صفحه 678 از 2682 نخستنخست ... 17857862866866967067167267367467567667767867968068168268368468568668768872877811781678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,771 تا 6,780 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

من الان 25 ماهه که منتظر مدیکالم نمیدونم اگه الان ازدواج کنم بازم باید یه 25 ماه تا 36 ماه دیگه منظر بمونم ؟؟؟
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Junior Member barbin آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashx_x نمایش پست ها
    از مدیران گروه خواهش میکنم به اعضا تذکر بدند که اخبار مربوط به پاس ریکوئست رو در فروم مربوط به خودش پست کنند. اینجا مربوط به مدت زمان انتظار مدیکاله.
    دوست 12 امتیازی فکر کن به یک آزمایش جدی مدیکال نیاز داری حالا منتظر ویزا هستی ....
    federal file number: 22 March 2010
    update: 13 December 2011
    medical: 10 July 2013

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    این فروم شده جای خالی‌ کردن عقدهها! یکی‌ میاد یه چیزی میپرونه الباقی شروع می‌کنن به لقب دادنو متلک انداختن. بابا ملت ۲ صفحهٔ قبل رو بخونین، خداییش، خجالت آور نیست؟ یکی‌ اومد یه حرف نابجایی زد، ۲۰۰ نفر پشتبندش طرف لهو لورده کردن... واقعا که، منم خیلی‌ دلم می‌خواست بدونم منظور این دوستمون از این پستش چی‌ بود، اما وقتی‌ دیدم یه نفر دیگه زود تر از من به ایشون تذکر داد، ترجیح دادم چیزی نگم. اما نمیدونم مثل اینکه بعضی‌ها دوست دارن قضیه رو به قول معروف "کش" بدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    من الان 25 ماهه که منتظر مدیکالم نمیدونم اگه الان ازدواج کنم بازم باید یه 25 ماه تا 36 ماه دیگه منظر بمونم ؟؟؟
    هیچ تغییری ایجاد نمی کند، من خودم ازدواج کردم و سی اس کیو جدید هم گرفتم اما فایل نامبر فدرال عوض نشد نه تاریخش نه شمارش دوستی هم که قبل از من این کار رو کرده بود بدون هیچ تاخیری مدیکال گرفت و الان با همسر مونترال هستند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها

دوست عزیز از لحاظ تاخیر ممکنه چندان فرقی نداشته باشه. این روزها مثل اینکه بک گراند چک رو زمان صدور مدیکال انجام میدن ولی از اونجاییکه شما اول باید ازدواجتون رو به کبک اعلام کنید که برای همسرتون CSQ صادر کنن این بار طبق امتیاز بندی متاهلین عمل میکنن. ممکنه دوباره امتیازتون رو حساب کنن پس اگر به سلامتی خواستین ازدواج کنین مدارک تحصیلی همسرتون رو کامل ترجمه کنین و بفرستین که امتیازتون کم نشه.

چند ماهي هست سفارت كانادا در آنكارا به دنبال استخدام نيروي جديد است ولي ظاهراً كانديداها بايد به زيانهاي رسمي كانادا(انگليسي-فرانسه)تركي وفارسي آشنايي داشته باشند و از طرفي كلي شرايط ديگر در نظر گرفتند و فكر مي كنم نتوانند چنين افرادي را در كوتاه مدت پيدا كنند تازه در صورت استخدام فوراًشروع به كار نمي كنند چند صباحي دوره كارآموزي براشون در نظر مي گيرند اگر منطقي فكر كنيم 2الي 3ماه طول مي كشد مديكالها جريان طبيعي به خود بگيرد.هر چند اميدوارم سريعتر اين امر ميسر گردد
    http://www.canadainternational.gc.ca...lang=en&view=d
    ویرایش توسط molod10 : May 30th, 2012 در ساعت 11:08 PM

Junior Member

سلام
    من CSQ رو هفته پیش گرفتم

1- من خارج از ایران درس می خونم. آیا گواهی عدم سوپیشینه اینجایی که درس می خونم رو هم باید بگیرم

2- من پارسال یه گواهی عدم سوپیشینه تو ایران گرفتم که می دونم دیگه معتبر نیست . اما به نظرتون تا وقتی که برم دوباره بگیرم. فایل فدرال رو با همون سوپیشینه قبلیه باز کنم؟
    ارسال مدارک: 5 اکتبر 2010
    دریافت فایل نامبر: 12 اکتبر 2010
    تاریخ مصاحبه(دفتر هنگ کنگ): 16 می 2012
    فایل فدرال(دفتر مانیل- فیلیپین):

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reinepari نمایش پست ها
    سلام
    من CSQ رو هفته پیش گرفتم

1- من خارج از ایران درس می خونم. آیا گواهی عدم سوپیشینه اینجایی که درس می خونم رو هم باید بگیرم

2- من پارسال یه گواهی عدم سوپیشینه تو ایران گرفتم که می دونم دیگه معتبر نیست . اما به نظرتون تا وقتی که برم دوباره بگیرم. فایل فدرال رو با همون سوپیشینه قبلیه باز کنم؟
    با سلام،

طبق قانون شما از هر جایی که به مدت 6 ماه یا بیشتر بطور پشت سرهم بودید باید سوپیشینه بگیرید. لینکشو براتون میزارم.

http://www.cic.gc.ca/english/information/security/police-cert/intro.asp

به نظرم مدرک جدید بگیرید.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh2010 نمایش پست ها
    سلام، تا اونجا كه يادم مي‌آد مبلغ لندينگ في 490 دلار كانادا براي هر فرد است (آن مبلغي كه شنيده‌ايد احتمالاً براي دو نفر است براي بچه را هم نمي‌دانم) و ماني اوردر را از بانكهاي معتبري مثل بانك زراعت يا بانك گارانتي در آنكارا يا هر جاي تركيه مثلاً استانبول مي‌توانيد بگيريد. البته من 100% مطمئن نيستم و اگه دوستان مطلع اطلاع تكميلي بدهند ممنون مي‌شوم.
    با تشکر از شما دوست عزیز و دو عزیز دیگری که به سوال من جواب دادند و تنها پی جنجال و حاشیه سازی در این فروم نبودند.
    بله لندینگ فی با نام Right of permanent resident fee پرداخت میشود که من این را فراموش کرده بودم برای همین پیدا نمیکردم. بالاخره کار من انجام شد.
    ممنون
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز و دو عزیز دیگری که به سوال من جواب دادند و تنها پی جنجال و حاشیه سازی در این فروم نبودند.
    بله لندینگ فی با نام Right of permanent resident fee پرداخت میشود که من این را فراموش کرده بودم برای همین پیدا نمیکردم. بالاخره کار من انجام شد.
    ممنون
    سلام
    واسه چی می خواستی مگه پای رکوئست شدید؟
    حالا چجور گرفتید ؟از کجا؟
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

راستی راجع به سفارت بگم. من دوشنبه و سه شنبه صبح سفارت بودم. خداییش برخورد اونها هیچ ایرادی نداره و تازه به نظر من ظرفیتشون هم خیلی بالاست ولی هر کسی یک حدی از جنبه داره. امیدوارم دوستان از مواردی که میخوام بگم ناراحت نشن ولی اینها حقایقی بود که من دیدم.
    1- ایرانیها که بیشتریاشون درخواست ویزای visit دارند به طرز وحشتناکی پرتوقع هستند و کاملا طلبکارانه برخورد میکنند و گاها با کلام یا حتی حرکات بدن پرسنل سفارت و ترکها را مسخره میکنند که صد البته حتی اگر آنها فارسی هم بلد نباشند از حرکات و لحن متوجه بی احترامی و تمسخر میشوند.
    2- اکثر ایرانیها شدیدا دچار فقر زبان هستند و تازه با کلماتی که میگند که هیچ کس نمیفهمه چی میگن از پرسنل سفارت عصبانی هم میشوند که چرا حرفشان را نمیفهمند.
    3- نمیدونم این فرهنگ اعتراض کردن رو کی یاد ما داده. توی سفارت تنها معترضین ایرانیها بودند و ظاهرا ما برای هر چیزی حق اعتراض داریم اون هم با زبان الکن و لحن تحقیر آمیز.
    4- فرهنگ صف درست کردن و درست صف نبستن هم که فقط مال ماهاست. نمیدونم چرا از 6 صبح باید اونجا باشیم. من 8 اونجا بودم و سفارت از 8:30 شروع میکنه ولی چندین نفر قبل از من اونجا تو صف بودند و شماره داده بودند و لیست درست کرده بودند. آخرش هم که در باز شد همه چی فراموش شد و دوباره قاطی شد و نزدیک بود سر شماره ها دعوا بشه و حالا فکر کنید پرسنل اونجا هم با تعجب نگاه میکنند. بعدش هم نگهبان سفارت 200 بار اومد صف رو مرتب کرد ولی باز ظرف 10 ثانیه همه جمع میشدند جلوی در.
    5- یک قانون اونجا داره که هربار که نوبتت میشه و به دلیلی میری دنبال کار مثلا پرداخت بانک، باید از اول صف وایسی ولی مگه ما میتونیم اینو درک کنیم! همه 2 ساعت چونه میزنند که من صبح یک بار صف وایسادم و همه هم میبینند که چونه زدن نفر قبلی فایده نداشته ولی نمیدونم چرا باز یک ساعت دیگه چونه میزنیم و ...
    از حدود 9:30 به بعد ترکها کم کم میان دوست دارم صف بستن و حرف زدند دهاتیاشونو ببینید و با تحصیلکرده های بالاشهری خودمون مقایسه کنید. به خدا من خیلی خجالت کشیدم. تازه نمیدونم چرا ترکها چه با خودشون چه با مسئولین با صدای آروم صحبت میکنند ولی اکثر ایرانیها با صدای بلند حرف میزنند. تو پاساژها هم اکثرا صداهای بلند مال ایرانیهاست.
    6- خیلی از مسئولین سفارت دیگه بعد این چند ماه کمی فارسی یاد گرفتند تازه چند تا پرسنل دارند که فارسی رو مثل زبون مادری حرف میزنند. به نظرم یکیشون ایرانی بود یا اگه نبود مثل ماها حرف میزد. برای همین تقاضا میکنم که وقتی توی سالن انتظار یا صف بیرون منتظرید به کبکیها و کانادائیها و ترکها بدوبیراه نگید. به خدا این کار از فرهنگ ما ایرانیها خیلی دوره و اثرش هم میشه اینکه الان اوجا برخورد اونها با ایرانیها و ترکها خیلی متفاوت شده. من روز اول نتونستم حتی برم داخل که سوالم روبپرسم ولی 2 ساعت بعدش که با چند تا ترک دوست شدم به راحتی به همراه اونها رفتم تو.
    7- مسئله بعدی البته شاید من اشتباه میکنم و یا شاید سلیقه ایه. ولی نمیدونم چرا ماها اینقدر بیش از حد ظاهرمون برامون موقع مراجعه به سفارت مهمه. تا حدی که بعضی وقتها از اونور بوم میافتیم. آقایون با تیپهای عجیب غریب و خانمها با آرایشها و لباسهای جالب. این مساله برای ترکها که تو آنکارا خیلی هم بدتیپ و دهاتی نیستند کمی عجیبه. باورتون میشه که من صبح گره کراوات یک هموطن رو که دوتا گره کور رو هم زده بود رو درست کردم. آخه مگه اگر کراوات نزنیم چی میشه آخه. یا واقعا همه جای دنیا برای مراجعه به یک جای رسمی میانگین وزن لوازم آرایش اگر از نیم کیلو کمتر بشه راه نمیدند. به خدا یک لباس رسمس معمولی یا اسپورت (نه شلوارک و تیشرت!) کافیه کمی آرایش هم حالا باشه بد نیست ولی به خدا طول خط چشم و غلظت رژ و ضخامت لایه کرم پودر امتیاز مثبتی نداره. حتما هم لازم نیست زیر آفتاب یک کت و شلوار پشمی بپوشیم و کراوات بزنیم که تا نصف کمرمون خیس عرق باشه.
    از خودم و همه ایرانیها یک بار دیگه عذر میخوام میدونم که حرفهام زیاد خوشایند نیست (کلا انتقاد منفی خوشایند نیست) ولی همه اینها رو اگر به چشم خودم ندیده بودم و واکنش منفی پرسنل سفارت و ترکها رو ندیده بودم اصلا نمیگفتم. البته این مسایل خداییش بیشتر به متقتضیان ویزای ویریت مربوط میشد چون من تو این دوروز کلا دونفر مهاجرتی دیدم.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)