صفحه 700 از 2682 نخستنخست ... 20060065069069169269369469569669769869970070170270370470570670770870971075080012001700 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,991 تا 7,000 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام
    معطل 38 تایی ها . تا تکلیف اونها روشن نشه برای کبک خبری نمیشه.
    همین الان آنکارا توی مدیکال 38 تایی ها هم وضعیت خوبی نداره چه برسه به کبک.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    منظورم اين بود بايد به وزارت مهاجرت كه ماها رو در شرايط خاص قرار مي دهند تبريك كفت ،دارند امادهمون مي كنند براي شرايط سخت اونجا
    واقعا انتظار ادم رو رواني مي كنه.
    باز هم این فرمایشات شما یک منطقی را دنبال می کنه حالا گرچه شوخی باشه ولی خدائیش نحوه کار کردن اینها هیچ منطقی پشتش نیست حکایت همان .....................و آب هندوانه است و بس .

من دوستم براي گرفتن ويزاش رفته انكارا،صبح هم رفته بود سفارت،، سفارت اصلا شلوغ نبوده و همه كساني كه اونجا بودندبراي دريافت. ويزا اومده بودند.
    كساني بودندكه ٥ و ٦ Jun ايميل pass request دريافت كرده بودند،همه هم sponsor بودند.هيچ كس جز دوست من skill worker نبوده.
    البته دوست من skill worker هست با فايل Jan ،نميدونم ،واقعا نمي فهمم ، چرا شروع نمي كنند؟
    معذرت براي تكرار مجدد
    ویرایش توسط Hamed767 : June 11th, 2012 در ساعت 09:22 PM
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

Junior Member

هورااااااا ما 29 ماه انتظار رو پشت سر نهادیم و وارد 30 ماه شدیم

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    من دوستم براي گرفتن ويزاش رفته انكارا،صبح هم رفته بود سفارت،، سفارت اصلا شلوغ نبوده و همه كساني كه اونجا بودندبراي دريافت. ويزا اومده بودند.
    كساني بودندكه ٥ و ٦ Jun ايميل pass request دريافت كرده بودند،همه هم sponsor بودند.هيچ كس جز دوست من skill worker نبوده.
    البته دوست من skill worker هست با فايل Jan ،نميدونم ،واقعا نمي فهمم ، چرا شروع نمي كنند؟
    معذرت براي تكرار مجدد
    دارن کار میکنند ولی فکر کنم آب تو هاون میکوبند.
    در تاپیک پاس ریکوئست خواندم که 1کی از دوستان با فایل 24 ژانویه 2010 فردا ویزا میگیره الان اولویت با ویزای اسپانسر شیپ است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    دارن کار میکنند ولی فکر کنم آب تو هاون میکوبند.
    در تاپیک پاس ریکوئست خواندم که 1کی از دوستان با فایل 24 ژانویه 2010 فردا ویزا میگیره الان اولویت با ویزای اسپانسر شیپ است
    در دو سال اخیر همیشه و همه جا اولویت با ویزای اسپانسرشیپ و دعوتنامه ای بوده و هست. من در سوریه هم از نزدیک شاهدش بودم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    از كجا معلوم ميشه الان چند نفر منتظر مديكال هستند؟
    مرجعي هست؟
    يا بايد تقريبي حساب كرد؟
    مثلا"، روزانه چند نفر مصاحبه ميشن؟ چهار تا اتاق هست .هر اتاق در روز 7 نفر مصاحبه كنن .300 روز در سال ميشه 8400 نفر در سال
    الان 1.5 سال از اخرين مديكال ها با احتساب شش ماه تعطيلي مصاحبه ميشه حدودا" 12000 نفر.
    قبوله؟؟؟
    اولا 5 روز در هفته مصاحبه می شه که با احتساب نعطیلات می شه حداکثر 250 روز در سال
    ثانیا تو دمشق روزی 12-14 مصاحبه انجام می شد
    که نهایتا می شه 3500 مصاحبه که با آمار حدود 3300 که قبلا صحبتش شده می خونه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    اولا 5 روز در هفته مصاحبه می شه که با احتساب نعطیلات می شه حداکثر 250 روز در سال
    ثانیا تو دمشق روزی 12-14 مصاحبه انجام می شد
    که نهایتا می شه 3500 مصاحبه که با آمار حدود 3300 که قبلا صحبتش شده می خونه
    سلام
    بجاي محاسبه نفر/روز و نفر/ساعت كارمندان سفارت ، به نظر من پيگيري وضعيت پرونده از طريق سيستم CAIPS بهتره و يك 60 دلاري آب ميخوره لااقل يه چيزي دست آدم مياد . (البته براي اونايي كه خيلي وقته منتظراً)
    بهتر از اينه كه تو applyabroad به تفسير اوضاع بشينيم .
    من قبلا هم يك پيشنهاد ديگه داده بودم و اون اينه كه يكي اگر حال داره بره يك سري بزنه مطب اين پزشكان معتمد از بچه هاي اونجا يك آمار بگيره . اونجا به چشم اوضاع دستتون مياد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط majidek نمایش پست ها
    اگه منظورتون ویزای دانشجویی برای کبک هست احتمال اینکه بهتون ویزا بدن خیلی کمه. نه اینکه نیست ولی خیلی کمه. ولی خوب می تونید شانستون رو امتحان کنید ولی توی پرونده مهاجرتیتون تاثیری نداره.
    چرا احتمالش کمه؟ من خیلی از دوستانم دانشجویی اقدام کردند و از دانشگاههایی مثل concordia ,mcGill پذیرش گرفتند. فقط من می ترسم که بگند تو روش skillworker اقدام کردی و حالا دانشجویی وارد شدی , ویزات reject می شه. برای دانشگاههای خارج از کبک نمی شه اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    بجاي محاسبه نفر/روز و نفر/ساعت كارمندان سفارت ، به نظر من پيگيري وضعيت پرونده از طريق سيستم CAIPS بهتره و يك 60 دلاري آب ميخوره لااقل يه چيزي دست آدم مياد . (البته براي اونايي كه خيلي وقته منتظراً)
    بهتر از اينه كه تو applyabroad به تفسير اوضاع بشينيم .
    من قبلا هم يك پيشنهاد ديگه داده بودم و اون اينه كه يكي اگر حال داره بره يك سري بزنه مطب اين پزشكان معتمد از بچه هاي اونجا يك آمار بگيره . اونجا به چشم اوضاع دستتون مياد .
    در صورتيكه رجوع شود به پست 6994 و نقد و بررسي ضرب المثل مذكور همه چيز دستگير دوستان منتظر خواهد شد و بيخودي انرژي صرف نكنيم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgh82 نمایش پست ها
    چرا احتمالش کمه؟ من خیلی از دوستانم دانشجویی اقدام کردند و از دانشگاههایی مثل concordia ,mcGill پذیرش گرفتند. فقط من می ترسم که بگند تو روش skillworker اقدام کردی و حالا دانشجویی وارد شدی , ویزات reject می شه. برای دانشگاههای خارج از کبک نمی شه اقدام کرد؟
    پذیرش که گرفتنش زیاد سخت نیست. من در مورد ویزا گفتم. آفیسر وقتی ببنینه شما یک پرونده مهاجرتی دارین خیلی سخته که ویزا بده. چون در پرونده های تحصیلی شما باید آفیسر رو قانع کنید که بعد از تحصیل بر می گردین. البته می تونید شانستون رو امتحان کنید.
    Interview & CSQ Date = 14 July 2010
    Federal F.N Date = 25 August 2010
    Medical Date = 30 July 2013
    PassRequest = 28 Oct 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)