صفحه 674 از 2682 نخستنخست ... 17457462466466566666766866967067167267367467567667767867968068168268368472477411741674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,731 تا 6,740 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    لطفا براي دوستاني كه قصد تغيير ادرس دارند بنويسيد كه تغيير ادرستون را به كجا براي تغيير اعلام كرديد
    Email زديد يا فكس فرستاديد?
    ممنون از جوابتون
    لينك آدرس ايميل آنكارا و فكسش اينه (http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/ankara.asp

هم ايميل بزنيد و هم فكس
    متن نامه من اين بود

Changing Mail Address Request :

Hello,
    I am S..... M.... applicant for immigration to Quebec,
    My CSQ number is B.......5
    My home address is already changed and I'd like to inform my new mail address to be used in future,

New Address:..
    ......

Postal Code : .......
    Tel : ......

Old Address:

"........
    Postal Code : .......l.
    Tel : ........l.

Sincerely
    .....S....M
    ف فدرال: 2010/10/28، آپدیت: 2013/05/14 دريافت مدیکال: 2013/07/08 رسيدن مديكال به پاريس: 2013/07/19 پاس ریکوئست:

بعد از ريجكت شده پروندهاي فدرال در 12 مارچ متاسفانه ارسال مديكال از حالت تك و توك و نم نم خود به صفر رسيد اما در مقابل دولت كبك در انجام مصاحبه به تعهدات خود خوب دارد عمل مي كند دوست من بعد از قبولي در مصاحبه از آفيسر در مورد علت تاخير در ارسال مديكال سوال پرسيد اما ايشان در جواب فقط گفتند اين مسئله مربوط به ما نمي شود(به دولت فدرال ارتباط دراد )از طرفي دولت فدرال چندوقتي هست كه براي 38رشته ارسال مديكال را شروع كرده است و فكر مي كنم اين ركود در مورد پرونده هاي كبك هم دوام نخواهد داشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    بعد از ريجكت شده پروندهاي فدرال در 12 مارچ متاسفانه ارسال مديكال از حالت تك و توك و نم نم خود به صفر رسيد اما در مقابل دولت كبك در انجام مصاحبه به تعهدات خود خوب دارد عمل مي كند دوست من بعد از قبولي در مصاحبه از آفيسر در مورد علت تاخير در ارسال مديكال سوال پرسيد اما ايشان در جواب فقط گفتند اين مسئله مربوط به ما نمي شود(به دولت فدرال ارتباط دراد )از طرفي دولت فدرال چندوقتي هست كه براي 38رشته ارسال مديكال را شروع كرده است و فكر مي كنم اين ركود در مورد پرونده هاي كبك هم دوام نخواهد داشت
    یکی از دوستان من که از روش ۳۸ رشته ای اقدام کرده بود در حالیکه هیچ امیدی نداشت و دیگه بی خیال شده بود امروز مدیکالش اومد و این روند همینطور ادامه داره در مورد کبک هم هیچ دلیلی نداره که اینطور نشه چون از نظر تعدادی هم پرونده هاي کبک خیلی کمتر از فدرال هستند چه برسه به نوع پرونده. من هم پتیشن رو امضا کردم. ضرری نداره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    یکی از دوستان من که از روش ۳۸ رشته ای اقدام کرده بود در حالیکه هیچ امیدی نداشت و دیگه بی خیال شده بود امروز مدیکالش اومد و این روند همینطور ادامه داره در مورد کبک هم هیچ دلیلی نداره که اینطور نشه چون از نظر تعدادی هم پرونده هاي کبک خیلی کمتر از فدرال هستند چه برسه به نوع پرونده. من هم پتیشن رو امضا کردم. ضرری نداره.
    ببخشید دوست عزیز میشه بپرسم تاریخ اقدام به مهاجرت ایشون کی بود؟ رشته شون چی بود و آیا مدیکال از ورشو دریافت کردن یا آنکارا؟ آخه دیروز و امروز که ورشو تعطیله! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز میشه بپرسم تاریخ اقدام به مهاجرت ایشون کی بود؟ رشته شون چی بود و آیا مدیکال از ورشو دریافت کردن یا آنکارا؟ آخه دیروز و امروز که ورشو تعطیله! ممنون
    من فقط اندر کف این نکته هستم که یکی از این دوستان این فروم که خیلی هم فعال در زمینه کبک هستند حالا زده و یکبار یک خبری راجع به 38 تائی ها داده.بعد چجوری رو هوا این خبر رو از فروم 38 تائی ها زدند که جزئیاتش چی بوده.ای کاش ماهم یه خورده مثل این 38 تائی ها فعال بودیم.یاد بگیرید 38 تا شغل بیشتر نیستند بعد ما ها شونصد تا شغلیم فقط هر روز میشنیم تجزیه و تحلیل می کنیم که چجوری ممکنه بشه که کارمون خراب بشه.سی اس کیو باطل بشه دیگه ندند بعد دیگه مدیکال ندند بعد .........ووووو

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    من فقط اندر کف این نکته هستم که یکی از این دوستان این فروم که خیلی هم فعال در زمینه کبک هستند حالا زده و یکبار یک خبری راجع به 38 تائی ها داده.بعد چجوری رو هوا این خبر رو از فروم 38 تائی ها زدند که جزئیاتش چی بوده.ای کاش ماهم یه خورده مثل این 38 تائی ها فعال بودیم.یاد بگیرید 38 تا شغل بیشتر نیستند بعد ما ها شونصد تا شغلیم فقط هر روز میشنیم تجزیه و تحلیل می کنیم که چجوری ممکنه بشه که کارمون خراب بشه.سی اس کیو باطل بشه دیگه ندند بعد دیگه مدیکال ندند بعد .........ووووو
    علت های مختلفی داره. یکیش ممکنه این باشه که طرف یه فایل در آنکارا داره و منتظر دیدن علائم حیات این ویزا آفیسه. علت دیگه اش اینه طرف رشته اش کامپیوتره و استفاده از این فرومو خوب بلده و میتونه هر گونه آپدیت تاپیک ها رو رصد کنه! بازم دلایل میخواین؟؟؟!!! حالا من اندر کف این موضوع موندم که چطور شما فقط به قصد گیر دادن میاین فروم!!!!!!!!!!!!!!

حالا ما كه شونصدتا هستيم .... اين همه امضا براي petition را بكو .....واقعا با اين همه امضا...... .
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    nدوست عزیز علت رکود و کم تعداد بودن مدیکالها ترافیک کاری و کوتاهی ویزا آفیس آنکاراست و بس ...خوشبختانه طبق آگهی استخدامی که من دیدم تعداد 6 نفر کارمند جدید برای پروسس کردن پرونده ها تا آخر ماه می به بخش ویزای سفارت اضافه خواهد شد و امیدوارم پیش بینی شما محقق شود
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

سارا جان ممنون از زحمتت ...بالاخره مثل اینکه طلسمش شکست و بعد از یکی دوماه دو سه روزه خوب داره امضا میخوره...من دیروز نفر 50 بودم الان شد 200 تا امضا[QUOTE=sara-az;744760]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    ....[/QUOTE

دوستان متن پتیشن همون که من قبلا تهیه کردم ودر فروم قرار دادم لطفا امضاء کنید شاید فرجی شود
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    علت های مختلفی داره. یکیش ممکنه این باشه که طرف یه فایل در آنکارا داره و منتظر دیدن علائم حیات این ویزا آفیسه. علت دیگه اش اینه طرف رشته اش کامپیوتره و استفاده از این فرومو خوب بلده و میتونه هر گونه آپدیت تاپیک ها رو رصد کنه! بازم دلایل میخواین؟؟؟!!! حالا من اندر کف این موضوع موندم که چطور شما فقط به قصد گیر دادن میاین فروم!!!!!!!!!!!!!!
    كي گير داديم غرض ماهم تشويق به استفاده بهينه از اين سايت و فروم بود.شما هم كه ظاهرا خيلي فعال هستيد لطف كنيد ما را هم در اين فروم در جريان اتفاقات مرتبط كه در فرومهاي ديگر و سايتهاي ديگر رخ مي دهد قرار دهيد.ممنون از همكاريتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)