صفحه 679 از 2682 نخستنخست ... 17957962966967067167267367467567667767867968068168268368468568668768868972977911791679 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,781 تا 6,790 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

چند تا نکته از سفارت کانادا:
    1- اونجا توی مسئله مهاجرت تازه کارند و خیلی مسایل رو هنوز خوب نمیدونند و به امید راهنمایی گرفتن و سوال پرسیدن از اونها نباشد همه چیزو رو تو اینترنت پیدا میکنید.
    2- سایت سفارت تو آنکارا آدرسش اینه: www.kanada.com.tr
    3- این سایت خیلی لینکای درست حسابی نداره ولی یک searche خوب داره که از تمامی سایتهای مربوط هرچی مربوط به سفارت کانادا تو ترکیه هست رو میگه بهتون خیلی مطالب جالبی توش هست و بخش پرسش و پاسخش هم خیلی مفیده
    4- از هفته پیش هیچ جوابی به سوالهای مهاجرتی نمیدن از من هم فقط فیش پرداختی رو گرفتن و از هر دری وارد شدم گفت کلا ما نمیتونیم راجع به پرونده ها چیزی بگیم و فقط گفت نگران نباشید دارند کارشونو میکنند و به زودی بهتون خبر میدن یا با پست یا با ایمیل.
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    سلام
    واسه چی می خواستی مگه پای رکوئست شدید؟
    حالا چجور گرفتید ؟از کجا؟
    نه من لندینگ فی رو نداده بودم و از اونجا راحت تر بود بدم چون برای سفر اونجا بودم. از بانک گارانتی همه چیزش تو سایت اومده
    صدور فایل نامبر کبک: 1 اکتبر 2009مصاحبه دمشق: 23 مارس 2010
    صدور فایل نامبر فدرال: 24 مارس 2010 دریافت آپدیت از پاریس: 27 مارس 2013

دریافت مدیکال از پاریس: 10 می 2013 , پاس ریکوست: 13 آگوست. تاریخ بلیط به مونترال 15 سپتامبر اگه بهش برسیم

Junior Member

دوستان عزیز،
    من هم پتیشن رو همین الان امضا کردم. بنده هم از 2009 منتظر میدیکال م هستم و علی رغم فرستادن آپدیت مدارک در یک سال پیش هنوز چشم به راهم.
    از بقیه هم خواهش میکنم که پتیشن رو امضا کنند و به بقیه هم به هر وسیله ممکن خبر بدند که امضا کنند.
    باشد که ترتیب اثری در کار همه داده شود!
    این هم ادرس پتیشن :
    http://www.petitiononlinecanada.com/...-iranienne/958

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    نه من لندینگ فی رو نداده بودم و از اونجا راحت تر بود بدم چون برای سفر اونجا بودم. از بانک گارانتی همه چیزش تو سایت اومده
    سلام دوست عزیزمیشه لطف کنید بفرمائید ایا پس ریکوئست شدید به سلامتی؟ مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    تا جایی که می دونم لندینگ فی رو همزمان با مدیکال یا پاس ریکوئست میدن شما چرا الان اینکار رو کردین؟ بعدم که در سایت آنکارا که مشخصات شماره حساب گارانتی بانک رو زده و دوستانی که استانبول مصاحبه میرن خیلی ها هزینه فدرال رو اونجا پرداخت کردن (البته هنوز معلوم نیست سیدنی واسه صدور فایل نامبر قبول می کنه ازشون یا نه) در کل من که حتی قبل مصاحبم تمام تاپیک ها از جمله اینجا رو می خوندم دوستان در بخش اصول مصاحبه اطلاعات بروز تری رو قرار می دن و همکاری و همیاریشون بیشتره!!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط MODJI نمایش پست ها
    دوستان عزیز،
    من هم پتیشن رو همین الان امضا کردم. بنده هم از 2009 منتظر میدیکال م هستم و علی رغم فرستادن آپدیت مدارک در یک سال پیش هنوز چشم به راهم.
    از بقیه هم خواهش میکنم که پتیشن رو امضا کنند و به بقیه هم به هر وسیله ممکن خبر بدند که امضا کنند.
    باشد که ترتیب اثری در کار همه داده شود!
    این هم ادرس پتیشن :
    http://www.petitiononlinecanada.com/...-iranienne/958
    امیدوارم متن این پتیشن رو نخونن چون پر از غلطه. همون اول از عنوانش "retarder de traitement ..." بهتر بود مینوشتن : délai excessif dans le traitement... یا لااقل retarder du traitement... اعتماد به نفس به این میگن
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

فکر کنم دلیل عقب افتادن مدیکال ما کمبود پرسنل باشه ولی این رو هم در نظر بگیرین که با توجه به اوضاع بد اقتصادی در اروپا و افزایش متقاضیان مهاجرتی به کانادا ،اونها ترجیح میدن فعلا ما ایرانی ها بیشتر در لیست انتظار قرار بدن تا بتونن از ظرفیت محدود سالانه شون جهت جذب سریعتر اروپایی ها استفاده کنن ، البته من از پارسال به این مساله فکر میکردم ولی اخیرا با خوندن یه مقاله از دکتر مختاری که همراه با آمار و ارقام ارائه شده بود حدسم به یقین تبدیل شد.

Member amour42 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    فکر کنم دلیل عقب افتادن مدیکال ما کمبود پرسنل باشه ولی این رو هم در نظر بگیرین که با توجه به اوضاع بد اقتصادی در اروپا و افزایش متقاضیان مهاجرتی به کانادا ،اونها ترجیح میدن فعلا ما ایرانی ها بیشتر در لیست انتظار قرار بدن تا بتونن از ظرفیت محدود سالانه شون جهت جذب سریعتر اروپایی ها استفاده کنن ، البته من از پارسال به این مساله فکر میکردم ولی اخیرا با خوندن یه مقاله از دکتر مختاری که همراه با آمار و ارقام ارائه شده بود حدسم به یقین تبدیل شد.

با سلام خدمت شما
    یعنی شما فکر می کنید با توجه به این مقاله که از دکتر مختاری خوندید چقدر دیگه این روند کند ادامه پیدا می کنه؟؟؟
    اخه دارن ایرانیها رو به مصاحبه دعوت می کنند و تقریبا قبولی هم داریم .ولی نکنه این پرونده های افراد جدید هم که تازه دارن قبول میشن یک حجمی رو به پرونده های ما اااضافه کنه که البته این طور هم است .و اگر به پروند ه های ما رسیدگی نشه که دوباره حجم پروند ه ها خیلی می ره بالا.
    اونوقت اوضاع چی می شه ؟؟
    ولی من فکر می کنم که همون کمبود نیرو در سفارت یکی از دلایل اصلی کند شدن روند پرونده است .
    و امیدوارم که به زودی ارسال مدیکال ها و ویزا ها به سرعت مثل قبل انجام بشه

سلام مطمئن باشىد كه دليل تمام تاخيرات همانطور كه يكي از دوستان هم گفتن عدم اشنايي دفتر انكارا با پرونده هاي مهاجرت هست البته من در بعضي از فرومها به زبان انگليسي ديدم كه تقريبا روزي يك پاس ريكويست براي فاميلي كلاس اسپانسرشيپ مياد از دفتر انكارا اميدوارم به زودي براي ما هم مديكال و پاس ريكويست ها شروع بشه و همگي از اين بلاتككليفي در بياييم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    پس اگه اینطوریه چرا دارن مهاجرین چینی و هندی رو گر و گر می گیرن (پروسس تایم هند 6 ماهه است)
    ویرایش توسط Kazy : June 1st, 2012 در ساعت 11:01 AM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)