صفحه 717 از 2682 نخستنخست ... 21761766770770870971071171271371471571671771871972072172272372472572672776781712171717 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,161 تا 7,170 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraa نمایش پست ها
    سلام
    اصلاً همه چي رو فراموش كنيد
    تركيه داره وارده جنگ با سوريه ميشه
    http://www.tabnak.ir/fa/news/253190/...A9%D8%B1%D8%AF
    اگر سفارت كانادا رو تو تركيه ببندن چي ميشه؟

بابا دمتون گرم تخیل در حد جنگ ستارگان.جنگ چیه بعدم آنکارا چه ربطی به لب مرز سوریه داره . جنگ داخلی که نیست

Junior Member

یکی از دوستان که همزمان با ما (فوریه 2012) مصاحبه داشتن، حدود سه ماه از ارسال مدارک فدرالشون میگذره ولی هنوز فایل فدرال دریافت نکردند
    با کجا تماس بگیرند؟ چکار کنند؟
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط siasia نمایش پست ها
    یکی از دوستان که همزمان با ما (فوریه 2012) مصاحبه داشتن، حدود سه ماه از ارسال مدارک فدرالشون میگذره ولی هنوز فایل فدرال دریافت نکردند
    مگه برای سیدنی نفرستادن پس باید از همونجا پیگیری کنند با ایمیل جواب می دن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نوشته اصلی توسط siasia

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    مگه برای سیدنی نفرستادن پس باید از همونجا پیگیری کنند با ایمیل جواب می دن
    ایمیل و یا فکسش رو میشه به من هم بدید؟
    رشته: (دیمند12) ══◄ فایل نامبر کبک: 2011/6 ══◄ مصاحبه: 2012/2 ══◄ فایل نامبر فدرال: 2012/4 ══◄ مدیکال: 2012/8/15 ══◄ پاس ریکوئست 2012/12/6 ══◄ ورود به کانادا 2013/4

نقل قول نوشته اصلی توسط siasia نمایش پست ها
    دوست عزيز اين نمونه نامه پيگيري و اين هم لينکي که شايد به دردتون بخوره
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed767 نمایش پست ها
    عنوان تاپيك رو بي خيال بشيد از مديكال چه خبر؟ واقعا كسي خبري نداره ؟
    يعني دوباره همه رفتيم تو كما......
    خسته شدم (((((((( چكار بايد بكنم ، ديگه از اين سرگردوني خسته شدم .

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    نشد ديگه.ببينيد اول ما بايد خسته بشيم بعدا شماها.اينجا همه چيز بنوبته.ولي واقعا ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــرويس شديم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    نشد ديگه.ببينيد اول ما بايد خسته بشيم بعدا شماها.اينجا همه چيز بنوبته.ولي واقعا ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــرويس شديم.
    نمیخواهم توی این شرایط روی اعصاب برم، حالا خوبه شماها 8-9 ماهه مصاحبه رفتین. ما که 2 سال طول کشید تا مصاحبه رفتیم! الان هم حداقل 2-3 سال دیگه باید منتظر بمونیم. ولی من یکی که برام همین 2-3 سال هم کمه برای آماده شدن. یعنی الان همه شما فرانسه و انگلیسی رو مسلط هستین؟ به اندازه 1-2 سال از جیب خوردن پول دارین؟
    والا بلا مسلط شدن به 2 تا زبان به این راحتی نیست. به جای حرص و جوش خوردن به فرانسه و انگلیسی مسلط شین.

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    نمیخواهم توی این شرایط روی اعصاب برم، حالا خوبه شماها 8-9 ماهه مصاحبه رفتین. ما که 2 سال طول کشید تا مصاحبه رفتیم! الان هم حداقل 2-3 سال دیگه باید منتظر بمونیم. ولی من یکی که برام همین 2-3 سال هم کمه برای آماده شدن. یعنی الان همه شما فرانسه و انگلیسی رو مسلط هستین؟ به اندازه 1-2 سال از جیب خوردن پول دارین؟
    والا بلا مسلط شدن به 2 تا زبان به این راحتی نیست. به جای حرص و جوش خوردن به فرانسه و انگلیسی مسلط شین.
    ممنون از راهنمائيتون.شايد شرايط زندگي متفاوت است اميدوارم همه در شرايطي باشند كه بتوانند از اين فرصتها استفاده ببرند

نقل قول نوشته اصلی توسط amrera نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائيتون.شايد شرايط زندگي متفاوت است اميدوارم همه در شرايطي باشند كه بتوانند از اين فرصتها استفاده ببرند
    ببین من نمیگم از این شرایط راضی هستم! میگم چاره ای جز زبان خوندن نداریم. اگه ویزا دادن که زبانمون خوبه چه بهتر. اگه ندادن و کلاً باطل شد، حداقل از این عمری که توی این مسیر گذاشتیم 2 تا زبان بلدیم که میشه باهاش توی ایران پول درآورد یا تحصیلی اقدام کرد.
    ولی با حرص و جوش خوردن و روزی 100 بار پرسیدن اینکه مدیکال کو، ویزا کو، قطعاً چیزی به دست نمیاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)