صفحه 641 از 2682 نخستنخست ... 14154159163163263363463563663763863964064164264364464564664764864965065169174111411641 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,401 تا 6,410 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member Faraaz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

دیشب آقای کسرا نجاتیان به عنوان سخنگوی وزارت مهاجرت فدرال کانادا در طی مصاحبه‌ای با بی بی سی فارسی گفت که علیرغم انتقال این سرویس ویزا از تهران به آنکارا، حضور فیزیکی متقاضیان ویزای موقت در آنکارا به هیچ وجه ضرورت نداره و سیستم طوری طراحی شده که به شکل آنلاین و پُست درخواستها به سفارت آنکارا منتقل بشه. این کسرا نجاتیان همونی است که من در پُست قبلیم نوشتم در جایگاه مدیر برنامه‌ریزی‌های راهبردی وزارت مهاجرت فدرال کانادا هست. حالا دیشب به عنوان سخنگوی این وزارتخونه داشت می‌گفت که هدف از این کار چی است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    تا اونجا که یادم میاد همیشه دم در سفارت کانادا تو تهران شلوغ بوده ویزاهای دانشجویی، توریستی، کاری، اوناییکه دعوت نامه داشتن و .... حالا قطعاً می شه تصور کرد که انتقال این ترافیک به آنکارا باعث بالا رفتن تراکم کار دفتر آنکارا می شه و برای ما نباید خیلی خوب باشه ... خدا آخر و عاقبت ما رو با این اداره مهاجرت کانادا به خیر کنه خصوصاً با این دفتر آنکارا که به نظر میاد قصد شروع کردن صدور مدیکال کبکی ها رو فعلاً نداره ....
    به طور حتم ترافیک کاری در آنکارا بالا میره و پروسه ها طولانی تر میشه. همینطوریش هم به پرونده های ما که از دمشق به آنکارا رفته نگاه نمیکردن چه برسه به الان که این هم اضافه شد. این دفعه که سایت آپدیت بشه فکر نمیکنم کمتر از 25 ماه برای پرونده های دمشق در آنکارا بشه. همین الانش هم تا 29 ماه داریم که هنوز مدیکال نگرفتند. میشه کاری کرد؟ به سفارت میشه نامه گروهی و جمعی بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz نمایش پست ها
    دیشب آقای کسرا نجاتیان به عنوان سخنگوی وزارت مهاجرت فدرال کانادا در طی مصاحبه‌ای با بی بی سی فارسی گفت که علیرغم انتقال این سرویس ویزا از تهران به آنکارا، حضور فیزیکی متقاضیان ویزای موقت در آنکارا به هیچ وجه ضرورت نداره و سیستم طوری طراحی شده که به شکل آنلاین و پُست درخواستها به سفارت آنکارا منتقل بشه. این کسرا نجاتیان همونی است که من در پُست قبلیم نوشتم در جایگاه مدیر برنامه‌ریزی‌های راهبردی وزارت مهاجرت فدرال کانادا هست. حالا دیشب به عنوان سخنگوی این وزارتخونه داشت می‌گفت که هدف از این کار چی است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    به طور حتم ترافیک کاری در آنکارا بالا میره و پروسه ها طولانی تر میشه. همینطوریش هم به پرونده های ما که از دمشق به آنکارا رفته نگاه نمیکردن چه برسه به الان که این هم اضافه شد. این دفعه که سایت آپدیت بشه فکر نمیکنم کمتر از 25 ماه برای پرونده های دمشق در آنکارا بشه. همین الانش هم تا 29 ماه داریم که هنوز مدیکال نگرفتند. میشه کاری کرد؟ به سفارت میشه نامه گروهی و جمعی بفرستیم؟
    شايدم "عدو سبب خير شود" اين موضوع براي تركيه كه خوب شده حالا مردم سرازير ميشن تركيه...سفارت هم سرعتشو مي بره بالا كه كاراشون عقب نيفته...سيستم هاشون رو كه عوض كردن و كارايي بهتري داره..ايشالا نتيجش به زودي معلوم ميشه.
    در رابطه با نامه كه گفتي قبلا يك متني آماده شده بود نمي دونم بعدش ارسال شد يا نه؟يا قرار شد هر كسي خودش اقدام كنه/؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    شايدم "عدو سبب خير شود" اين موضوع براي تركيه كه خوب شده حالا مردم سرازير ميشن تركيه...سفارت هم سرعتشو مي بره بالا كه كاراشون عقب نيفته...سيستم هاشون رو كه عوض كردن و كارايي بهتري داره..ايشالا نتيجش به زودي معلوم ميشه. در رابطه با نامه كه گفتي قبلا يك متني آماده شده بود نمي دونم بعدش ارسال شد يا نه؟يا قرار شد هر كسي خودش اقدام كنه/؟
    فرض هم که بگیریم از همین امروز با سیستم جدید با سرعت بخواهند کار کنند جبران این همه زمان از دست رفته نخواهد شد! من هم امیدوارم شروع کنند. میتونند آفیسر های دمشق را به صورت ماموریت به آنکارا بفرستند ( این یک مثال هستش فقط) ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz نمایش پست ها

این بابا هرکی باشه کار خاصی برای متقاضیان بخت برگشته ایرانی نمیکنه و ما هم دیگه به شنیدن اخبار قهقرایی عادت کردیم.
    فقط خبر انتقال به آنکارا در این 2 سال گذشته خبر بدی نبود که اون هم بعد از چند هفته به یاس تبدیل شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    SOCIAL PLANNING

[QUOTE=on_the_way;711284]این بابا هرکی باشه کار خاصی برای متقاضیان بخت برگشته ایرانی نمیکنه و ما هم دیگه به شنیدن اخبار قهقرایی عادت کردیم.
    فقط خبر انتقال به آنکارا در این 2 سال گذشته خبر بدی نبود که اون هم بعد از چند هفته به یاس تبدیل شد.

آخه دوستان عزیرم چرا همش استرس به خودتون وارد میکنید تا اونجایی که من رفتم و دیدم هر قسمتی توی سفارت کانادا در آنکارا جداست قسمت مهاجرت جداست و ویزای دیداری و دانشجویی هم جداست پس جای هیچ گونه نگرانی نیست

Senior Member

[QUOTE=majoljoon;711314]
    نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    این بابا هرکی باشه کار خاصی برای متقاضیان بخت برگشته ایرانی نمیکنه و ما هم دیگه به شنیدن اخبار قهقرایی عادت کردیم.

آخه دوستان عزیرم چرا همش استرس به خودتون وارد میکنید تا اونجایی که من رفتم و دیدم هر قسمتی توی سفارت کانادا در آنکارا جداست قسمت مهاجرت جداست و ویزای دیداری و دانشجویی هم جداست پس جای هیچ گونه نگرانی نیست
    خوب معلومه پرونده های ویزا های توریستی را با پرونده های مهاجرت که نمیان با هم در یک جا بزارن و قاطی کنن! مهم روند بررسی به تقاضا هستش که فعلا افتضاحه!

Member ShapourMahaei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد

کسی از دوستان ایمیل آقای کسری نجاتیان رو بلده؟ شاید بشه از ایشون در خصوص تأخیرهای اخیر پرس و جو کرد.
    تاریخ ارسال مدارک:21/06/2010 تاریخ فایل نامبر کبک:22/07/2010 تاریخ مصاحبه:28/03/2011 تاریخ فایل نامبر فدرال:30/03/2011 تاریخ دریافت نامه آپدیت:12/04/2013
    رسیدن آپدیت به پاریس: 29/04/2013 تاریخ دریافت نامه مدیکال از پاریس: 03/10/2013 تاریخ تغییر وضعیت به دسیژن مید: 03/11/2013 تاریخ پاس ریکوئست: 18/11/2013

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ShapourMahaei نمایش پست ها
    کسی از دوستان ایمیل آقای کسری نجاتیان رو بلده؟ شاید بشه از ایشون در خصوص تأخیرهای اخیر پرس و جو کرد.
    ایشون تو سایت فیس بوک اکانت دارند ولی نمیدونم آیا میشه از ایشون بصورت غیر رسمی سوالی کرد یا نه . به هر حال فرد مطلعی هستند
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

سلام
    من تو صفحه فیس بوک ایشان سوال را مطرح کردم به خاطر تعدد و عدم تکرار خواهشمند است اجازه فرمایید ایشان پاسخ دهند و من نتیجه را منعکس خواهم کرد .
    اسال مدارك به دفتر كبك تير 89, فايل نامبر كبك Sept 2010 ,مصاحبه April 14 ,فايل نامبر فدرال 18 آوريل 2011 ==دریافت آپدیت از پاریس 15 آوریل 2013==دریافت آپدیت توسط پاریس 25 آوریل ==IN PROCESS در سایت از 17 می 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)