صفحه 681 از 2682 نخستنخست ... 18158163167167267367467567667767867968068168268368468568668768868969069173178111811681 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,801 تا 6,810 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام ببخشید ازتون میخواستم بپرسم کسانی که مهاجر بودن وبرای دریافت ویزای اقامت دائم به سفارت مراجعه کرده بوذن هم باید تو صف میموندن یا نیازی نبود

Member
    رشته و دانشگاه
    Hardware engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarg نمایش پست ها

سلام
    شما هم دکتر هستین؟؟؟
    دوست عزیز من یه چیزی بهت بگم
    خوبی‌ کبک این است که ایرونی‌ توش کمه و زندگی‌ مطمئناً توش راحت تر است
    پس اميدوارم شما رو اونجا نبينم دوست عزيز، يه ايرانی کمتر , زندگی بهتر ....
    Quebec F.N : 2010/06/17
    CSQ: 2011/02/14
    Federal F.N : 2011/02/16
    Update : 2013/04/10

Junior Member

سلام دوستان
    من سی ای کیو رو 2 هفته ای هست که گرفتم
    روی اون نوشته که این سی اس کیو تا می 2015 اعتبار داره.
    معنی این اعتبار چیه؟

یعنی تا اون موقع باید وارد کانادا شده باشم؟
    ارسال مدارک: 5 اکتبر 2010
    دریافت فایل نامبر: 12 اکتبر 2010
    تاریخ مصاحبه(دفتر هنگ کنگ): 16 می 2012
    فایل فدرال(دفتر مانیل- فیلیپین):

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط reinepari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سی ای کیو رو 2 هفته ای هست که گرفتم
    روی اون نوشته که این سی اس کیو تا می 2015 اعتبار داره.
    معنی این اعتبار چیه؟

یعنی تا اون موقع باید وارد کانادا شده باشم؟
    هنگامی که ویزای کانادا را دریافت می کنید در خود ویزا نوشته شده تا چه زمانی حق ورود به کانادا دارید. به همراه سی اس کیو هم معمولا یک نامه شش صفحه ای هست که در آن نوشته شده در صورتی که تا زمان انقضا سی اس کیو ویزا دریافت نکرده باشید، سی اس کیو جدید صادر خواهد شد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

یه زمانی مدت زمان پروسه کبک بعد از CSQ شش ماه بود ، بعد شد 12 ماه ،بعد شد 18 ماه و چند وقت پیش هم که سفارت آنکارا پروسه رسیدگی به پرونده هاشو 20 ماه اعلام کرد،موقعی که میخواستم برم مصاحبه یه جدول از سایت مهاجرتی کبک دانلود کردم که شامل جدول زمانبندی مصاحبه های سه ماه آینده میشد ،تو اون جدول کمترین مقدار آفیسر با کمترین میزان حضور مربوط به استانبول میشد و بیشترین تعداد آفیسر رو به دفتر پاریس اختصاص داده بودند،شما خودتون این فایل رو ببینید و بگید که از این مسئله چه نتیجه گیری میشه کرد؟؟
    **البته من هنوز اول راه هستم و از اینکه دوستانی رو اینجا میبینم که بیشتر از یکسال هست که منتظر مدیکال هستند یا اونهایی که بیشتر از شش ماه از تاریخ ارسال مدیکالشون گذشته و همچنان زندگیشون رو خیلی راحت دارن بدون هیچ مشکلی پیش میبرن خیلی روحیه میگیرم .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    یه زمانی مدت زمان پروسه کبک بعد از CSQ شش ماه بود ، بعد شد 12 ماه ،بعد شد 18 ماه و چند وقت پیش هم که سفارت آنکارا پروسه رسیدگی به پرونده هاشو 20 ماه اعلام کرد،موقعی که میخواستم برم مصاحبه یه جدول از سایت مهاجرتی کبک دانلود کردم که شامل جدول زمانبندی مصاحبه های سه ماه آینده میشد ،تو اون جدول کمترین مقدار آفیسر با کمترین میزان حضور مربوط به استانبول میشد و بیشترین تعداد آفیسر رو به دفتر پاریس اختصاص داده بودند،شما خودتون این فایل رو ببینید و بگید که از این مسئله چه نتیجه گیری میشه کرد؟؟
    **البته من هنوز اول راه هستم و از اینکه دوستانی رو اینجا میبینم که بیشتر از یکسال هست که منتظر مدیکال هستند یا اونهایی که بیشتر از شش ماه از تاریخ ارسال مدیکالشون گذشته و همچنان زندگیشون رو خیلی راحت دارن بدون هیچ مشکلی پیش میبرن خیلی روحیه میگیرم .
    من بهتون پیشنهاد میکنم الکی خودتونو وارد مسایل تبعیض نژادی و این مقوله ها که در مملکت خودمون بیشتر از همه جای دنیا دارن به سرمون میارن وارد نکنین و غمی به غم های موجود در زندگی هامون وارد نکنیم...
    در ضمن اگر دقت کنید در هر زمان به طور میانگین 2 الی 3 آفیسر مشغول کار در هر جایی هستند و این تنوع برنامه زمانبندی اونهاست که در پاریس بیشتره... نکته آخر هم اینه که چیزی که خیلی فکر منو مشغول کرده اوضاع کاری در اونجاست و بهتره به جای دامن زدن به این حرفا بریم یه فکری به فکر کارمون در آینده در اونجا کنیم...

من حرفی از تبعیض نژادی نزدم ،ضمنا مطالب من در این تاپیک مرتبط با موضوع هست،من میگم دو یا سه سال هست که به دلایل مختلف پروسه صدور ویزا واسه بعضی از کشورها از جمله ایران طولانی تر شده ،شاید اگر در زمینه تاریخچه مهاجر پذیری کانادا مطالعه کرده باشید متوجه میشید که گرایش این کشور به جذب هرچه بیشتر اروپایی ها زیاد است،مستندات هم موجود است....

نقل قول نوشته اصلی توسط katy1868888 نمایش پست ها
    من بهتون پیشنهاد میکنم الکی خودتونو وارد مسایل تبعیض نژادی و این مقوله ها که در مملکت خودمون بیشتر از همه جای دنیا دارن به سرمون میارن وارد نکنین و غمی به غم های موجود در زندگی هامون وارد نکنیم...
    در ضمن اگر دقت کنید در هر زمان به طور میانگین 2 الی 3 آفیسر مشغول کار در هر جایی هستند و این تنوع برنامه زمانبندی اونهاست که در پاریس بیشتره... نکته آخر هم اینه که چیزی که خیلی فکر منو مشغول کرده اوضاع کاری در اونجاست و بهتره به جای دامن زدن به این حرفا بریم یه فکری به فکر کارمون در آینده در اونجا کنیم...

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط xman نمایش پست ها
    من حرفی از تبعیض نژادی نزدم ،ضمنا مطالب من در این تاپیک مرتبط با موضوع هست،من میگم دو یا سه سال هست که به دلایل مختلف پروسه صدور ویزا واسه بعضی از کشورها از جمله ایران طولانی تر شده ،شاید اگر در زمینه تاریخچه مهاجر پذیری کانادا مطالعه کرده باشید متوجه میشید که گرایش این کشور به جذب هرچه بیشتر اروپایی ها زیاد است،مستندات هم موجود است....
    با اتفاقاتی که در خاورمیانه در این مدت افتاده و همینطور رکود اقتصادی که گریبانگیر کانادا هم شده بهتر از این باید میشد؟ درضمن این مشکل برای تمام متقاضیان مهاجرت خاورمیانه داره اتفاق می افتد... خوب حالا چه کار کنیم؟ بشینیم هی به هم انرژی منفی بدیم و زندگیمونو متوقف کنیم؟ اتفاقی است که افتاده و باید برای زمانمون برنامه ریزی مجدد کنیم... درضمن حالا خوشا به سعادت شما که یک مرحله جلوتر هستید و مصاحبه رو پاس کردید!

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

لطفا دوستانی که به فیسبوک دسترسی دارن، جهت رسوندن صدای خود به دولت کانادا، به لینک زیر یه سر بزنن:

جناب جیمز مور،

نماینده پارلمان ناحیه وست وود، پورت مودی، پورت کوکیتلم، انمر، بلکارا و وزیر میراث فرهنگی و زبان های رسمی دولت کانادا :

“ به پرسشهای شما پاسخ می دهند"

Meeting

The Honourable Mr. James Moore

هموطنان گرامی می توانند برای طرح مسائل و مشکلات خود، سوالات در مورد سیاست های دولت کانادا، تغییرات قوانین مهاجرت و شهروندی، ویزاهای دیدارهای خانوادگی، اسپانسر شیپ، و ویزاهای دانشجوئی و یا هرگونه سوال دیگر در جلسه شرکت نمایند.

کانون توصیه می نماید تا برای پیگیری مسائل و مشکلاتتان توسط دفتر نماینده پارلمان، مدارک خود را همراه بیاورید.

https://www.facebook.com/events/423670237652766/
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Junior Member arnarn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر - نرم افزار / دانشگاه آزاد / تهران

Cool پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط simajalal نمایش پست ها
    دوستان سلام

می خواستم از حضور دوستانی که وکیل دارند بپرسم آیا با وکلا خودشون در ارتباط با این تاخیر ها صحبتی کرده اند و اینکه آیا وکلا پیگیری یا نظر خاصی داده اند یا اینکه مثل وکیل ما فقط نظاره گر قضایا هستند.

مرسی
    سلام به همه دوستان
    2 روز پیش از دفتر تهران وکیلم به من زنگ زدن
    اول انقدر خوشحال شدم که نفهمیدم چج.ری موبایلمو برداشتم ولی وقتی گفتم خوش خبر باشید گفتند نه خبری نیست و فقط چون تقریبا 22 ماه شده که منتظرید زنگ زدیم ببینیم که برای update تغییراتی دارید یا نه ؟
    پرسیدم خبری نیست ؟ گفتند نه آنچنان . یه 2 هفته ای هست که تک و توک داره update و مدیکال صادر میشه و تا آوریل اومده ( که البته ما هممون میدونیم )
    میدونم که همشو میدونستین ولی دیدم یه خبر مثبت شاید حال و هوای فروم رو تغییر بده و یه انرژی مثبت بده ( هر قدر کوچک )
    به امید اومدن مدیکال تمام بچه های فروم
    Date Of Federal File Number : 17 Aug 2010
    Update : 4 jul 2013
    Medical : 24 jul 213
    Visa : 18 Aus 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)