صفحه 668 از 2682 نخستنخست ... 16856861865865966066166266366466566666766866967067167267367467567667767871876811681668 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,671 تا 6,680 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

متاسفانه این تاپیک به محلی برای درد دل کردن و گمانه زنی تبدیل شده و روند کند مدیکالها هم این مشکل رو تشدید کرده....
    فضای منفی ای هم که چه شایعه پراکنان ، چه اون دسته از دوستان که جواب شایعه پراکنان رو میدن ایجاد میکنه هیچ ضرری هم اگه نداشته باشه تنها ضررش اینه که موجب اتلاف وقت مراجعین به تاپیک برای رسیدن به یک مطلب ارزشمند یا یک تجربه از دوستانی که موفق به دریافت مدیکالها شدن میشه....البته عنوان تاپیک هم که خیلی باز و کلیه در این موضوع شاید بی اثر نباشه ...پیشنهاد میکنم یه تاپیک جدید برای درد دل و گمانه زنی باز بشه تا اینجا کارکرد درست خودشو از دست نده
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

دوستان سلام

می خواستم از حضور دوستانی که وکیل دارند بپرسم آیا با وکلا خودشون در ارتباط با این تاخیر ها صحبتی کرده اند و اینکه آیا وکلا پیگیری یا نظر خاصی داده اند یا اینکه مثل وکیل ما فقط نظاره گر قضایا هستند.

مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    دوستان سلام

می خواستم از حضور دوستانی که وکیل دارند بپرسم آیا با وکلا خودشون در ارتباط با این تاخیر ها صحبتی کرده اند و اینکه آیا وکلا پیگیری یا نظر خاصی داده اند یا اینکه مثل وکیل ما فقط نظاره گر قضایا هستند.

مرسی
    من هم می خواستم همین سوال رو بپرسم. کسی از وکیلش پرسیده که چه خبره؟ چرا هیچ کاری نمی کنه این دفتر آنکارا.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

من وکیل دارم کانادا هم هستش خبر که ندارن هیچ به اندازه ما هم اطلاعات ندارن فقط بین صحبتاشون بلدن انکلیسی بپرونن و .. مفت بزنن ولی قیمت دلار را از ما بهتر میدونن تازه این سایت را بهش معرفی کردم گفتم میتونه اطلاعات خوبی اینجا بگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    متاسفانه این تاپیک به محلی برای درد دل کردن و گمانه زنی تبدیل شده و روند کند مدیکالها هم این مشکل رو تشدید کرده....
    فضای منفی ای هم که چه شایعه پراکنان ، چه اون دسته از دوستان که جواب شایعه پراکنان رو میدن ایجاد میکنه هیچ ضرری هم اگه نداشته باشه تنها ضررش اینه که موجب اتلاف وقت مراجعین به تاپیک برای رسیدن به یک مطلب ارزشمند یا یک تجربه از دوستانی که موفق به دریافت مدیکالها شدن میشه....البته عنوان تاپیک هم که خیلی باز و کلیه در این موضوع شاید بی اثر نباشه ...پیشنهاد میکنم یه تاپیک جدید برای درد دل و گمانه زنی باز بشه تا اینجا کارکرد درست خودشو از دست نده
    دوست عزیز که ظاهرا بسیار هم پستهای مفیدی در سایت دارید
    کسی اینجا درددل نکرده .مثلا درد دل ما چجوری اینجا می تونه دوا شه.اما شما که اول راه این انتظار بی معنی هستید شاید شرایط را نمی توانید بطور کامل درک کنید.امیدوارم که زمان کاهش پیدا کند ولی قطعا نحوه نگارش شما اگر تا دو سال نیم دیگر دچار این انتظار فرسایشی بشوید تفاوت خواهد کرد.
    مثلا چه اتفاق خاصی قرار است در این فروم بیافتد که اطلاعات بدرد بخوری پیدا بشود.اگر شما پشت گوشتون را دیدید مدیکال آمده ها را هم تو این فروم می بینید.بعد از مدیکالشان کلا از صفحه رادار محو می شوند.
    پس عملا این فروم بحث زیادی نمی تواند داشته باشد وقتی سفارت در این حالت هلد دان است.
    قاعدتا بسیاری بحث های متفرقه پیش خواهد آمدو مسائلی که احتمالا ربط چندانی هم به موضوع اصلی ندارند.این وسط هم یک عده که نمی دانم چه نامی را برایشان انتخاب کنم گربه رقصانی می کنند و فضا را برای دیگران با پراکندن شایعات مسموم.
    به هر حال این فروم فقط با آمدن مدیکالها دوباره زنده می شود و انتظار سئوالات تخصصی چندانی از این فروم نداشته باشید که البته دوستانی هستند که کمک می کنند و پاسخ می دهند.
    خلاصه کلام اینکه فعلا این فروم در یک حالت فریز بسر می برد و فعلا با همین باصطلاح ها درد دل ها زنده است
    ویرایش توسط amrera : May 24th, 2012 در ساعت 08:22 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    ingenieur d'industrie

دوستان من دیگه دارم از اقدامم برای کبک پشیمون می شم با این وضعیت دلار . طولانی شدن پروسه مهاجرت و همزمان وخیم شدن روزانه زندگی در ایران و هیچ ندایی از آنکارا نیست . و از آن طرف مصاحبات پی در پی ...... ؟ در آخر لحظات نا امید کننده..........!!!!
    ویرایش توسط مهر : May 24th, 2012 در ساعت 09:59 PM

دوستان سلام . می خواستم به اطلاعتون برسونم که طبق لینک زیر سفارت کانادا در آنکارا درخواست استخدام نیرو داده:

http://www.canadainternational.gc.ca...lang=en&view=d

اگر خاطرتون باشه یک بار دیگر اقدام به استخدام نیرو کرده بودند که من لینکشو قرار داده بودم و در این لینک جدید هم در جایی که نوشته :

All Persian-speaking applicants who had previously applied for the 28 February 2012 Job Poster for competition 2012-ANKRA-03 are invited to resubmit their applications to
    به آن اشاره شده.

همچنین در ارتباط با معانی LES 4 و LES 5 لینک های زیر را مطالعه کنید :

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...asp#longdesc-1

http://www.cic.gc.ca/english/resources/audit/ankara.asp#chart1

قسمت appendix A آن.

ویرایش توسط simajalal : May 24th, 2012 در ساعت 10:32 PM

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

ای بابا دوستان عنوان این تاپیک از CSQ تا مدیکال است درسته که هزار اتفاق می افته و همه دوستان علاقه دارند نظراتشان را در میان بگذارند ولی بهتر نیست فضای فروم را تخصصی تر کنیم و بحث ها رو حول عنوان تاپیک پیش ببریم.
    دوستان نا امیدی، تحلیل نا مربوط بدون هیچ منبع خبری، قیمت ارزو طلا، امور شخصی زندگی اگه روی روند بررسی پرونده اثر نداره و مواردی دیگر که خوده من هم بعضی وقت ها در این فروم مطرح کردم هیچ اثری نداره و امکان داره جو فروم را منفی کنه پس لطفا کمک کنیم و جنبه مثبت تری در تاپیک ایجاد کنیم . من کلی صحبت کردم و 1وقت سو ء تفاهمی ایجاد نشه.

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط zaraquebec نمایش پست ها
    من رشتم ۱۲ امتیازی بود والی کد ۱۳۰ برام نوشته یعنی اشتباه کرده؟ یعنی برای ۱۲ امتیازی کده دیگی باید بنویسن ؟ واسه همینه که هیچ خبری از مدیکال نیست
    دوست عزیز درسته شما دیمندی ولی فایل فدرال شما 12 مارس 2012 هست پس حالا خیلی زمان داری چون دوستان دیمند و غیر دیمند قبل شما زیاد هست من خودم دوستی دارم جر 29 رشته فدرال هست و 6 ماه هست مدیکالش را فرستاده اونم مثل ما گیره آنکاراست پس فعلا باید دید کی پرونده ها راه می افته

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

دوست عزیز از نظر لطف شما متشکرم ... این انتظار فرسایشی رو هم درک میکنم چرا که تاخیرات ناشی از مشکلات سوریه بر روی پرونده همه ما تاثیر گذاشته ..الغرض خواستم یادآوری کنم که ما هم بگفته ی شما همچین در اول راه این انتطار کشنده نیستیم ، تصور کنید انتطار دعوت به مصاحبه بعد از 5-6 ماه داشته باشید ، حتی دوستانتان که یکماه زودتر از شما تقاضای DCS را فرستاده اند هم به مصاحبه بروند و شما بعد از یکبار کنسلی مصاحبه ، 20 ماه منتظر مصاحبه اونم تازه مرحله کبکش باشید...خلاصه انتظار ما هم همانطور که از امضا مشخصه همچین کوتاه نبوده و از جولای 2010 دنبال شما پیشکسوتان هستیم

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    دوست عزیز که ظاهرا بسیار هم پستهای مفیدی در سایت دارید
    کسی اینجا درددل نکرده .مثلا درد دل ما چجوری اینجا می تونه دوا شه.اما شما که اول راه این انتظار بی معنی هستید شاید شرایط را نمی توانید بطور کامل درک کنید.امیدوارم که زمان کاهش پیدا کند ولی قطعا نحوه نگارش شما اگر تا دو سال نیم دیگر دچار این انتظار فرسایشی بشوید تفاوت خواهد کرد.
    مثلا چه اتفاق خاصی قرار است در این فروم بیافتد که اطلاعات بدرد بخوری پیدا بشود.اگر شما پشت گوشتون را دیدید مدیکال آمده ها را هم تو این فروم می بینید.بعد از مدیکالشان کلا از صفحه رادار محو می شوند.
    پس عملا این فروم بحث زیادی نمی تواند داشته باشد وقتی سفارت در این حالت هلد دان است.
    قاعدتا بسیاری بحث های متفرقه پیش خواهد آمدو مسائلی که احتمالا ربط چندانی هم به موضوع اصلی ندارند.این وسط هم یک عده که نمی دانم چه نامی را برایشان انتخاب کنم گربه رقصانی می کنند و فضا را برای دیگران با پراکندن شایعات مسموم.
    به هر حال این فروم فقط با آمدن مدیکالها دوباره زنده می شود و انتظار سئوالات تخصصی چندانی از این فروم نداشته باشید که البته دوستانی هستند که کمک می کنند و پاسخ می دهند.
    خلاصه کلام اینکه فعلا این فروم در یک حالت فریز بسر می برد و فعلا با همین باصطلاح ها درد دل ها زنده است
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)