صفحه 687 از 2682 نخستنخست ... 18758763767767867968068168268368468568668768868969069169269369469569669773778711871687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,861 تا 6,870 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    فوري ..
    يه مقدار باور كردنش سخته ولي مديكال من بعد از حدود 30 ماه رسيد!!!!!!!!! با آرزوي اخبار خوش براي همه و پايان بلاتكليفي خصوصاً براي دوستان 2009 ..
    با عرض تبریک فراوان،

آیا مدیکال شما هم به خود ایمیل attach شده بود؟

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

نظر دوستان چیه؟ به نظر شما دیمندهای 2011 و 2012 به غیر دیمندهای 2010 اولویت خواهند داشت و تا زمانی که مصاحبه انجام میشه ما در ته صف قرار میگیریم یا نه طور دیگری عمل میکنند.

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    نظر دوستان چیه؟ به نظر شما دیمندهای 2011 و 2012 به غیر دیمندهای 2010 اولویت خواهند داشت و تا زمانی که مصاحبه انجام میشه ما در ته صف قرار میگیریم یا نه طور دیگری عمل میکنند.
    به نظر من باید اولویت داشته باشه (من 2تا دوست دیمند دارم 1کی شیمی خوانده داره در مونترال در فروشگاه کار میکنه الان 6ماه انجاست یکی دیگه هم پرستاری خوانده ورفته تورنتو داره بیکار میگرده والان 14 ماه آنجاست تازه دارم معنی دیمند را میفهمم) ولی اگه اینکار صورت بگیره فکر کنم رشته های غیر دیمند 4تا 5 سال طول بکشه ویزا بگیرند

آیا از بچه های دیمند با فایل 2010 کسی هست که ویزا نگرفته باشه.؟منظورم به رشته اش نیست منظورم اینه که با قانون 15 اکتبر 2009 محاسبه شده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

ممنون، بله فرم ها به پیوست ایمیل ارسال شده ، از من هیچ چیز بیشتری نخواستند البته من ۳ فروردین برای مصاحبه دوم رفته بودم آنکارا و همه اطلاعاتم قاعدتاً باید آپدیت شده باشه ... به امید اخبار خوب برای همه ما که چند سال از بهترین سال های جوونی مون رو تو این مسیر سرمایه گذاری کردیم و خصوصاً توی یکسال گذشته کم استرس و انتظار نداشتیم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    با عرض تبریک فراوان،

آیا مدیکال شما هم به خود ایمیل attach شده بود؟

ممنون
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    به نظر من باید اولویت داشته باشه (من 2تا دوست دیمند دارم 1کی شیمی خوانده داره در مونترال در فروشگاه کار میکنه الان 6ماه انجاست یکی دیگه هم پرستاری خوانده ورفته تورنتو داره بیکار میگرده والان 14 ماه آنجاست تازه دارم معنی دیمند را میفهمم) ولی اگه اینکار صورت بگیره فکر کنم رشته های غیر دیمند 4تا 5 سال طول بکشه ویزا بگیرند
    پاشا جون اولا که خدا رحم کرد شما در اداره مهاجرت کار نمی کنی که معلوم نبود به این ایرانی ها کی ویزا میدادی.بعد ما اینجا با عرض معذرت و علی رغم اینکه ارادت داریم خدمتتون اما فکر کنم و حدس می زنم و به نظرم و اینها نداریم.حرفها باید مستدل و مستند باشه.مثلا حتی این شهریار عزیز که من باهاش گاهی کنتاکت دارم واسه خیلی از حرفهایش سند داره و مثلا سیماجلال و خیلی از دوستهای دیگه.پس اینو با اجازت غیر خصوصی و کلی گفتم که دوستهای دیگه هم این رو در نظر داشته باشن.اگر قرار است این فروم کمک کنه، نوشته هامون باید مستدل باشه و صد البته مستند.اگر هم ناراحت شدی معذرت می خواهم.

Junior Member

یکی از دوستای من با فایل ژانویه 2010 ویزاش اومده خانوم مجرد و 0 امتیازی
    فایل نامبر : 22 فوریه 2010
    مصاحبه : 22 ژوئیه 2010
    فایل فدرال: 25 ژوئیه 2010

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjhvi نمایش پست ها
    یکی از دوستای من با فایل ژانویه 2010 ویزاش اومده خانوم مجرد و 0 امتیازی
    سلام،

میشه بفرمایید که چه تاریخی مدیکالشون اومده بوده؟ مثل اینکه کم کم داره یک خبرایی میشه. امروز سه تا خبر خوب داشتیم.

ممنون
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط ir47 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یک خبر خوب برای همگی شما و بخصوص دوستان خوبم که از سال 2009 پرونده هاشون باقی مونده دارم، بالاخره مدیکال ما هم اومد . تاریخ ارسال ایمیل نامه مدیکال 31 می 2012 است و امروز توسط وکیلمون برای ما ارسال شد. فرم های مدیکال هم ضمیمه اش است و نیاز به آپدیت مدارک سوء پیشینه، کار، سفرهای خارجی و غیره داره. ضمنا 60 روز هم برای مدیکال و ارسال مدارک خواسته شده مهلت دادند. این هم یک خبر خوب برای همه دوستان که آنکارا شروع به کار کرده و بهتره به جای پرداختن به شایعات و حواشی اعصاب خرد کن به فکر زبان و آماده شدن برای سفر باشید ...
    با آرزوی خبرهای خوب برای همگی دوستان
    دوست عزیز خیلی خیلی تبریک امیدوارم هر چه زودتر پاس ریکوئست بشید ، میشه بگید آیا قبلا از شما آپدیت مدارک خواسته بودن یا این اولین بار که به همراه مدیکال درخواست آپدیت کردن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    ممنون، بله فرم ها به پیوست ایمیل ارسال شده ، از من هیچ چیز بیشتری نخواستند البته من ۳ فروردین برای مصاحبه دوم رفته بودم آنکارا و همه اطلاعاتم قاعدتاً باید آپدیت شده باشه ... به امید اخبار خوب برای همه ما که چند سال از بهترین سال های جوونی مون رو تو این مسیر سرمایه گذاری کردیم و خصوصاً توی یکسال گذشته کم استرس و انتظار نداشتیم ...

سلام. تبریک می گم خیلی زیاد! شما تاریخ سی اس کیوتون اکسپایر شده بود؟پس چرا می گن اگه تاریخ اکسپایر شه خود دفتر فدرال از دفتر کبک می خواد که سی اس کیو رو آپدیت کنه و دیگه نیازی به مصاحبه نیست؟؟؟؟؟
    ارسال مدارک: 5 اکتبر 2010
    دریافت فایل نامبر: 12 اکتبر 2010
    تاریخ مصاحبه(دفتر هنگ کنگ): 16 می 2012
    فایل فدرال(دفتر مانیل- فیلیپین):

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)