صفحه 670 از 2682 نخستنخست ... 17057062066066166266366466566666766866967067167267367467567667767867968072077011701670 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,691 تا 6,700 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها
    من خودم nov ۲۰۱۰ هستم و در پائیز ۲۰۱۳ میرم 
    من که تصمیممو گرفتم اگه تا ۱ ماهه دیگه مدیکال ۲۰۱۰ شروع نشود هیچ وقت ویزا من تا oct ۲۰۱۳ که اعتباره csq من هست داده نمیشه و اینکه ۲ سال وایسم تا اگه csq مجدد دادن یا ندادن من این ریسک را نمیکنم و می‌خوام از ماهه دیگه برایه اقامت فرانسه اقدام کنم روزی که برایه گبگ اقدام کردم به خودم گفتم دختر بزرگم دیگه حتما کلاس پنجم را در گبگ شروع میکند و دختره کچولترم کلاسه اولشو در گبگ شروع می‌کند متاسفانه اینجرر نشد و این ۳ ساله مثله برق گذاشت و فقط دلیله مهاجرت من به خاطره فرزندانم است چون من هرچی‌ که بخوام اینجا دارم از موقعیت گرفته تا ........ و واقعا حیف است که این دوتا اینجا بزرگ شن و بد از دیپلم برن انطرف
    دم از نامیدی می زنی پدر.پس چی شد اون حدسیات نوستراداموسی؟
    داشتیم کم کم بهتون ایمان می آوردیم.حالا که شما خودتونو باختین پس ما به کی اعتماد کنیم؟
    تو رو خدا دوستان جوگیر نشن یک شوخی با خود شهریار دارم.
    میگم نکنه اشتباهی اپلای کردی اینجا واسه کبک صحبت میشه نه گبگ.نکنه مدیکال گبگی ها آمده شما بی خبریدها؟
    آقایان و خانومها ترابخدا جو گیرنشید فقط شوخی کردم جو عوض شه.
    در کل شهریار عزیز و دوستان دعا کنیم ایشالا زودتر این انتظار لعنتی تمام شه همه به هدفهاشون برسن.

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال فوری دارم. من هزینه لندینگ فی را ندادم. الان هم ترکیه هستم و فرصت خوبیه که اون رو پرداخت کنم. ولی فکر کنم هزینه ها تغییر کرده. با توجه به فایل فدرال ما که مربوط به اون قدیماست ! از دوستانی که جدیدا لندینگ رو پرداخت کردند آیا کسی میتونه بگه برای هر نفر چقدر میشه (کلا دونفر با یک بچه). من عددهای عجیب و غریب دیدم تو مایه های هر نفر نهصدو خرده ای.
    دوم اینکه مبلغ رو میتونم از یک بانک توی شهر دیگه ای به جز آنکارا پرداخت کنم و فقط ببرم بدم سفارت؟
    سوم اینکه آیا برای این کار هم باید قبلا تلفنی از سفارت وقت بگیرم؟
    ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند. من دو یا سه شنبه میرم آنکارا
    خواهش می کنم در مورد وضعیت پرونده های کبک بپرسید در چه مرحله ای هستند؟ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    خودم که 60 امتیاز آوردم اما با 5 نمره آدابتیته ، نمیدونم اگه دوباره بخوان پرونده رو بررسی کنن مثلا از اول امتیاز زبان رو باید با مدرک زبان بدست آورد یا اونی که آفیسر داده رو قبول میکنن؟
    از ویکی برای محاسبه امتیازات همسر استفاده کنین و ببینین بدون زبان فرانسه ایشون 3 امتیاز می گیرند یا نه. ضمنا حتی با آوردن امتیاز کامل اگر دوباره مصاحبه دعوت بشید اینکه ایشون اصلا فرانسه ندونه امتیاز سازگاری شما رو به عنوان زوج پایین میاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال فوری دارم. من هزینه لندینگ فی را ندادم. الان هم ترکیه هستم و فرصت خوبیه که اون رو پرداخت کنم. ولی فکر کنم هزینه ها تغییر کرده. با توجه به فایل فدرال ما که مربوط به اون قدیماست ! از دوستانی که جدیدا لندینگ رو پرداخت کردند آیا کسی میتونه بگه برای هر نفر چقدر میشه (کلا دونفر با یک بچه). من عددهای عجیب و غریب دیدم تو مایه های هر نفر نهصدو خرده ای.
    دوم اینکه مبلغ رو میتونم از یک بانک توی شهر دیگه ای به جز آنکارا پرداخت کنم و فقط ببرم بدم سفارت؟
    سوم اینکه آیا برای این کار هم باید قبلا تلفنی از سفارت وقت بگیرم؟
    ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند. من دو یا سه شنبه میرم آنکارا
    سلام، تا اونجا كه يادم مي‌آد مبلغ لندينگ في 490 دلار كانادا براي هر فرد است (آن مبلغي كه شنيده‌ايد احتمالاً براي دو نفر است براي بچه را هم نمي‌دانم) و ماني اوردر را از بانكهاي معتبري مثل بانك زراعت يا بانك گارانتي در آنكارا يا هر جاي تركيه مثلاً استانبول مي‌توانيد بگيريد. البته من 100% مطمئن نيستم و اگه دوستان مطلع اطلاع تكميلي بدهند ممنون مي‌شوم.
    غير ديمند
    تاريخ مصاحبه: دسامبر 2009
    فايل فدرال: 2 فوريه 2010
    تاريخ آپديت: 23 نوامبر 2011

سلام به دوستان عزیز و ارجمند من تارخ 12 فوریه 2012 با رشته دیمیند در استانبول در مصاحبه اسکبل ورکر پذیرفته شدم و با کد 130 csq رو بهمراه مدارکم یکماه بعد به سیدنی ارسال کردم ( ماه مارچ ) ولی متاسفانه تاکنون که در 25 ماه می هستیم هیچ ایمیلی از کانادا دریافت نکردم . فکر می کنم با توجه به اینکه معمولا دریافت ایمیل بعد از ارسال مدارک به سیدنی نهایتا یک تا ماه بعد ایمیلی از سوی سفارت ارسال می شود من از این موضوع خودم قدری نگرانم و از شما عزیزان کمک و مشورت می خواهم . ضمنا از آنجائیکه نامه نگاری انگلیسی ضعیفی دارم خوشحال میشه اگه کسی نمونه نامه پیگیری را اگه دارم برام ارسال کنه . بسیار ممنو از همه عزیزان و بزرگان

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

اون پست که گزشتی مله ۵ ماهه پیش بود که مدیکال میومد برایه پروندههای ۲۰۰۹
    دیگه برایه نوستراداموس کار نمیکنم برایه MI۶ الان کار می‌کنم
    و این اطلاعات رو از MI۶ ترکیه گرفتم که بی‌خیالش بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    دم از نامیدی می زنی پدر.پس چی شد اون حدسیات نوستراداموسی؟
    داشتیم کم کم بهتون ایمان می آوردیم.حالا که شما خودتونو باختین پس ما به کی اعتماد کنیم؟
    تو رو خدا دوستان جوگیر نشن یک شوخی با خود شهریار دارم.
    میگم نکنه اشتباهی اپلای کردی اینجا واسه کبک صحبت میشه نه گبگ.نکنه مدیکال گبگی ها آمده شما بی خبریدها؟
    آقایان و خانومها ترابخدا جو گیرنشید فقط شوخی کردم جو عوض شه.
    در کل شهریار عزیز و دوستان دعا کنیم ایشالا زودتر این انتظار لعنتی تمام شه همه به هدفهاشون برسن.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh2010 نمایش پست ها
    سلام، تا اونجا كه يادم مي‌آد مبلغ لندينگ في 490 دلار كانادا براي هر فرد است (آن مبلغي كه شنيده‌ايد احتمالاً براي دو نفر است براي بچه را هم نمي‌دانم) و ماني اوردر را از بانكهاي معتبري مثل بانك زراعت يا بانك گارانتي در آنكارا يا هر جاي تركيه مثلاً استانبول مي‌توانيد بگيريد. البته من 100% مطمئن نيستم و اگه دوستان مطلع اطلاع تكميلي بدهند ممنون مي‌شوم.
    سلام. لندینگ 490 دلار هست، دو تا لینک زیر رو چک کنید:
    http://irancanada.net/%D8%AA%D9%87%D...7-money-order/
    https://eservicesak.cic.gc.ca/efee/efee.do
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin1355 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز و ارجمند من تارخ 12 فوریه 2012 با رشته دیمیند در استانبول در مصاحبه اسکبل ورکر پذیرفته شدم و با کد 130 csq رو بهمراه مدارکم یکماه بعد به سیدنی ارسال کردم ( ماه مارچ ) ولی متاسفانه تاکنون که در 25 ماه می هستیم هیچ ایمیلی از کانادا دریافت نکردم . فکر می کنم با توجه به اینکه معمولا دریافت ایمیل بعد از ارسال مدارک به سیدنی نهایتا یک تا ماه بعد ایمیلی از سوی سفارت ارسال می شود من از این موضوع خودم قدری نگرانم و از شما عزیزان کمک و مشورت می خواهم . ضمنا از آنجائیکه نامه نگاری انگلیسی ضعیفی دارم خوشحال میشه اگه کسی نمونه نامه پیگیری را اگه دارم برام ارسال کنه . بسیار ممنو از همه عزیزان و بزرگان
    سلام
    تا الان باید میومد ولی اول توی Spam ایمیلت نگاه کن شاید اونجا باشه.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

من که تصمیممو گرفتم اگه تا ۱ ماهه دیگه مدیکال ۲۰۱۰ شروع نشود هیچ وقت ویزا من تا oct ۲۰۱۳ که اعتباره csq من هست داده نمیشه و اینکه ۲ سال وایسم تا اگه csq مجدد دادن یا ندادن من این ریسک را نمیکنم و می‌خوام از ماهه دیگه برایه اقامت فرانسه اقدام کنم روزی که برایه گبگ اقدام کردم به خودم گفتم دختر بزرگم دیگه حتما کلاس پنجم را در گبگ شروع میکند و دختره کچولترم کلاسه اولشو در گبگ شروع می‌کند متاسفانه اینجرر نشد و این ۳ ساله مثله برق گذاشت و فقط دلیله مهاجرت من به خاطره فرزندانم است چون من هرچی‌ که بخوام اینجا دارم از موقعیت گرفته تا ........ و واقعا حیف است که این دوتا اینجا بزرگ شن و بد از دیپلم برن انطرف
    دقیقا حق با شماست... بچه ها یا قبل از دبیرستان باید برن اونور یا بعد لیسانس... نمونه هاش رو توی فامیل و دوست و آشنا مبینم... ولی امیدوارم زودتر بیاد....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

دوست عزیز متاسفانه در spam ایمیل هم که مرتب چک می کنم این ایمیل برایم نیومده اگر نمونه نامه ای برای پیگیری وجود دارد خواهشم اینه که منو راهنمایی کنید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)