صفحه 673 از 2682 نخستنخست ... 17357362366366466566666766866967067167267367467567667767867968068168268372377311731673 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,721 تا 6,730 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    من اينكار را انجام دادم . لطفا همگي همكاري كنيم . شايد فرجي شود .

من هم اعتراض خود را از طریق لینک مربوطه ارسال کردم (با اینکه تازه 14 ماه از فایل نامبر دوم گذشته ). لطفا بیشتر از 20 ماهه ها اقدام کنید.
    متاهل - داراي يك فرزند-6 امتيازي(كامپيوتر)-مصاحبه كبك : فوريه 2011 - فايل نامبر فدرال : 27 مارس 2011 - دريافت ايميل آپديت 12 آوريل 2013 مديكال : 19 سپتامبر2013 پاس ريكوئست 10 اكتبر2013
    درخواست اطلاعات مهاجرتی جهت درج در ویزانما

امضاء اين پتيشن تنها كاري است كه مي توانيم انجام دهيم .تعداد فعلي به نظر من اصلا كافي نيست.پس لطفا به سايت كنپارس و قسمت وبلاگ آقاي دكتر مختاري برويد و از آنجا به سايت مربوطه رفته و پتيشن را امضاء كنيد.قبلا هم كاري شبيه به اين صورت گرفت و نتيجه داد.ممنون از همكاريتون

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    خبر فوري
    الان خبر دار شدم كه دوستي كه دو روز قبل از من توي آنكارا مصاحبه دوم داشت مديكالش رو دريافت كرده ! ايشون فايلشون نوامبر 2009 بود و در تاريخ 1 فروردين 91 توي آنكارا مصاحبه دوم داده بودند. به اميد زنده شدن دفتر آنكارا و پايان اين بلاتكليفي براي همه ....
    مصاحبه دوم برای چی بوده؟ پروندش تغییر کرده یا بعد از 2-3 سال مصاحبه لازم میشیم دوباره؟!
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Junior Member

من لینک پتیشن رو تو هر گروهی تو فیس بوک که مربوط به کبک میشه و عضو بودم گذاشتم. به نظرم تا می شه باید خبر رسانی کرد تا همه برن و امضا کنند. شما هم دریغ نکنید. تو وبلاگا بذارید. به دوستاتون که منتظر مدیکال هستند ایمیل کنید یا هر کار دیگه ای که به ذهنتون می رسه. شاید که آینده از آن ما ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    بچه ها باز برای کسانی که خبر ندارند یا هنوز امضا نکردند لینک Petition اعتراض به عملکرد سفارت کانادا در آنکارا رو می زارم. توی وبسایت دکتر مختاری هم گذاشته شده. لطفا همگی شرکت کنید. مشخصات خاصی هم نمی خواد پس خواهش می کنم که کوتاهی نکنید.ضرری نداره.
    ممنون.

http://www.petitiononlinecanada.com/...-iranienne/958
    با سلام
    آیا از هر پرونده فقط متقاضی اصلی باید امضا کنه و باید ادرس ایمیل همون باشه که توی فرمها نوشتیم؟به نظر میرسه خیلی از اسامی مستعار هستن؟مشکلی نداره؟
    ممنون از پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh353 نمایش پست ها
    بلاخره بعد ٥٧ روز كه تغيير آدرسمو اطلاع داده بودم امروز تغيير كرد! چقدر ديدن تغيير تو اين سايت خوشاينده!
    ولي شماره تلفنم و حذف كردن، نمي دونم مهمه يا نه، به نظرتون لازمه باز پيگيري كنم؟
    لطفا براي دوستاني كه قصد تغيير ادرس دارند بنويسيد كه تغيير ادرستون را به كجا براي تغيير اعلام كرديد
    Email زديد يا فكس فرستاديد?
    ممنون از جوابتون
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

[QUOTE=ali57;743679]خبر فوري
    الان خبر دار شدم كه دوستي كه دو روز قبل از من توي آنكارا مصاحبه دوم داشت مديكالش رو دريافت كرده ! ايشون فايلشون نوامبر 2009 بود و در تاريخ 1 فروردين 91 توي آنكارا مصاحبه دوم داده بودند. به اميد زنده شدن دفتر آنكارا و پايان اين بلاتكليفي براي همه ....[/QUOTE

دوستان متن پتیشن همون که من قبلا تهیه کردم ودر فروم قرار دادم لطفا امضاء کنید شاید فرجی شود

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh78 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا از هر پرونده فقط متقاضی اصلی باید امضا کنه و باید ادرس ایمیل همون باشه که توی فرمها نوشتیم؟به نظر میرسه خیلی از اسامی مستعار هستن؟مشکلی نداره؟
    ممنون از پاسخ شما
    نه هر کدوم جدا می تونید امضا کنید. هر ایمیلی هم خواستید می تونید بزارید.

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahat نمایش پست ها
    من لینک پتیشن رو تو هر گروهی تو فیس بوک که مربوط به کبک میشه و عضو بودم گذاشتم. به نظرم تا می شه باید خبر رسانی کرد تا همه برن و امضا کنند. شما هم دریغ نکنید. تو وبلاگا بذارید. به دوستاتون که منتظر مدیکال هستند ایمیل کنید یا هر کار دیگه ای که به ذهنتون می رسه. شاید که آینده از آن ما ...
    من نفر 26 امضا کردم و تا الان 10-15 تا امضا از کسانی که بعضی هاشون حتی نمیدونن کبک کجاست و فقط محض خاطر من امضا کردن جمع کردم، حتی مجبور نیستید اسم واقعیتون رو بنویسید، لازم نیست فایل نامبر بنویسید، فقط امضا کنید خواهشاً
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

مرسی از زحمتی که کشیدید اما این احتمال رو هم در نظر بگیریم وجود اسامی مستعار، ایمیل های الکی و افرادی که دارای سی اس کیو نیستند اعتبار این پتیشن رو به شدت مخدوش میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    من نفر 26 امضا کردم و تا الان 10-15 تا امضا از کسانی که بعضی هاشون حتی نمیدونن کبک کجاست و فقط محض خاطر من امضا کردن جمع کردم، حتی مجبور نیستید اسم واقعیتون رو بنویسید، لازم نیست فایل نامبر بنویسید، فقط امضا کنید خواهشاً

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)