون چیه راجع به پیگیری. من فایل فدرالم 24 مارس 2010 هست و آپدیتم 20 دسامبر به دمشق رسیده.
    به نظرتون پیگیری چقدر تاثیر داره ؟ خود سفارت که می گه ماداریم بررسی می کنیم. پیگیری نکنید. من 2 بار ایمیل زدم جواب ندادند. و هنوز ایمیل آپدیت هم دریافت نکردم. ولی کلا ,با آماری که در اینجا و همچنین از دوستان خارج ار فروم دارم , کسی از سه ماهه اول 2010 , مدیکال نگرفته , فقط بعضی ها نامه آپدیت مدارک گرفتند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)