صفحه 714 از 2682 نخستنخست ... 21461466470470570670770870971071171271371471571671771871972072172272372476481412141714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,131 تا 7,140 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    بچه ها، داستان تظاهرات تو کبک به غير از شهريه دانشگاه ها چيز ديگري هم بوده؟
    بلی
    جنبش کبک از اینها بسیار فراتر رفته البته به این تاپیک مربوط نمیشه ولی این لینکها رو میتونید مطالعه کنید
    http://www.bbc.co.uk/persian/world/2...uebec_sh.shtml

http://www.salamtoronto.ca/?p=9518
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Enginnering - Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط siasia نمایش پست ها
    دوستان E-Case ما مجددا تغییر کرد
    تقریبا 10 روز قبل Your current mailing address اضافه شده بود
    امروز چک کردم فقط قسمت Tehran Iran آدرس باقی مونده!
    وضعیت پرونده کماکان Application Received هست
    من 26 آوریل 2011 فایل نامبر گرفتم از دمشق ولی از اون موقع به بعد دیگه هیچ خبری نشد و برای من همیشه می نویسه Application Received
    راستی منبا Unique Client Identifier به سیستم وارد میشم نه با File Number کسی در این مورد چیزی میدونه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2006 نمایش پست ها
    من 26 آوریل 2011 فایل نامبر گرفتم از دمشق ولی از اون موقع به بعد دیگه هیچ خبری نشد و برای من همیشه می نویسه Application Received
    راستی منبا Unique Client Identifier به سیستم وارد میشم نه با File Number کسی در این مورد چیزی میدونه؟؟
    مكنه بفرمائيد كه با روش شما چه اطلاعاتي را بايد وارد سيستم كرد ؟بعد تفاوتش با فايل نامبر چيه؟مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Enginnering - Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    مكنه بفرمائيد كه با روش شما چه اطلاعاتي را بايد وارد سيستم كرد ؟بعد تفاوتش با فايل نامبر چيه؟مرسي
    برای ورود به سیستم از لیست Identification Type به جای Immigration File Number / Application Number از گزینه اول که Client ID Number / Unique Client Identifier است، استفاده می کنم
    ولی تفاوتش رو با فایل نامبر نمیدونم اگه کسی میدونه بهم بگه ممنون میشم

من تا 9 ماه پیش با فایل نامبر وارد میشدم ولی یک روز دیدم دیگه وارد نمیشه بهشون ایمیل زدم بهم یک شماره جدید دادن گفتند این رو با Unique Client Identifier استفاده کن و وارد شو. از اون به بعد من از این گزینه استفاده میکنم

برای ورود به سیستم از لیست Identification Type به جای Immigration File Number / Application Number از گزینه اول که Client ID Number / Unique Client Identifier است، استفاده می کنم

من تا 9 ماه پیش با فایل نامبر وارد میشدم ولی یک روز دیدم دیگه وارد نمیشه بهشون ایمیل زدم بهم یک شماره جدید دادن گفتند این رو با Unique Client Identifier استفاده کن و وارد شو. از اون به بعد من از این گزینه استفاده میکنم
    این شماره جدیدتون با چی شروع میشه؟ یعنی بافایل نامبر تفاوت داره؟
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    این شماره جدیدتون با چی شروع میشه؟ یعنی بافایل نامبر تفاوت داره؟
    دوستان این یه شماره ایه که از نوع عددیه یعنی تمامی رقمها عدده و 8 رقمی. همانطور که از اسمش مشخصه یونیک یا واحده و برای هر فرد مجزا. یعنی اینکه به ازای تمامی افراد داخل پرونده یه شماره اختصاصی وجود داره که اگه کیپس بگیرین مشخص میشه.

علت تخصیص این شماره به خاطر اینه که کلیه اطلاعات فرد رو بتونن متمرکز نگهداری کنن. مثلا شما میتونین یه پرونده مهاجرتی کبک داشته باشین، یه فدرال 38 تایی ، یه فدرال 29 تایی، یه تقاضای تحصیلی، یه درخواست ورک پرمیت یا مجوز کار و ... خب اینها همه نوع فایل نامیر خودشو داره ولی همگی با این شماره یونیک و تک به هم متصل میشه و با وارد کردن اطلاعات هر پرونده، به دلیل وجود این شماره، بقیه سوابق و اطلاعات شما در سیستم اداره مهاجرت هم جلوی چشم شما و هم آفیسر قرار میگیره.

UCI ، يك كد يونيك براي شناسايي شخص شماست و شماره پرونده شماره پرونده اقدام شده براي كبك چون ممكنه شنا براي حالت هاي ديگر هم اقدام كنيد

Junior Member hazhir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    UCI ، يك كد يونيك براي شناسايي شخص شماست و شماره پرونده شماره پرونده اقدام شده براي كبك چون ممكنه شنا براي حالت هاي ديگر هم اقدام كنيد
    البته این فقط مختص به دولت فدرال هست. تا اونجایی که من یادمه دولت کبک فقط یک فایل نامبر میداد و بس، اما دولت فدرال به شما ۲ تا کد میده یکی‌ کد اطلاعات شما است مثلا اسم، فامیل و تمام اطلاعات شخصی‌ دیگه، دیگری کد پروندتون. حالا پرونده می‌تونه چند تا باشه، مثل اقامت از طریقه فدرال یا از طریقه کبک و مثلا تقاضای ویزا برای بازدید خانواده یا تحصیل. تو سایت CIC با هر ۲ تا کد میتونین وارد بشین، و اون چیزی که منطق میگه[این در حد حدس و گمان هست] قانوناً اگه شما با UCI وارد بشین و همزمان چند تا پرونده داشته باشین میتونین اطلاعات تمام پرونده هاتونو ببینین، اما اگه با فایل نامبر وارد بشین فقط اطلاعات مختص به اون پروندتون نمایش داده می‌شه. در مجموع برای کسانی‌ که بیشتر از یک پرونده دارن فکر نمیکنم آنچنان فرقی‌ داشته باشه که از کدوم طریق وارد بشین.
    ارسال مدارک : 2010.11.12

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    البته این فقط مختص به دولت فدرال هست. تا اونجایی که من یادمه دولت کبک فقط یک فایل نامبر میداد و بس، اما دولت فدرال به شما ۲ تا کد میده یکی‌ کد اطلاعات شما است مثلا اسم، فامیل و تمام اطلاعات شخصی‌ دیگه، دیگری کد پروندتون. حالا پرونده می‌تونه چند تا باشه، مثل اقامت از طریقه فدرال یا از طریقه کبک و مثلا تقاضای ویزا برای بازدید خانواده یا تحصیل. تو سایت CIC با هر ۲ تا کد میتونین وارد بشین، و اون چیزی که منطق میگه[این در حد حدس و گمان هست] قانوناً اگه شما با UCI وارد بشین و همزمان چند تا پرونده داشته باشین میتونین اطلاعات تمام پرونده هاتونو ببینین، اما اگه با فایل نامبر وارد بشین فقط اطلاعات مختص به اون پروندتون نمایش داده می‌شه. در مجموع برای کسانی‌ که بیشتر از یک پرونده دارن فکر نمیکنم آنچنان فرقی‌ داشته باشه که از کدوم طریق وارد بشین.
    از لحاظ منطق Database حرف شما درسته
    ولی تو سیستم مهاجرن به کانادا نمیشه همزمان چند تا فایل داشت و پیگیری کرد

امروز يكي از دوستان كه مديكاش راژأنويه داده بود بالاخره pass request شد.
    البته فايلش ٢٠٠٩ بود
    File Number:28 March 2010
    Update Damascuse:13December2011
    Update Paris: 27March 2013
    Medical:24 june2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)